wmaraci reklam

www.haberyazilimi.com Kullandığınızda Başınıza Gelebilecek 9 Şey!

8 Mesajlar 1.325 Okunma
wmaraci reklam

MurekkepHaber MurekkepHaber Bir Kültür-Sanat Portalı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)
Yaklaşık 1,5 yıl Türk Ticaret’e ait ücretsiz yazılım ve hosting sağlayan www.haberyazilimi.com projesinden faydalandık. Bu sistemi kullanmak istediği halde kafasında soru işaretleri olan kullanıcılar için deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Not: Türk Ticaret projesi olan Haber Yazılımı, kullanıcılarına ücretsiz olarak hosting ve yazılım hizmeti sunar. Bunu karşılığında da bu hizmeti sunduğu kullanıcıların sitelerinde 4 adet reklam alanını kendisi kullanır.

1-Haber Manşetinizde Sizinle Hiçbir Alakası Olmayan web.tv Görünür!

Örneğin bir kültür-sanat sitesiniz. Anasayfada haber manşetlerinin sonunda sitenizle uzaktan yakından alakası olmayan bir web.tv videosu ile karşılaşırsınız. Ve bu videolarının spot kısmında çoğunlukla yazım yanlışı olur.

2-Her Sayfada Sitenin En güzel Yerine Haber Yazılımı’na Ait 3 Reklam Konulur!

3-Haberlerin en altına Haber Yazılımı’na ait büyük bir Adhod reklamı konulur!
Hatta öyleki birçok takipçiniz sitede yorum bölümü olmadığını düşünür.

4-Video Galeri Bölümünde Reklamdan Göz Gözü Görmez!
Her sayfada kendine ait reklam kullanma şartı bulunan Haber Yazılımı bunu en ideal şekilde kullanır.
Video gişine bir adet reklam ve videonun sağına alt alta iki adet 300x250 boyutunda reklam sığdırmaya çalışır. Reklamlar o kadar kötü görünür anlatamam göremeniz lazım.

5- Foto Galeri Bölümünde de Yine Durum Aynıdır!
Bir adet ilgili galerinin içine bir adet de foto galerinin hemen sağına olmak üzere Haber Yazılımı iki adet reklam kullanır.

6-Video Yüklemek İstediğinizde videolarınızı web.tv’ye Yüklemek Zorunda Kalırsınız!
Şaka değil, gerçek! Kendi sitenize video yüklemek istediğinizde kendi panelinizden değil web.tv üyeliğinizden sitenize video yüklersiniz.

7-Sitede Ufacık Güncellemeleri Bile Yapmanız Zordur!
Örneğin sitenizi Yandex News’e kayıt ettirmek istediniz ve Yandex de sizden RSS bilgilerini güncellemenizi istedi. Haber Yazılımı size Cpanel vermediği için güncellemeleri için mail atarsınız ve aldınız yanıt “bunun mümkün olmayacağı” yönündedir.
Not: Normal şartlarda RSS güncelleme işlemi 1 dakika dahi sürmemektedir.

8-Siteniz Bazen Yayında Olmayabilir!
Bunu telefonla bildirdiğinizde mail atmanızı söylerler. Mail attığınızda ise hep aynı yanıtı alırsınız: “Siteniz sorunsuz olarak yayına gelmektedir.” Yandex Merica verileri sitenin yayında olmadığını söylese de Haber Yazılımı’nı buna inandıramazsınız.

9-Telefonda Destek İçin Aradığınızda Telefonu Yüzünüze Kapatırlar!
O telefon gergin bir bayan tarafından açılır. Derdinizi anlatmaya çalıştığınızda da pat telefon kapatılır. Bizim başımıza geldi!

