wmaraci reklam
lidertakipci

Bu domainler sizce para edermi?

16 Mesajlar 1.554 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Sonuç olarak domain alım satım işinde, bu alan adlarını proje yapacak birisi ile karşılaşırsanız belki 100-200 ya da daha fazla eder. Ancak Türkçe alan adları, ingilizce alan adları gibi değil. Bu nedenle; şu kadar eder, bu kadar eder diyemeyiz. Zaten alacak olan kişide proje için aldığını söylemez (Not: Hiç web tasarımdan anlamıyorsa, söyleyebilir. Ancak böyle adam bulmak zor. Benim gibi saflar hariç ;) ).

Alan adlarını belirterek, bu tür konular açmanız iyidir. Belki, ilgilenen hazır bir projesini taşımak veya kafasında oluşturduğu bir proje için alan adı arayanlar denk gelebilir. Doğrudan elden çıkarmak istiyorsanız, forumlarda açık arttırma da düşünebilirsiniz.

Fakat, ben sizin yerinizde olsaydım. Bunlara hosting açıp, 100'er maddeyi 6 ayda girer ve alan adının kalan 6 ayında ise forumlarda satışa çıkarırdım ;), kolay gelsin.

Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Yavaş yavaş öğreneceğim bu işleri sizlerin sayesinde.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Aramıza hoş geldiniz. Bu forum ***'a benzemez. Daha samimi ve gerçek cevapları istediğiniz gibi sorarak yanıt alabilirsiniz. Bazen sorular gözden kaçar ama siz aynı soruyu farklı bir şekilde sorarsanız, forum üyeleri ellerinden gelen her şeyi sizin için bulmaya çalışırlar. Elbette her sorunun cevabı olmayabilir ama wmaraci forumundaki kullanıcıların samimiyete kesinlikle inanın.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Aramıza hoş geldiniz. Bu forum ***'a benzemez. Daha samimi ve gerçek cevapları istediğiniz gibi sorarak yanıt alabilirsiniz. Bazen sorular gözden kaçar ama siz aynı soruyu farklı bir şekilde sorarsanız, forum üyeleri ellerinden gelen her şeyi sizin için bulmaya çalışırlar. Elbette her sorunun cevabı olmayabilir ama wmaraci forumundaki kullanıcıların samimiyete kesinlikle inanın.

Teşekkür ederim. Kesinlikle katılıyorum size bu açmış olduğum ilk konu ve verilen cevaplar gerçektende çok samimi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
domain alacağın zaman çekinmeden konu açabilirsin
domaine meraktan ziyade araştırmayı ön plana çıkar iyi sektörler bulmaya çalış

wmaraci
wmaraci

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
EnUygunNerde . com yanlış alan adı bende hdfilmzile.com almıştım fakat izle yerine zile yazmışım yanlışlıkla sizdede nerde ve nerede kelimeleri karışmış sanırım

İndirimKimde . com bence projelendirilirse para eder ama zaman maddiyat gerektiren bir proje olursa tutar diye düşünüyorum

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

EnUygunNerde . com yanlış alan adı bende hdfilmzile.com almıştım fakat izle yerine zile yazmışım yanlışlıkla sizdede nerde ve nerede kelimeleri karışmış sanırım

İndirimKimde . com bence projelendirilirse para eder ama zaman maddiyat gerektiren bir proje olursa tutar diye düşünüyorum

Aslında bilerek nerde kelimesini almıştım, internet ortamında genelde nerede yerine nerde yazıyor çoğumuz, en uygun bebek bezi nerde gibi.
indirimkimde. com adresinide belki e-brosur sitesi gibi bir site yaparım diye almıştım.

Ek Olarak:

ermaneray adlı üyeden alıntı

domain alacağın zaman çekinmeden konu açabilirsin
domaine meraktan ziyade araştırmayı ön plana çıkar iyi sektörler bulmaya çalış

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al