wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense kazanç tablomu ve hit değerlerimi yorumlar mısınız?

15 Mesajlar 2.878 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gencolusum gencolusum Güç işLerin zoraki adamı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek eLeman
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 13 / 43
  • Ticaret 18, (%100)
sayfanın sağ ve sol tarafında kayan bir ok olsun. O ok simgesine mouse işaretçiği gelince bir resim ve bir kaç satır metin açılsın.. ziyaretçinin hoşuna giderse tıklasın yeni sayfaya girsin.. Boyle bir şey yapabilirsin.
Ustadu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Sitede kalma süresi ve sayfa gezme oranları çok iyi seviyede. Yapman gereken daha fazla içerik girip içerikleri birbiriyle bağdaştırarak kullanıcıları biraz daha fazla site tutmak olabilir. Bu sayede reklamlara biraz daha fazla tıklanabilir. Ek olarak eğer etkin olarak kullanmıyorsan reddit, pinterest vs. kullanman yararına olur.

Napolyon Napolyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Digital Marketing Expert
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Sitede kalma süresi ve sayfa gezme oranları çok iyi seviyede. Yapman gereken daha fazla içerik girip içerikleri birbiriyle bağdaştırarak kullanıcıları biraz daha fazla site tutmak olabilir. Bu sayede reklamlara biraz daha fazla tıklanabilir. Ek olarak eğer etkin olarak kullanmıyorsan reddit, pinterest vs. kullanman yararına olur.

Reddit hiç kullanmadım, pinterest'e arada pinleme yapıyorum. Tanıtım yazısı, backlink, vs. vs. hiçbirşey yapmadım. Bu yönde nasıl çalışmalar yapmam gerekiyor?

haberinsuyu haberinsuyu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çiftçi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Napolyon adlı üyeden alıntı

Reddit hiç kullanmadım, pinterest'e arada pinleme yapıyorum. Tanıtım yazısı, backlink, vs. vs. hiçbirşey yapmadım. Bu yönde nasıl çalışmalar yapmam gerekiyor?

Google'nin adsenseni iptal etmesini istiyor isen backlink çalışmalarına hemen başlayabilirsin. Benim başıma geldi de :)

wmaraci
wmaraci

krmbyl krmbyl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mak. Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 5, (%100)

Napolyon adlı üyeden alıntı

Ziyaret süresini nasıl artırabilirim? Yani bu şekilde bir fotoğraf sitesinde dediğiniz şey nasıl yapılır? Tecrübem olmadığı için fikir bile yürütemiyorum.

Sitede birbiriye bağlantılı içerikler, çok izlenenler, rastgele izlenenler gibi bölümler olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al