wmaraci reklam

Film Sitesi İçin 1 Yıllık 50.000 TL Tutarında Seo?

62 Mesajlar 5.744 Okunma
wmaraci reklam

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Forumda hep sondan başlarım okumaya, ancak isousluer ile tartışıldığını gördüğümde keyfim kaçtı. Önce konu sahibi arkadaştan ricam bireysel görüşme ve atıflarını PM yoluyla gerçekleştirsin. İkincil olarak ise tecrübeye saygı duyulmalı diye düşünüyorum. Adam laf anlatmaya çalışmış gördüğüm kadarıyla ancak art niyet aranmış, yanlış bir tavır. Gösteriş yapmaya geldiyseniz yanlış platformdasınız demektir. Fikir istiyorsanız ise tüm görüşlere saygı duymayı önce bir alışkanlık edinerek yola çıkmalısınız. Rapor edilecek konuma gelmiş konu, müdahale şart.

olabildiğince saygı duymaya çalışıyorum fakat adamın artık lakabı boş yorum yapan baltalayıcı iso olsa gerek :D ki arkadaşları gelde bi boş konuş diye çağıyorlar. ben yorum yapma diyemem kimsede uslubuma karışamaz hakaret etmiyorum sonuçta.

wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Dizimagı bilen arkadaşlar vardır illaki kapatılmadan önce günlük geliri 15 bin tl idi. İlk sıraya çıktıktan sonra bu paranın geri dönüşü kesinlikle olur. Önemli olan siz bu masrafları karşılayabilecek misiniz? İlk sıraya çıkana kadar sunucu masraflarını da düşünmeniz gerekir. Gelebilecek hukuki cezalara da hazırlıklı olmanız gerekir.

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Dizimagı bilen arkadaşlar vardır illaki kapatılmadan önce günlük geliri 15 bin tl idi. İlk sıraya çıktıktan sonra bu paranın geri dönüşü kesinlikle olur. Önemli olan siz bu masrafları karşılayabilecek misiniz? İlk sıraya çıkana kadar sunucu masraflarını da düşünmeniz gerekir. Gelebilecek hukuki cezalara da hazırlıklı olmanız gerekir.

hukuki sorunlar haricinde başka bir düşüncem yok, masraflar karşılanır zaten sunucunun ilk sayfaya çıkmadan fazla zorlanacağını sanmam ilk sayfadaikende gelir başlar.

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Al kardeş, muhakkak al. Zaten kararını vermişsin sen. Al gitsin.

Sizde bırakın delikanlıyı, alsın. Biraz da seo sektörü kazansın. Ne olmuş yani?

O kadar gereksiz yorumlar var ki konuda.
He tamam eyvallah bende arkadaşın gidipte 50bin tl yatırıp ziyan etmesini istemem. Ama parası olan konuşuyor abi. Bunu kimse sorgulayamaz. Şu kadar paran varsa, yoksa denemez. Denmemeli. Adamın parası var ve bunu batırıp rahatlamak istiyor. Her söylenene bir cevabı var. Demekki bir bildiği var.

İllaki internette harcayacaksan bu parayı clickbank araştır. Akarı yok kokarı yok. 100 tane site yap. 100 tane ürün sat. Adwors ile çalış. Profesyonel kişilerle çalış. 50 bin tlnin katlarını rahatlıkla kazanırsın.
Bunun dışında "proje" geliştir ve gerçekleştir. Film sitesi bir proje değildir. Siteye kaç kişi girmiş diye bakmayın. Ürün satın. Mesela çinden ürün getirmek o kadar kolay oldu ki. Uğraşamam derseniz insanların para yatırması gereken bir portal yapın. Öyle bir şey olsun ki insanlar bu siteye para karşılığı abone olabilsin.

wmaraci
wmaraci

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
Sen o 50Bin tl'yi seo için ver beni banlasınlar :)

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

olabildiğince saygı duymaya çalışıyorum fakat adamın artık lakabı boş yorum yapan baltalayıcı iso olsa gerek :D ki arkadaşları gelde bi boş konuş diye çağıyorlar. ben yorum yapma diyemem kimsede uslubuma karışamaz hakaret etmiyorum sonuçta.

Sınırını aşma. Laf etmiyorsam uğraşmaya lüzum görmediğim için etmiyorum. Haddini bil. Her şeyi bir kenara bırak senden yaşça büyük birine terbiyesizlik ediyorsun. Bu ben veya başka biri olabilir. Önce terbiye çerçevesi içinde konuşmayı öğren.
riko

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Sınırını aşma. Laf etmiyorsam uğraşmaya lüzum görmediğim için etmiyorum. Haddini bil. Her şeyi bir kenara bırak senden yaşça büyük birine terbiyesizlik ediyorsun. Bu ben veya başka biri olabilir. Önce terbiye çerçevesi içinde konuşmayı öğren.

boş akşamlar diliyorum bey efendi. tartışmak istemiyorum

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

boş akşamlar diliyorum bey efendi. tartışmak istemiyorum

Kimin boş kimin dolu olduğu anlaşılıyor zaten güzel kardeşim. Görüyoruz konuşmalarını. Hadi selametle.

kodcu kodcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 9 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Dokuz adlı üyeden alıntı

Yas 18 film sitesine 50 bin tl yatirayim diye mi soruyon
:) Cebinde 50tl varsa sükret.

Sanane kardeşim herkes senin gibi çulsuz degil

Ek Olarak:

JustCode adlı üyeden alıntı

Ya bırakın artık şu işleri. Şu kadar param var bunu napiyim ? Şunu napiyim ? Web işi için o kadar para harcayacak adam bu zaman kadar yeterli tecrübe ve bilgiyi edinmiş olması lazım zaten. Burda adsensden ordan burdan 3-5 kuruş ek para kazanmaya çalışan adamlara benim şu kadar param var napıyim diye sormayın. Kısaca boş muhabbeti bırakın. Forum iyice boş muhabbet yapan ergen mekanı oldu.

Yahu sanane isteyen istedigini yazar sanane

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)

Dokuz adlı üyeden alıntı

Yas 18 film sitesine 50 bin tl yatirayim diye mi soruyon
:) Cebinde 50tl varsa sükret.

:) Yaşın 27 50 Bin TL var mı ?

21 yaşım arabam bile var. İyi kötü kendi kazancım küçümsemek niye ? :)

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al