wmaraci reklam
lidertakipci

Edit.

17 Mesajlar 1.596 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Edit.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Ben hayvanlara yardım ediyorum geçen hafta pet fuarı ifm de ama sönük geçti

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
Yanlış anlamayınız bende şunu düşünüyorum bunu yanlışmı söylemek bilmiyorum fakat;
İnsanlara yardım etmenin öncelikli olduğuna inananlardanım.Tabiki hayvanları seviyoruz.Burda hemfikiriz.Bu konuyu tv dede görünce yapmacıklık algılıyorum.Bir ünlü çıkmış hayvanlar hayvanlar yardımlar yardımlar . onca insan var açlık sınırında aç.Bir çok ilin köylerine gidin nasıl yaşıyorlar bir görün derim.

Önce insan diyede bitirmek isterim.
krrgh android3 3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Bu benimde sık sık aklıma gelen, girişmek istediğim ama yeterli çevre bulamadığım için sürekli yatan bir iş.

www.hakancolak.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar haklısınız zaten binlerce onbinlerce durumu iyi olmayan insanlar var biz her ay birine bile yardım etsek bu bile bir adımdır bence.

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Nedir yani çok zor mudur? İllaki bir yerlerde buluşmak değil. İnternet üzerinden yardım derneği bile kurulabilir. Günde 50 kuruş adı altında mesela. Veya muhtaç kumbarası. Az gelirli,iyi kalpli insanların bile karşılayabileceği miktarlar sonuçta. Devlet izni alınıp böyle projeler gerçekleştirilmeli.
Hatta bakın aklıma ne geldi;
İnternet üzerinden sakız satışı yapalım. 1 liradan. Projenin adı da "1sakız 1 hayat". Paypal ödemeli. Bunu duyuralım. Hepimiz webmaster değilmiyiz? Hepimiz tutalım ucundan. Bence bu şekilde birazda olsa insanlara yardım edebilir. Veya hayvanlara. Veya herkese..

android3 android3 tuhafseyleroluyor.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

riko adlı üyeden alıntı

Nedir yani çok zor mudur? İllaki bir yerlerde buluşmak değil. İnternet üzerinden yardım derneği bile kurulabilir. Günde 50 kuruş adı altında mesela. Veya muhtaç kumbarası. Az gelirli,iyi kalpli insanların bile karşılayabileceği miktarlar sonuçta. Devlet izni alınıp böyle projeler gerçekleştirilmeli.
İnternet üzerinden sakız satışı yapalım. 1 liradan. Projenin adı da "1sakız 1 hayat". Paypal ödemeli. Bunu duyuralım. Hepimiz webmaster değilmiyiz? Hepimiz tutalım ucundan. Bence bu şekilde birazda olsa insanlara yardım edebilir. Veya hayvanlara. Veya herkese..

düşüncen güzel ama satış işi demek kargo demek. Ekstra kargoya para vermektense direk ihtiyacı olanlara verilse daha iyi olur kanaatindeyim.

Tuhaf Şeyler Oluyor! || Tuhafseyleroluyor.com

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

riko adlı üyeden alıntı

Evet düşünce güzel ama internet olunca bir süre yasal prosidür girecek ben kolay olsun diye elden yardım demiştim. Proje olursa zaten birde paypal hesabı açarız diğer illerden ve gelemeyenler içinde.

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Evet düşünce güzel ama internet olunca bir süre yasal prosidür girecek ben kolay olsun diye elden yardım demiştim. Proje olursa zaten birde paypal hesabı açarız diğer illerden ve gelemeyenler içinde.

Herhangi yasal prosüdüre gerek yok. Bağışın her türlüsü yasal. Sadece insanları inandırmak için ve resmiyeti olması için bir belge alınır. Bu belgeyide elektronik posta ile 1 hafta içinde gönderiyorlar. Toplanan bağışın maksimum %70'i gider olarak gösterilebilir. Lakin bizim giderimiz olmayacak. Domain,host u ben alıyorum. İlk girişim benden olsun..
Gerekli kanun düzenlemelerini bilgisayara geçince atarım.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

riko adlı üyeden alıntı

Herhangi yasal prosüdüre gerek yok. Bağışın her türlüsü yasal. Sadece insanları inandırmak için ve resmiyeti olması için bir belge alınır. Bu belgeyide elektronik posta ile 1 hafta içinde gönderiyorlar. Toplanan bağışın maksimum %70'i gider olarak gösterilebilir. Lakin bizim giderimiz olmayacak. Domain,host u ben alıyorum. İlk girişim benden olsun..
Gerekli kanun düzenlemelerini bilgisayara geçince atarım.

ÇOk teşekkür ederiz o zaman katkı olursa devam edelim ben realde olan tüm işlerle ilgilebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al