wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni açtığım site 2 günde 12.000.000 sıra atladı.

59 Mesajlar 10.281 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

haberinsuyu haberinsuyu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çiftçi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Erhan adlı üyeden alıntı

Bende bunu yazacaktım :(

Haklısınız. Aslında başlık "iyi seo edilmiş bir siteyi 1000.000 altına 1 haftada atabilirsiniz" olacaktı. Bir arkadaşın önerisiyle deneme yaptım. Şuan son durum :
Global 996,595
Alexa Traffic Rank

Turkey Flag 8,004
Traffic Rank in TR

Yani hedef gerçekleşti. Çok önemli mi , değil. Saygılar :)

wmaraci
reklam

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Benim sitemde öyle atladı şuan 12 milyondan fazla. Çünkü boş siteleri geçiyoruz önemli olan 1 milyondan aşağısına inmek :)

Erhan Erhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)

haberinsuyu adlı üyeden alıntı

Haklısınız. Aslında başlık "iyi seo edilmiş bir siteyi 1000.000 altına 1 haftada atabilirsiniz" olacaktı. Bir arkadaşın önerisiyle deneme yaptım. Şuan son durum :
Global 996,595
Alexa Traffic Rank

Turkey Flag 8,004
Traffic Rank in TR

Sitenin günlük tekil ziyaretçisi 50 üzerinde mi ? veya 100 üzerinde mi ? Hayır, alexada 1 'ci sırada olsam ne olur para kazanamadıktan sonra.

Şimdi sitenin iyi SEO'lu olduğunu iddia ediyorsun yani :) Alexa ile SEO'nun uzaktan yakından alakası yok dostum.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

Takipçi Satın Al

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Global 996,595
Alexa Traffic Rank

Turkey Flag 8,004
Traffic Rank in TR

Alexa'nın seo ile alakası yok yalnız.

wmaraci
wmaraci

paypalbozan paypalbozan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 63, (%98)
hit ne durumda peki.

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)

100'ü değil 50'yi geçmemiştir. :)

Takipçi Satın Al

• Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çiftçi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Erhan adlı üyeden alıntı

100'ü değil 50'yi geçmemiştir. :)

Kendimde bir keramet görmek istemiyorum.Değilim de. Aslında temel uğraş sitem www.haberinsuyu.com 'dur. SEO derken sizin anladığınız profesyonel bir çalışmadan bahsetmiyorum. :) Wmaraci de linkinin olması ve burdaki webmasterların birer defa bakması bile siteyi Alexa adına baya düşürürdü. Zaten sitenin linkleri de çıktı. İkisi benim sitem biri www.hesapalsat.com ki reklama gerek yok çok hızlı alexa alıyor. Diğeri haberinsuyu.com'da da devamlı düşüş kaydediyorum. Bu site bir kere bunlarla bağlı. İkinci bir konu twitter ile reklam yapmam. Resmigaste.net e ait 6-7 twitter hesabı var. Ki en büyüğü 16000 takipçili toplamda 30.000'i geçiyor. Bunlardan da reklam ettiğim oldu. Yani hit 100 ü geçmiştir ancak biraz keramet de gösterdik.:) .
Unutmadan bir de google play için android sürümünü de yayınladım. Öğrenciler meb interneti ile facebook keyfi yaşayacaklar. :)

Ek Olarak: Al işte , yeni değerler :)
Global 865,032
Alexa Traffic Rank

Turkey Flag 6,740
Son olarak şunu söylüyeyim benim bu site Alexa'yı çözdü ama ne olduğunu ben anlayıp size anlatamadım. :)
Erhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)
Samimiyetimle söylüyorum çok güzel konuşuyorsun kendi adıma teşekkür ederim.

Ama benden kardeş tavsiyesi, bence bu tarz şeylere takılmadan eğer web işini ticari amaçlı yani ek gelir odaklı yapıyorsanız bence para kazandıracak yöntemler araştırmalısınız. Bence bunlara kafa yormak yerine siteden nasıl kazanırım veya 3-5 kişi siteme daha fazla nasıl girer diye düşünürsen inan sonucunda daha başarılı işler çıkartacağını düşünüyorum.

