wmaraci reklam
lidertakipci

her yazının altına resim galerisi ekleme

5 Mesajlar 1.015 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yuem yuem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 31 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar wp de her yazının altına resim gelerisi eklemek istiyorum.yazıya normal galeri yapıyorum.bana her yazının altında lazım bir kere eklicem yoksa her yazıya eklemem gerekecek ayrıca güncelleme oldumu da zor olacak.

işime yarar bi eklenti var mı baya baktım googleden

wmaraci
reklam

b244 b244 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam birçok wordpress sitesi benzer yazılar eklentisini kullanıyor. Bu eklentiyle yazınızın altında Galeri şeklinde küçük resimler gözüküyor. Daha önce kullanmadıysanız tavsiye ederim.
https://wordpress.org/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/

• Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 31 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

b244 adlı üyeden alıntı

Hocam birçok wordpress sitesi benzer yazılar eklentisini kullanıyor. Bu eklentiyle yazınızın altında Galeri şeklinde küçük resimler gözüküyor. Daha önce kullanmadıysanız tavsiye ederim.
https://wordpress.org/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/

şu an kullanıyorum bunu çok sağol.benim istediğim her konunun altına bi firmaya ait ürün katalogu eklemek ıstıyorum.

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
single php yi aç orada content kısmını bul altına html olarak ekle ne ekliceksen her yazında çıkar. Güncellemek istersen yine aynı şekilde açar güncellersin. Ayrıca bilmiyorum o sizin kullandığınız eklentide oluşturduğunuz bir galeri için php kodu veriyorsa daha kolay bir şekilde single.php dosyasına koyup dilediğiniz zaman eklenti panelinden düzenleyebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 31 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

aakinci adlı üyeden alıntı

single php yi aç orada content kısmını bul altına html olarak ekle ne ekliceksen her yazında çıkar. Güncellemek istersen yine aynı şekilde açar güncellersin. Ayrıca bilmiyorum o sizin kullandığınız eklentide oluşturduğunuz bir galeri için php kodu veriyorsa daha kolay bir şekilde single.php dosyasına koyup dilediğiniz zaman eklenti panelinden düzenleyebilirsiniz.

şimdi ben de ona bakıyordum.o eklentiden php kodu alabilirsem dediğiniz gibi süper olacak

Ek Olarak: peki arkdaşlar world pres kendi galeri özelliği kullanarak oluşturduğum galeriyi single.php eklemek istiyorum.ekledim ancak kodları görmedi sanırım php olması lazım
örneğin galerinin metin kısmındaki kod şöyle
[gallery ids="2336,2334,2333,2332"]

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al