freelance iş ilanları

Sosyal ağ sistemi geliştiriyorum

14 Mesajlar 2.425 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

aliosmanyuksel adlı üyeden alıntı

Sistemin alt yapısını incelemiştim zamanında. Bu benzer bir sistem daha çıktı piyasaya; ribony.com diye. Socket.io vs gibi alt yapılar kullanıyorlar. Kodlama + Hosting konusunda yardımcı olabilirim bende :)
2 Kişi kodlamasıyla 1 kişi tasarımıyla ilgilense on numara iş yapılır aslında :)

Sistemin alt yapisini nerden gördünüz hocam ? :)

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

Sistemin alt yapısını incelemiştim zamanında. Bu benzer bir sistem daha çıktı piyasaya; ribony.com diye. Socket.io vs gibi alt yapılar kullanıyorlar. Kodlama + Hosting konusunda yardımcı olabilirim bende :)
2 Kişi kodlamasıyla 1 kişi tasarımıyla ilgilense on numara iş yapılır aslında :)

Detay verirmisin pm den hocam ferdinin bahsettigi site içinse görüşelim

aliosmanyuksel aliosmanyuksel aliosmanyuksel.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 6, (%100)

MrB adlı üyeden alıntı

Sistemin alt yapisini nerden gördünüz hocam ? :)

Kaynak kodlarını incelediğimde fark etmiştim hocam socket.io bağlantısını, sonra ribony sitesini incelediğimde de aynı sistemi kullandıklarını gördüm :) Anlık chat için php scriptleri incelediğimde yine aynı sistemi kullananları gördüm.

ermaneray adlı üyeden alıntı

Detay verirmisin pm den hocam ferdinin bahsettigi site içinse görüşelim

Connected2.me ve ribony.com birbirinin aynısı diyebilirim, tasarım ve özellik farkı var sadece. Çalışma mantığı aynı yani. Benim de çok net bilgim yok. Sistemi kurup test etmedim ama araştırmıştım baya. Github projelerine bakabilirsin dostum socket.io örnekleri için[emoji5] Socket.io olayını hallettikten sonrası PHP, AJAX bilgisine kalmış oluyo[emoji4] Anonim kimlikler için session üretme, profil resmi, mesaj ayarları, okundu bilgisi, profil açıklama kısmı vs gibi.
ermaneray

kişi bu mesajı beğendi.

http://eksigram.com - instagram türk takipçi ve beğeni hilesi

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Kaynak kodlarını incelediğimde fark etmiştim hocam socket.io bağlantısını, sonra ribony sitesini incelediğimde de aynı sistemi kullandıklarını gördüm :) Anlık chat için php scriptleri incelediğimde yine aynı sistemi kullananları gördüm.

Connected2.me ve ribony.com birbirinin aynısı diyebilirim, tasarım ve özellik farkı var sadece. Çalışma mantığı aynı yani. Benim de çok net bilgim yok. Sistemi kurup test etmedim ama araştırmıştım baya. Github projelerine bakabilirsin dostum socket.io örnekleri için[emoji5] Socket.io olayını hallettikten sonrası PHP, AJAX bilgisine kalmış oluyo[emoji4] Anonim kimlikler için session üretme, profil resmi, mesaj ayarları, okundu bilgisi, profil açıklama kısmı vs gibi.

he yanlış anlaşılma oldu ben benim projeden bahsettiniz sandım.

Bu arada konuyu alakasız olarak başka yerlere çekmessek sevinirim bu konunun connected2.me ile alakası yok sonuçta

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al