wmaraci reklam
lidertakipci

Kevin Lau'dan gelen mailler

6 Mesajlar 805 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lordstar lordstar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yaklaşık 1-2 aydır çin merkezli bu isimli mail adresinden sürekli mail geliyor, cevaplamıyorum ama ısrarla hemen hergün mail geliyor, neymiş efendim benim alan adına sahip olduğum isimle bir firma marka sahibi olacakmış ve herhangi bir uyuşmazlık da sıkıntı yaşamamam gerektiği yazıyor, sonraki maillerde de uyuşmazlık formu gönderelim doldurun diyor, spam olarak işaretledim mailleri spama gidiyor ama insanın yine gözü kayıyor çünkü ısrarlı şekilde mailler geliyor, ben itibar etmedim şimdiye kadar. Sizce doğruluk payı var mıdır? Ben taaa ilk attığı maili size göstereyim, easyfadns firmasının sitesi de pek domain firmasına da benzemiyor sanki... :confused: Yorumlarınız olursa sevinirim.

Konu: Urgent: Concerning "BENİM SİTEMİN ADI" Brand Name dispute
(If you are not the person who is in charge of this, please forward to the right person/ department, as this is urgent, thank you.)

Dear Director,

We are the department of registration service in Asia. Currently, we have a urgent issue needing to confirm with your company.

On Oct 28, 2014, we received an application formally. One company named "EMOT Management Group" wanted to apply for the Brand Name "BENİM SİTEMİN ADI" and some domain names through our body.

After our initial checking, we found the Brand name and domain names being applied are as same as your company! So we have to confirm with you at two points:
1. If the aforementioned company is your business partner or your subsidiary, please DO NOT reply us, we will approve the application automatically.
2. If your company have nothing to do with the aforementioned company, they maybe have other purposes to register the Brand name and domain names.

Currently, we have postponed this application of this company temporarily already. In order to deal with this issue better, please let the responsible officer contact us as soon as possible.

Best Regards,

Kevin Lau
Auditing Department

Tel: 00852-31159222
Fax: 00852-31159221
Email: Kevin.Lau@easyfadns.org
Website:www.easyfadns.org

wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
" Benim sitemin adı " yazmak yerine sitenizin adını yazsaydınız ve hangi isim ile marka olucakmış onu görüp ona göre yorum yazsaydık size.

Kuva-i Kafsinkaf

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Banada 1 sene önce böyle mailler geliyordu ve elimdeki domain çok anlamsız bir domaindi öyle bir firma açmak için deli olmak lazım 2 3 hafta sonra mail atmayı kesti arada bir bakıyorum hala dediği firma piyasada yok domainde boşta :)

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tip mailler pekçok siteye gidiyor.. Bundan daha acaipleri geliyor banada.. Sadece sie yazıyorum ve gönderiyorum..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net
wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Bana da atmışlardı. Çok önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Bana da geldi, açıp okumadım bile. Muhtemelen whois bilgilerinden mail adresimize botlar tarafından atılan mailler. Kaale almaya bile gerek yok.
Diyelim ki bir firma bizim domain adımızı kullanacak marka olacak, bunu Çin'den birileri ile bize ulaşarak mı bildirecek adamlar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al