Örnek site: http://www.alexa.com/siteinfo/vucutgelistirmetv.com

Ziyaretçisi: http://prntscr.com/57991m
Anlık ziyaretçisi: http://prntscr.com/579960

Dediğim gibi alexa umrumda değil.

Kendimde bir keramet görmek istemiyorum.Değilim de. Aslında temel uğraş sitem www.haberinsuyu.com 'dur. SEO derken sizin anladığınız profesyonel bir çalışmadan bahsetmiyorum. :) Wmaraci de linkinin olması ve burdaki webmasterların birer defa bakması bile siteyi Alexa adına baya düşürürdü. Zaten sitenin linkleri de çıktı. İkisi benim sitem biri www.hesapalsat.com ki reklama gerek yok çok hızlı alexa alıyor. Diğeri haberinsuyu.com'da da devamlı düşüş kaydediyorum. Bu site bir kere bunlarla bağlı. İkinci bir konu twitter ile reklam yapmam. Resmigaste.net e ait 6-7 twitter hesabı var. Ki en büyüğü 16000 takipçili toplamda 30.000'i geçiyor. Bunlardan da reklam ettiğim oldu. Yani hit 100 ü geçmiştir ancak biraz keramet de gösterdik.:) .
Unutmadan bir de google play için android sürümünü de yayınladım. Öğrenciler meb interneti ile facebook keyfi yaşayacaklar. :)

Ek Olarak: Al işte , yeni değerler :)
Global 865,032
Alexa Traffic Rank

Turkey Flag 6,740
Son olarak şunu söylüyeyim benim bu site Alexa'yı çözdü ama ne olduğunu ben anlayıp size anlatamadım. :)

Takipçi Satın Al

lvntoztrk1905 lvntoztrk1905 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bankaci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 28 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Bunlar da ekkazancyollari.com adlı sitemin Alexa verileri. Ben de halen daha ilk sayfaya ulaşamadım. Ama sıralama yükseldik.

21/10/2014 Global rank: 2,022.412 Türkiye sırası: 58,115
17/11/2014 Global rank: 808,453 Türkiye sırası: 12,571

Sizce bu noktadan sonra internetten para kazanma anahtar kelimesinde ilk sayfaya gelebilmek için ne yapmam gerekir? Şimdiden teşekkürler.

Ek Olarak: Seo'dan anlayan farklı önerileri olan yok mu?

İnternetten Para Kazanma Yolları!

http://www.ekkazancyollari.com

• Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çiftçi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Erhan adlı üyeden alıntı

Samimiyetimle söylüyorum çok güzel konuşuyorsun kendi adıma teşekkür ederim.

Ama benden kardeş tavsiyesi, bence bu tarz şeylere takılmadan eğer web işini ticari amaçlı yani ek gelir odaklı yapıyorsanız bence para kazandıracak yöntemler araştırmalısınız. Bence bunlara kafa yormak yerine siteden nasıl kazanırım veya 3-5 kişi siteme daha fazla nasıl girer diye düşünürsen inan sonucunda daha başarılı işler çıkartacağını düşünüyorum.

Örnek site: http://www.alexa.com/siteinfo/vucutgelistirmetv.com

Ziyaretçisi: http://prntscr.com/57991m
Anlık ziyaretçisi: http://prntscr.com/579960

Dediğim gibi alexa umrumda değil.

Erhan kardeş ben serçe arabamı tanıtırken sen kamyonla girdin araya :). Siten bir yıllık olmasına rağmen facebook beğenisi gerçek ise söyleyecek sözüm yok. Sosyal medyayı kullanabilen google'a esir olmaz yeter ki canlı tutabilsin. Twitter ayağını biraz daha geliştirebilirsin. Veya kendi sitem olan www.hesapalsat.com 'dan hesap alıp isim değiştirebilirsin ek hesap olarak çok daha faydası olacaktır. Hesap alışveriş işinde hakemlik yapıyorum satıcı ile anlaşırsan. Saygılar. Eklersem 150-200.000 lik hesaplar baya para ediyor bu aralar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al