Özetle Haber Yazılımı maceramız böyle. Kullanın ya da kullanmayın diyemem. Markayı da kötülemek istemem, ama bizim Haber Yazılımı maceramız telefondaki gergin bayanın yüzümüze telefon kapatmasıyla sona erdi.
polloshermanos mysimsek rkorkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

www.murekkephaber.com
wmaraci
reklam

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Anlaşılan sizi biraz kızdırmışlar. :) Haklı olduğunuzu düşünüyorum. Zira işletmecileri(!) kendilerine reklam platformu oluşturmak için gönüllü buluyorlar ve gösterdikleri reklamdan para kazanıyorlar. Kaldı ki zaten bedava sistemlerin hiçbiri aslında gerçekten bedava değildir. Bu durumun en olgun örneği facebooktur. Siz profilinizi oluşturup sistemi kullanmaya başlarsınız. Beş kuruş bile üyelerinden almaz. Ançak sizin olabilecek tüm verilerinizi kullanıp size en doğru reklamı satar. Reklam verenler sayesindedünya devi olur. Bu arkadaşların yaptığı, en fazla didaktik ve en fazla insan yerine konmadan yapılanı.
MurekkepHaber

kişi bu mesajı beğendi.

MurekkepHaber MurekkepHaber Bir Kültür-Sanat Portalı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)

polloshermanos adlı üyeden alıntı

Anlaşılan sizi biraz kızdırmışlar. :) Haklı olduğunuzu düşünüyorum. Zira işletmecileri(!) kendilerine reklam platformu oluşturmak için gönüllü buluyorlar ve gösterdikleri reklamdan para kazanıyorlar. Kaldı ki zaten bedava sistemlerin hiçbiri aslında gerçekten bedava değildir. Bu durumun en olgun örneği facebooktur. Siz profilinizi oluşturup sistemi kullanmaya başlarsınız. Beş kuruş bile üyelerinden almaz. Ançak sizin olabilecek tüm verilerinizi kullanıp size en doğru reklamı satar. Reklam verenler sayesindedünya devi olur. Bu arkadaşların yaptığı, en fazla didaktik ve en fazla insan yerine konmadan yapılanı.

Kızmaktan ziyade özümüz insan olduğu için saygı görmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum. Bir insanın yüzüne telefon kapatmak çağ dışı bir davranış.

www.murekkephaber.com

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
geçtiğimiz yaz aylarında bu duruma sizler gibi kızarak sinirlenerek işe koyuldum 35 gün boyunca sabahlara kadar yalan değil sabahın 5'ine 6 sına kadar uğraştım en detaylı şekilde bir haber teması çizdim PSD olarak fakat kodlatacak kimseyi bulamadım. Bunu yapıp serbest piyasa ekonomisinden yararlanarak piyasanın 5 de 1 fiyatına satmayı düşünüyordum.

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
wmaraci

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

geçtiğimiz yaz aylarında bu duruma sizler gibi kızarak sinirlenerek işe koyuldum 35 gün boyunca sabahlara kadar yalan değil sabahın 5'ine 6 sına kadar uğraştım en detaylı şekilde bir haber teması çizdim PSD olarak fakat kodlatacak kimseyi bulamadım. Bunu yapıp serbest piyasa ekonomisinden yararlanarak piyasanın 5 de 1 fiyatına satmayı düşünüyordum.

Eğer elinizdeki tasarıma güvenerek satmak istiyorsanız sistemin kodlanması için yardımcı olmaya çalışabilirim.

Ek Olarak:

Mürekkep Haber adlı üyeden alıntı

Kızmaktan ziyade özümüz insan olduğu için saygı görmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum. Bir insanın yüzüne telefon kapatmak çağ dışı bir davranış.

Ee haklı olarak tabi ki. Kapital yanlısı ticari girişimci coderlar epey abartmış.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

hocam geçmiş olsun siteyi inceledim herşeyi iyi gösteriyorlar bir sss ye baktım allah korusun adamlar tek tık düzenlemeye izin vermiyorlar buda aslında tek bir sorumlusu var wareze düşüren arkadaşlar

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Mürekkep Haber adlı üyeden alıntı

böyle bi sistemle uğraşılmazki adam siteye 4 reklam ekliyor. ee? sende kendin 2 tane eklesen o sitede reklama boğulan kullanıcı siteyi ziyaret eder mi?
MurekkepHaber

kişi bu mesajı beğendi.

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
E sen adamlara calisiyosun o zaman. Bu ne sacma bi sistemmis boyle.
MurekkepHaber

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al