wmaraci reklam
lidertakipci

Dolandırıldıkmı anlamadım yardım arkadaşlar

56 Mesajlar 6.759 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
avukat bulun diyen arkadaşlar evde tv telefon çalmışlardı polise gittiğimizde of puf yapıp ifade aldılar ve 2 yıldır bulunamadı gerçek hayattaki hırsızlığı kameralardan bulamayan polis sanal alemdeki adamı mı bulacak birde haklı çıkması var avukat parası var vs. 2 yıla anca cevap gelir mahkemeden. hocam sizede geçmiş olsun inşallah bir kandırmaca yoktur. 3300tl çok para

wmaraci
reklam

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)
Hocam konuya gelen bazi mesajlar ya sizin dolandiran kisinin multileri yada arkadaslari direk savciliga basvurun az para degil 3000 tl

celikkasaburada celikkasaburada WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek firma sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
amerikayı engelleyebilirsin. tam yerini hatırlamıyorum ama ayarlardan yapılıyordur. amerikadan girişleri almazsın.

Ek Olarak: amerikayı engelleyebilirsin. tam yerini hatırlamıyorum ama ayarlardan yapılıyordur. amerikadan girişleri almazsın.

anaokuluyuz anaokuluyuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek oto galeri
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 4, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

size tek sorum var. hala neden hitler gerçek mi yalan mı, hitleri nasıl engellerim tartışması yapıyorsunuz? gidin yasal olarak bilişim suçlarına şikayet edin, derdinizi avukata anlatın. 3300 tl az paramı? parayı umursamıyorsanız eski içerikleri kopyalayıp yeni bir blog açarsınız sorunu çözersiniz. engellemekle uğraşmazsınız bir kaç ay içindede eski bloğun gerçek hitine ulaşırsınız. konuyu bu kadar uzatmanın anlamı nedir onu çözemedim:)

konuyu terk edebilirsin kardeşim yanlış anlama benim istediğim o yönlendirmeyi iptal etmek cuma bozkurt 'u allaha havale ettim avkutla kim uğraşacak iş güç var.. yani dolandırıldığımız kesin dedik..

bu durumdan sahte hitlerden nasıl kurtulucam bilenler yardım amaçlı yazsın

wmaraci
wmaraci

lmontube lmontube Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek özel
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad J** H**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

anaokuluyuz adlı üyeden alıntı

Arkadaşım sen anlamadın galiba yada üyenin arkadaşısın bloggerden 200 hitli bir site hergün ama hergün 3.5 4k refaransız hit gelirmi ve google bunu neden banlasın yoksa tüm blogger lerde konu girdikçe özellikle abdeden denetleme amaçlı hit gelir ama günlük 3.5 4k değil 15 20 kişi ancak benimde elimde blogger ler var

Ben arkadaşa sorduğumda tamemen organik hit dedi telefonla konuştuk güvendim aldım hemde 3300 tl ödedim. Sen şimdi şaka gibi normal mi diyorsun

ben kimseyi tanimam bu forumda ve internette arkadasligim yoktur...almanyada yasiyorum ...benimde bloger sitem var ayni seyleri yasadigim icin söyledim...kesinlikle blogerde böyle seyler oluyor ...google mail atin görürsünüz cavap vercektir ..öyle bisey olsa google yada bloger banlar...

Ek Olarak:

konuyu terk edebilirsin kardeşim yanlış anlama benim istediğim o yönlendirmeyi iptal etmek cuma bozkurt 'u allaha havale ettim avkutla kim uğraşacak iş güç var.. yani dolandırıldığımız kesin dedik..

blogunu benim bloguma yönlendir sahte hitse bana gelsin ...ciddiyim bak inan bana o gelenler sahte degil öyle bisey olsa google zaten bunu cakar...kardesim bloger ve google bu yüzden kac kisiyi sandoxa sokuyor...yok böyle bisey blogger de sahte hiti makinayla hiti programla hiti google yakalar...normal site olsa dedigin dogru ...ama blogerde sahte hit en fazla 1 hafta yaparsin istersen dene ...

Ek Olarak:

blogunu benim bloguma yönlendir sahte hitse bana gelsin ...ciddiyim bak inan bana o gelenler sahte degil öyle bisey olsa google zaten bunu cakar...kardesim bloger ve google bu yüzden kac kisiyi sandoxa sokuyor...yok böyle bisey blogger de sahte hiti makinayla hiti programla hiti google yakalar...normal site olsa dedigin dogru ...ama blogerde sahte hit en fazla 1 hafta yaparsin istersen dene ...

Ek Olarak:

Arkadaşım sen anlamadın galiba yada üyenin arkadaşısın bloggerden 200 hitli bir site hergün ama hergün 3.5 4k refaransız hit gelirmi ve google bunu neden banlasın yoksa tüm blogger lerde konu girdikçe özellikle abdeden denetleme amaçlı hit gelir ama günlük 3.5 4k değil 15 20 kişi ancak benimde elimde blogger ler var

Ben arkadaşa sorduğumda tamemen organik hit dedi telefonla konuştuk güvendim aldım hemde 3300 tl ödedim. Sen şimdi şaka gibi normal mi diyorsun

hacam blogger siteye 3300 lira parami verilir kurban olayim ya...ALLAH askina blogger hesabininin aresini ver bana ben google mail atayim durumu ögreneyim...

anaokuluyuz anaokuluyuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek oto galeri
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
recepkurt27

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al