freelance iş ilanları

Aylık 150.000 ziyaret alan sitenin Adsense kazancı ne olur?

17 Mesajlar 7.109 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
iyi geceler wmaracı. milyonlarca üyesi olan bir facebook sayfasıyla anlaşmak üzereyim. gelir masrafları karşılar mı diye merak ediyorum... %90'ı facebook kaynaklı olarak günlük 5.000, aylık 150.000 kişinin ziyaret ettiği yemek tarifleri sitesi adsenseden ortalama ne kadar gelir elde eder?

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
reklam

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Facebook sayfasını Adsense için kullanırsanız - daha doğrusu Adsense olan bir siteye bir sosyal medyadan aşırı yoğunluk gelirse- ban yeme riskiniz çok fazla olur. Sayfayı bunun için almanızı önermiyorum. Ama yine de hesap yapalım dersek; 5000 kişiden %10 siteye girse 500 kişi, %5 tıklama desek 25 tıklama, 25x0,10= 2,5 TL günlük geliri olur tahminimce.

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Facebook sayfasını Adsense için kullanırsanız - daha doğrusu Adsense olan bir siteye bir sosyal medyadan aşırı yoğunluk gelirse- ban yeme riskiniz çok fazla olur. Sayfayı bunun için almanızı önermiyorum. Ama yine de hesap yapalım dersek; 5000 kişiden %10 siteye girse 500 kişi, %5 tıklama desek 25 tıklama, 25x0,10= 2,5 TL günlük geliri olur tahminimce.

Hayır. Yemek Tarifi temalı facebook sayfasında her paylaşım 2,5k ila 10k arası beğeni alıyor. Günde 3 gönderi paylaşarak günlük 4k hit çekebileceğimi düşündüm. Günlük 250-500 arası da benim kendi ziyaretçim var diye düşünce günlük ziyareti 5k olarak aldım. sizin hesabınıza göre günlük 25TL geliri olur. Peki kesin banlanır mı bu tarz siteler?

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

• Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Yanlış anladım o zaman evet hesabınız doğru. Dediğim gibi banlanma riski yüksek ancak banlanma garantisi de yok yani :). Önerim dediğim gibi değerli ve çok önemli bir site ise bu, Facebook'u bu şekilde kullanmayın. Ama derseniz Google'ın işine nasıl gelirse ona uyarız, kazanabileceğimizi kazanalım, o zaman kullanın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Yanlış anladım o zaman evet hesabınız doğru. Dediğim gibi banlanma riski yüksek ancak banlanma garantisi de yok yani :). Önerim dediğim gibi değerli ve çok önemli bir site ise bu, Facebook'u bu şekilde kullanmayın. Ama derseniz Google'ın işine nasıl gelirse ona uyarız, kazanabileceğimizi kazanalım, o zaman kullanın.

site daha önce iki kere adsense onayı aldı ve iki kez banlandı zaten. peki adsense dışında bu trafiği onaylayan bir reklam ağı biliyor musunuz?

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

• Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Adsense dışındaki reklam firmaları ile para kazanamazsın. Bu kadar açık ve net söylüyorum. Adsense - > 25 TL ise Diğer Firma - > 2 TL'dir.

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
hocam işin doğrusu sitenin bu trafikle bana günlük 14-15TL getirmesi yeterli olacaktır. wordego hakkında epey olumlu yorum okumuştum aslında. önce adsense sonra wordego denemesi mi yapsam yoksa direkt wordego mu kursam siteye bilemedim şimdi...

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Ziyaretçi sitede kalırsa yani hemen çıkmazsa adsense de problem olmaz. Onun dışında 5k ziyaretçiden günlük 50tl civarı gelir elde edilebilir.
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Ortalama BGBG'si 4 TL olursa aylık sırf ziyaretçi ile 600 TL kazanırsınız. %1'i tıklama yapsa ve ortalama olarak TBM'niz 0.1 TL olsa tıklamadan da ayda 150 TL falan kazanırsınız.
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

.

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

hocam işin doğrusu sitenin bu trafikle bana günlük 14-15TL getirmesi yeterli olacaktır. wordego hakkında epey olumlu yorum okumuştum aslında. önce adsense sonra wordego denemesi mi yapsam yoksa direkt wordego mu kursam siteye bilemedim şimdi...

Wordego ile zamanında çalıştım 700 TL civarı paramı geçersiz trafik diye işlerine gelmediği için blokede bırakıp ödeme yapmadılar uzak durmanızı şiddet ile tavsiye ederim. Kazanıp vermemek için direnen bir zihniyettir.

Önerim Adcash ve Reklamstore dir.

Not : Adcash kazançları daha yüksek.
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al