wmaraci reklam
lidertakipci

Dizi - Film Sitesi Sizce Mantıklı mı ?

11 Mesajlar 1.972 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rhoyne Rhoyne WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Denizli
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 7
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun yıllardır nette uğraşırım hazır sistemler vs. vs. ama öyle site açmışlığım yoktur (blogger hariç). Wp site kurdum kendimce ama google indexletmiyorum arşiv yapıyorum şimdilik elimde 1000 tane felan film felan oldu tema bot vs. vs. hepsi tamam sizce bu işe girsem olur mu ? Her ne kadar özgün tutsakta getiri olur mu daha önce bu işlerle uğraşan arkadaşlardan bilgi almak muhabbet etmek isterim. Ayrıca Dizi sistemimde hazır ama yayında değil. yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

wmaraci
    reklam

Pawnedb Pawnedb Pills Kullanıcı
    • Üyelik 02.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad F** Y**
    • Mesajlar 153
    • Beğeniler 6 / 19
    • Ticaret 5, (%100)
    Film olabilir ama diziyi pek önermiyorum çünkü dizimag tekrar açılıyor sanırım o yüzden pek mantıklı olmayabilir :D bir ay varmış: www.dizimag.co

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 14.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Seo, Wordpress, Security
    • Konum Konya
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 1386
    • Beğeniler 146 / 428
    • Ticaret 65, (%100)
    Dizi dediğiniz nedir hocam dizi haberleri ? fragmanlar ? dizi bilgileri ? hangisi

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
    • Üyelik 22.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ü** G**
    • Mesajlar 843
    • Beğeniler 75 / 205
    • Ticaret 53, (%100)
    Bakış açısına göre değişiklik gösterir, amacın hızlıca para kazanmak ve bunu illegal bir yolla yapmaksa açabilirsin, rekabeti yüksek ama her zaman kar sağlayabilen bir sektör. Doğru çalışırsan çok kısa sürede reklamdan para kazanırsın, ama benim için para önemli değil ben uzun vade de birşey istiyorum diyorsan adsense için çabala. Ve SEO yada sunucu gibi konularda bilgin yoksa bence uzak dur, uzun bir vadi de kaybolmuşa dönersin keza adult vb kelimeler olduğu gibi çok hedef olursun. Hele ki kopya içerikle iş yapacaksan, sayılı siteler gibi fark yaratmayacaksan, hiç girişme, tecrübe ile sabittir.

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Denizli
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 7
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    @Pawnedb yaklaşık bi 30-40 dizi felan var izlediğim, izlemekte olduğum sistem felan hazır pek bu işlere girmediğim için bilmiyorum zaten dizimag gelirse bize iş çıkmaz :D

@barisay Fan olarak bloggerda karalıyorum takip ettiğim dizileri ama dizi izleme sitesi hocam.

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
    • Üyelik 01.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Ögrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 1618
    • Beğeniler 86 / 382
    • Ticaret 75, (%100)
    Oncelikle Seoya verecek paraniz varsa girin bu ise. Sonra ekip bulmaniz gerekecek. (Altyazi cevirmen, up/down sunucu)

• Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Denizli
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 7
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    @AlfaOis Seo, Sunucu, Hazır Sistemler gibi konularda bilgim var o yönden sıkıntı yok tabi özgün içerikte biraz sıkıntı olabilir.

@ahmetcem96 Ekip felan sıkıntı değil aslında ama seo verecek para pek yok :)

lmontube lmontube Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 15.08.2014
    • Yaş/Cinsiyet 44 / K
    • Meslek özel
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad J** H**
    • Mesajlar 103
    • Beğeniler 4 / 15
    • Ticaret 1, (%0)

Pawnedb adlı üyeden alıntı

Film olabilir ama diziyi pek önermiyorum çünkü dizimag tekrar açılıyor sanırım o yüzden pek mantıklı olmayabilir :D bir ay varmış: www.dizimag.co

bunlar cakma siteler dizimag acilsa benim haberim olurum...ben oranin eski adamiyim :) artik dizimag hicbir zaman acilmicakk ...bunlar gibi 1000 tane cikti dizimag aciliyor efsane geliyor felan :) 2 ay sonra kilidi vurup gidiyorlar...

birincisi dizmag yabancidiziizle1 geri dönerse emin ol domain uzantisi com ve net olur...ve asla dizimag yabancidiziizle1 gibi isim kullanmaz...3 geldiginde twiter resmi hesabindan duyuru kesin yapilir...

Pawnedb Pawnedb Pills Kullanıcı
    • Üyelik 02.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad F** Y**
    • Mesajlar 153
    • Beğeniler 6 / 19
    • Ticaret 5, (%100)

lmontube adlı üyeden alıntı

bunlar cakma siteler dizimag acilsa benim haberim olurum...ben oranin eski adamiyim :) artik dizimag hicbir zaman acilmicakk ...bunlar gibi 1000 tane cikti dizimag aciliyor efsane geliyor felan :) 2 ay sonra kilidi vurup gidiyorlar...

bana gerçek dizimag gibi geldi sanırım eski dizimag yönetiminden biri açıyormuş birebir dizimag olacakmış :D bakalım göreceğiz çakmamı değil mi

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.10.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek bilgi işlem
    • Konum Samsun
    • Ad Soyad S** İ**
    • Mesajlar 343
    • Beğeniler 120 / 57
    • Ticaret 8, (%100)

Rhoyne adlı üyeden alıntı

@Pawnedb yaklaşık bi 30-40 dizi felan var izlediğim, izlemekte olduğum sistem felan hazır pek bu işlere girmediğim için bilmiyorum zaten dizimag gelirse bize iş çıkmaz :D

@barisay Fan olarak bloggerda karalıyorum takip ettiğim dizileri ama dizi izleme sitesi hocam.

1.olamasanda 2.olmayı deneyebilirsin ama dizi-film aynı anda olmaz gibi ya film ya dizi yada 2 site birden :)

Benimde film sitem var amacım 1.lik değil 2.lik de değil. Amacım pastadan biraz yiyebilmek. Az buçukda kazandırıyor saolsun.

hdfilmx.com
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al