wmaraci reklam

Anahtar Kelime Şartmıdır?

10 Mesajlar 650 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Teqnic Teqnic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Selamün aleyküm arkadaşlar ben gecende konulara anahtar kelıme gırıyordum fakat arkadaşımın bırısı anahtar kelıme zarar vrır girme onsuzda olur dedı ogunden berı konularımı hep anahtar kelımesız paylaşıyorum sizin görüşünür nedir bide sizi dimleyelım ?

Selamün Aleyküm
wmaraci
reklam

solaris2010 solaris2010 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yönetci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Ben etiket önemli diye biliyorum ama google botları çok kısa yazıları zaten çok fazla önemsemiyor. Kısa bir yorum olarak niteliyor. Gerçekten 200 kelime ve üzeri gönderilerde etiket çok yararlı oluyor ben mutlaka kullanıyorum

Kaybetmeyi bilmeden kazanmayı öğrenemeyeceksin

http://www.borsaizle.net

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

solaris2010 adlı üyeden alıntı

Ben etiket önemli diye biliyorum ama google botları çok kısa yazıları zaten çok fazla önemsemiyor. Kısa bir yorum olarak niteliyor. Gerçekten 200 kelime ve üzeri gönderilerde etiket çok yararlı oluyor ben mutlaka kullanıyorum

ya 150 kelımelık yazılar ıyı dıolar hanı en düşük ben oyle bılıyorum bu kelımelerde 1 2 tane atıoruz zaten

Selamün Aleyküm

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Sana kalmış bir şey ama düzgün kullanımında yararını görürsün :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Sana kalmış bir şey ama düzgün kullanımında yararını görürsün :)

mesela 100 kelımelık bı yaızya 2 tane olurmu hiç kullanmasam ne olur ?

Selamün Aleyküm

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Her yazına 3 adet konuyla alakalı anahtar kelime eklemelisin. Eğer eklemezsen istediğin kelimelerde daha geç yükselirsin. Örneğin wmaraci etiketlerinde webmaster olmasaydı belkide bu kadar üst sırada olmazdı. Başka bir örnek olarak oyun siten vardır Counter-Strike oyna diye bir başlık açarsın bunun anahtar kelimeleri olarak Silah Oyunları, Silahlı Oyunlar, Beceri Oyunları olarak eklersen daha çok kelimede daha kısa sürede yükselmiş olursun :) Bunların yanında yazdığın makalelerde konuyla alakalı anahtar kelimeleri kalınlaştırıp renklendirirsen daha yararlı olacaktır.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Her yazına 3 adet konuyla alakalı anahtar kelime eklemelisin. Eğer eklemezsen istediğin kelimelerde daha geç yükselirsin. Örneğin wmaraci etiketlerinde webmaster olmasaydı belkide bu kadar üst sırada olmazdı. Başka bir örnek olarak oyun siten vardır Counter-Strike oyna diye bir başlık açarsın bunun anahtar kelimeleri olarak Silah Oyunları, Silahlı Oyunlar, Beceri Oyunları olarak eklersen daha çok kelimede daha kısa sürede yükselmiş olursun :) Bunların yanında yazdığın makalelerde konuyla alakalı anahtar kelimeleri kalınlaştırıp renklendirirsen daha yararlı olacaktır.

ben zaten yapıodumda gerksız arkadaşım yapma dedı benıde caydırdı 50 tane makale var sımdı etıketsız hey allahım ya

Ek Olarak: mecbu r hepsıne tek tek yenıden yazıcam

Selamün Aleyküm

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Teqnic adlı üyeden alıntı

ben zaten yapıodumda gerksız arkadaşım yapma dedı benıde caydırdı 50 tane makale var sımdı etıketsız hey allahım ya

Ek Olarak: mecbu r hepsıne tek tek yenıden yazıcam

Son bir tavsiye olarak sen "Oyun Oyna" başlığına "PES 2015 yamaları" gibi etiketler eklersen zararına olur :) Yani olabildiğince konuyla alakalı ve kısa kelimeler seçmelisin

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
bılıoru m kardesım bılıyorum bılmedıgım ıcın sormadım sadece arkadaş eklemıordu gerek yok dıe onu ogrenmek ıstedım

Selamün Aleyküm

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
bencede şart değildir.
yaklaşık 5 yıl önce bir sitem vardı hiç anahtar kelime vs.. kullanmadan istemediğimden fazla ziyaretçi geliyordu buda demek oluyorki anahtar kelime şart değildir her şeyi kelimeleri baz alarak yaparsanız sadece bir kitleye hitap etmiş olursunuz anahtar kelimesiz bir konu herkese hitap eder.
Google sitenizi kelimenize göre sıralıyor diyelim ama rakipleriniz güçlü ne yapıcaksınız anahtar kelime kullanmayacaksınız google algoritmaları anatar kelime olmadığı zaman sitenizin içeriğine bakarak zaten sizi olması gereken yere atıyor.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al