freelance iş ilanları

Yeni bir konsept

17 Mesajlar 1.981 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
evet hocam domaini güzel seçtik fakat godaddy üzerinde paypal ödemesi yok sanırım.
Kart sahibi olan bir arkadaş arıyorum bozdurucam :D

wmaraci
reklam

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Herkesin izlediği yolda gidersen hiçbir zaman önde olamazsınız. Hep izlemeye devam edersiniz. Ayrıcalığınız olmalı ki tercih nedeni olasınız. Şimdi size bir proje söyleyeceğim ve bunu hayata geçirebilirseniz düşünemeyeceğiniz kadar büyüyen bir siteye sahip olursunuz.
Hadi başlayalım..
Güncel haber sitelerini takip edin anlık haberleri yakalayın. Bu haberler eğlenceli ve ilginç haberler olamAlı.! (Burası önemli)
Güncel bir haber başlığı:
Örnek : İran'da internet kullanıcılarına yeni uygulama
İnternet sistemine uygulanacak yeni projeyle, internete girerken kullanıcıların kimlikleri belirlenecek.
Bu güncel haber ve içerikler genelde tüm sitelerde hemen hemen aynı yayınlanır.
Şimdi sizin sitenize nasıl yerleşeceği konusuna gelelim:
Başlık : İran'da internet kullanıcılarına yeni uygulama
İçerik : İnternet sisteminde yeni ugulama yayına alınmış. Başarıla dileriz.. Eyvah eyvah bu uygulama düşünsenize Türkiyede yayına alındığı 3 defa hatalı giriş denemesi yaptınız evden ayrılmayın İstanbul Beyoğlu şube amirliğinden Rüstem komser kimlik kontorlü için evinize geliyor. vs. vs.
Şimdi sonuca gelelim: Bu haberleri bu şekilde yayınlamak o cümledeki tüm anahtar kelimeleri kendince yapacağın bir seo çalışmasıyla ön sıralara alacaktır. Yazılarını mizah anlayışına göre çizginiz bozmadan ti'ye alarak devam edersen bir anda fenomen olursun
Konu bol içerik bol dikkat etmen gereken şey eğlenceli haberlerde bunu uygulaman kimseye zararı olmayan ve ilginç konulardan başlamalısın.

SEN BOŞVER HERKES NE YAPARSA YAPSIN. NASIL OLSA TEKNOLOJI TUTMAYINCA YEMEK, ODA TUTMAYINCA FİLM, ODA TUTMAYINCA OYUN.... BU KALIPTAN KURTUL

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)

SeoNet adlı üyeden alıntı

Herkesin izlediği yolda gidersen hiçbir zaman önde olamazsınız. Hep izlemeye devam edersiniz. Ayrıcalığınız olmalı ki tercih nedeni olasınız. Şimdi size bir proje söyleyeceğim ve bunu hayata geçirebilirseniz düşünemeyeceğiniz kadar büyüyen bir siteye sahip olursunuz.
Hadi başlayalım..
Güncel haber sitelerini takip edin anlık haberleri yakalayın. Bu haberler eğlenceli ve ilginç haberler olamAlı.! (Burası önemli)
Güncel bir haber başlığı:
Örnek : İran'da internet kullanıcılarına yeni uygulama
İnternet sistemine uygulanacak yeni projeyle, internete girerken kullanıcıların kimlikleri belirlenecek.
Bu güncel haber ve içerikler genelde tüm sitelerde hemen hemen aynı yayınlanır.
Şimdi sizin sitenize nasıl yerleşeceği konusuna gelelim:
Başlık : İran'da internet kullanıcılarına yeni uygulama
İçerik : İnternet sisteminde yeni ugulama yayına alınmış. Başarıla dileriz.. Eyvah eyvah bu uygulama düşünsenize Türkiyede yayına alındığı 3 defa hatalı giriş denemesi yaptınız evden ayrılmayın İstanbul Beyoğlu şube amirliğinden Rüstem komser kimlik kontorlü için evinize geliyor. vs. vs.
Şimdi sonuca gelelim: Bu haberleri bu şekilde yayınlamak o cümledeki tüm anahtar kelimeleri kendince yapacağın bir seo çalışmasıyla ön sıralara alacaktır. Yazılarını mizah anlayışına göre çizginiz bozmadan ti'ye alarak devam edersen bir anda fenomen olursun
Konu bol içerik bol dikkat etmen gereken şey eğlenceli haberlerde bunu uygulaman kimseye zararı olmayan ve ilginç konulardan başlamalısın.

SEN BOŞVER HERKES NE YAPARSA YAPSIN. NASIL OLSA TEKNOLOJI TUTMAYINCA YEMEK, ODA TUTMAYINCA FİLM, ODA TUTMAYINCA OYUN.... BU KALIPTAN KURTUL

yazınızı baştan sona okudum , değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Fakat makale yazma konusunda kendimi iyi görmüyorum.Bu yüzden bu bana göre tehlikeli gibi geldi yani bildiğim birşey üzerine yatırım yapmam daha karlı olabilir diye düşündüm.
SeoNet

kişi bu mesajı beğendi.

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Oyun forum sitesi kurmaya ne dersin. Hatta bir arkadaşım da güzel bir de domain var bu proje için

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
hocam oyun forumuda kurdum :D fakat çok fazla oyun forumu var.Belirli bir bütçe lazım değişik etkinlikler vb. şeyler yapmak için fakat oda bende yok :)

Teşekkürler.

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

fenomeno adlı üyeden alıntı

hocam oyun forumuda kurdum :D fakat çok fazla oyun forumu var.Belirli bir bütçe lazım değişik etkinlikler vb. şeyler yapmak için fakat oda bende yok :)

Teşekkürler.

gardaş sen herşey kurmuşsun :D bence zorlama artık

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

gardaş sen herşey kurmuşsun :D bence zorlama artık

:D hocam herşey kurdum ama hepsindede istediğim gelir ve hite sahip oldum yani çevrem gereğinden fazla geniş , skype olsun youtube kanallarından tanıdıklar olsun yardımcı oluyorlar.
Flash oyun sitesindede kardeşimin arkadaşları yetiyor :D

Teşekkürler Yorumunuz için

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al