wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemi hacklediler önemli!

44 Mesajlar 5.160 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

Quadrini adlı üyeden alıntı

Wp kullandığınız sürece her zaman hacklenmeye açık bir kapınız var demektir. Bunu direkt hostunuza mal etmeyin. Yani nereye giderseniz gidin, bu tekrar olabilir.

Bilgisiz bir şekilde yorum yapmasan? Saf ve güncel bir WordPress siteyi hacklemeyi denesene, konuşmak kolay tabii :).

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Bilgisiz bir şekilde yorum yapmasan? Saf ve güncel bir WordPress siteyi hacklemeyi denesene, konuşmak kolay tabii :).

Hocam Arkadaş Haklı. MySqL'i iyi bilen Biri, en ufak açıktan sitenizin bilgilerine ulaşabilir.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam Arkadaş Haklı. MySqL'i iyi bilen Biri, en ufak açıktan sitenizin bilgilerine ulaşabilir.

O yüzden mi bütün dev siteler WordPress kullanıyor?

2 örnek: Playstation, Amazon...

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

unalank adlı üyeden alıntı

aynen ben illagel işlerle uğraşıyorum ve kendi fulltorrentoyun.com sitemi hackledim arkadaşım bua sana gazoz kapağı olsun.

kaç yaşındasınız siz ya. bu konuşma tarzı nedir.
eksiyukluproton

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

O yüzden mi bütün dev siteler WordPress kullanıyor?

2 örnek: Playstation, Amazon...

Hocam Bahsettiğiniz sitelerle, Senin benim kullandığım siteler arasında dünyaca Fark var. Bahsettiğiniz siteler Profesyoneller tarafından yönetiliyor. Var olan bir açığı kendileri kapatıyorlardır zaten. Deneyin mesela, onalrın sitelerinin admin panellerini amazon.com/wp-admin diye giriş yapabiliyor musunuz
Quadrini Shed510

kişi bu mesajı beğendi.

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

Bilgisiz olduğumu da nereden çıkardınız! Kaç yıldır web tasarım yazılım vs. uğraşıyorsunuz! Söylediklerimin harfiyen arkasındayım. WP kullandığınız sürece her zaman bir açık bulunacaktır. Aynı yazılım başkaları tarafından da indirilip incelenmektedir.
Açıklarını başkaları tarafından yazılan yamalar ile yada vrrdikleri bilgi ile kapatıyorsunuz bir çoğunuz. Merak ettim şahsen siz kendi bilginiz ile kaç açık kapattınız ! Biz komple baştan sona bir otomasyon sistemi yazarız, yazıyoruz da. Hakkımızda bilgi sahibi değil siniz bu nedenle bu şekilde bir yazı yazma hakkını size kimse vermez.

Lütfen bundan sonraki mesajlarını daha dikkatli ve hedef almadan yazınız...

İyi forumlar...

• Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam Bahsettiğiniz sitelerle, Senin benim kullandığım siteler arasında dünyaca Fark var. Bahsettiğiniz siteler Profesyoneller tarafından yönetiliyor. Var olan bir açığı kendileri kapatıyorlardır zaten. Deneyin mesela, onalrın sitelerinin admin panellerini amazon.com/wp-admin diye giriş yapabiliyor musunuz

Amazon'u denemedim ancak PlayStation'da giriliyor :). Ayrıca bu örnek verdiğim siteler saf WordPress kullanıyor, çünkü saf WordPress'te herhangi bir açık yok :).

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Amazon'u denemedim ancak PlayStation'da giriliyor :). Ayrıca bu örnek verdiğim siteler saf WordPress kullanıyor, çünkü saf WordPress'te herhangi bir açık yok :).

Ah Be hocam wp yi çok büyütüyorsun. http://chicanos.unm.edu/wordpress/
Kaynak kodlarını kontrol eder misin. Eklenen linkleri Site sahibi kendi eklemiş olamaz dimi. class="widget widget_text"> kodunun içine bak Anlarsın ;)

• Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

Quadrini adlı üyeden alıntı

Bilgisiz olduğumu da nereden çıkardınız! Kaç yıldır web tasarım yazılım vs. uğraşıyorsunuz! Söylediklerimin harfiyen arkasındayım. WP kullandığınız sürece her zaman bir açık bulunacaktır. Aynı yazılım başkaları tarafından da indirilip incelenmektedir.
Açıklarını başkaları tarafından yazılan yamalar ile yada vrrdikleri bilgi ile kapatıyorsunuz bir çoğunuz. Merak ettim şahsen siz kendi bilginiz ile kaç açık kapattınız ! Biz komple baştan sona bir otomasyon sistemi yazarız, yazıyoruz da. Hakkımızda bilgi sahibi değil siniz bu nedenle bu şekilde bir yazı yazma hakkını size kimse vermez.

Lütfen bundan sonraki mesajlarını daha dikkatli ve hedef almadan yazınız...

İyi forumlar...

Ben sözümün arkasındayım. Ayrıca kim olduğunuz da beni ilgilendirmiyor. Dediğim gibi saf bir WordPress siteyi hacklemeyi denediniz mi acaba?

Ayrıca sert bir söylemde bulunmak istememiştim ancak şu anki konuşmanız çok kaba. Siz de konuşmanıza dikkat ederseniz sevinirim.

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

Ben sözümün arkasındayım. Ayrıca kim olduğunuz da beni ilgilendirmiyor. Dediğim gibi saf bir WordPress siteyi hacklemeyi denediniz mi acaba?

Ayrıca sert bir söylemde bulunmak istememiştim ancak şu anki konuşmanız çok kaba. Siz de konuşmanıza dikkat ederseniz sevinirim.

Sn. forum üyesi...
Öncelikle tüm mesajlarımızı kontrol edebilirsiniz. Biz her kesime siz diye hitap ederiz ( bilmem anlata bildim mi )

Kendiniz yazılım ve programlama hakkında bilgi sahibi olmadığınız aşikâr.
Bu nedenle size cevap yazmayı doğru bulmuyoruz. Lütfen mesajlarımızı alıntı yaparak yazı yazmayınız...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al