wmaraci reklam
lidertakipci

Bomba Gibi Gelen 4.21 Yama Notları !

3 Mesajlar 880 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Merhaba Okurlar

Site Kaynağı

BURADADIR

karşınızda BÜYÜK SEZON ÖNCESİ DÖNEM TEMİZLİĞİ YAMASI. Geçen sene sezon öncesi dönemde yaptığımız yamayı hatırlayacak olursanız (alt tarafı bir yıl geçmiş ama nereden nereye gelmişiz!), değişiklik yapma konusunda oldukça cimri davranmıştık.

Bu sefer öyle olmadı.

2015 sezon öncesi dönemde, 2014’e kıyasla yapılan değişiklik sayısı çok daha fazla elbette ama burada dikkat çekmek istediğimiz asıl nokta, oyunda ince ayar yapmada kullanılacak “tasarım vanası” sayısı da bir hayli arttı. Bu vanalar sayesinde, çok güçlü veya çok zayıf kalan şeyleri yerine göre arttırmak ya da azaltmak istediğimizde kullanabileceğimiz değişkenlere kavuştuk. Ufak bir dengesizlikte her şeyi baştan düzenlemekle uğraşmayacağız. 2014’ün son yamasında öne çıkanlar; genel sistem temizliği ve LoL’ün öksüz kalmış şampiyonlarından pek çoğuna giderayak yapılan sevgi gösterisi. Sistem değişiklikleri demişken: sezon öncesi dönemde şu ana kadar aldığımız yoldan memnunuz, yine de göze batan bazı sorunlar mevcut (kartopu etkisi, oyun başlarından ortasına kadar olan altın akışı, ormanın dengesi ve Warwick) ve bunları giderme fırsatını kaçıramazdık. Oyuncuların yeni sezon öncesi döneme ayak uydurma çalışmaları sürüyor, bunun farkındayız. 4.21’den sonra da gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz, bakalım daha ne Warwick’ler çıkacak piyasaya!

Çıkmasa çok daha iyi olur tabi.

KAYNAKDA DAHA DETAYLI BİLGİLER MEVCUTTUR

wmaraci
reklam

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Yazının ortasında LOL'ü görene kadar ne hakkında olduğunu anlamadım. Başlık bilgi vermiyor içerik kaynağın reklamı için yapılmış. İçerik eksik olduğundan bilgi vermiyor.
isousluer balporsugu

kişi bu mesajı beğendi.

Ceohook Ceohook Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Yazının ortasında LOL'ü görene kadar ne hakkında olduğunu anlamadım. Başlık bilgi vermiyor içerik kaynağın reklamı için yapılmış. İçerik eksik olduğundan bilgi vermiyor.

Tam aksine ben başlıkta 4.21 yazısını görünce anladım. neden çünkü oyunu oyunuyorum ve sadece oyuna hakim olanların anlayacağı yama notları yazılıyor yani cs:Go oyuncusunun bu yazıyı anlaması yada anlamaması çok önemsiz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al