wmaraci reklam
lidertakipci

Google Gibi Getir Sorunu

11 Mesajlar 1.300 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Arkadaşlar daha önce yazdım ama kimse yardımcı ol(a)madı.
Siteme her gün düzenli olarak ortalama 5 özgün içerik ekliyorum. Fakat google sitemi indexlemiyor. Webmaster Araçlarından "Google Gibi Getir" ile deniyorum ama yine olmuyor.
Hatta gönderilen Url 291, dizine eklenen 20 olarak gözüküyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Kafayı oynatacağım. 15 gündür çözemiyorum bir türlü bu sorunu.

Wordpress ile hazırlıyorum siteyi ve Google XML Sitemaps eklentisini kullanıyorum. Ayarlarına bakıyorum sorun görünmüyor.

Lütfen yardımcı olabilecek olan varsa ve yazarsa çok sevinirim.
Teşekkürler ...

wmaraci
reklam

Top90da Top90da WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Bence googlede sorun var bu aralar sanırım düzenlemeler yapıyolar pagerank değeri artık olmayacakmış mesela

Ek Olarak: Bence googlede sorun var bu aralar sanırım düzenlemeler yapıyolar pagerank değeri artık olmayacakmış mesela

$ Hit alan bir siteniz mi var dolar bazında para kazanın $

https://popcash.net/register/63254

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
site adresi alabilirmiyim ? Pek google ile alakalı bir şeymiş gibi durmuyor bence.

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

site adresi alabilirmiyim ? Pek google ile alakalı bir şeymiş gibi durmuyor bence.

Özel mesaj gönderdim.
Teşekkürler ...

wmaraci
wmaraci

binbiralem binbiralem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 7 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
site adresini özel mesaj olarak alabilirmiyim inceleme yapacağım.

binbiralem.net

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Siteni inceledim her hangi bir önemli sorun görmedim, ayrıca siten heniz 1 aylık bir site galiba bunu belirseydiniz keşke ve an itibari ile google 47 yahoo 186 bing 75 indexleme mevcut alexaya henüz girememişsin ki çok normal bir durum. Yani şuan bir sorun sadece tahminime göre günlük 5 makale girildiği için google biraz temkinli davranıyor makale olayını şimdilik günlük 3 e indirebilirsin ayrıca makaleleri peşi sıra girme aralarında bir kaç saat olsun. En önemlisi de sosyal paylaşım sitelerinde makalelerinizi paylaşın her makaleyi tek tek paylaşın şuan facebook da bile sadece 6 paylaşım görünüyor 200 küsür makalede 6 paylaşım çok az. Birde temanında kodlanma mantığı çok iyi gelmedi bana sanki temanında butür şeylerde çoook önemi var bunuda belirteyim fakat temanız güzel kalsın böyle diğer dediğim önerileride uygulayın ve sabredip bekleyin. :)

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)

Siteni inceledim her hangi bir önemli sorun görmedim, ayrıca siten heniz 1 aylık bir site galiba bunu belirseydiniz keşke ve an itibari ile google 47 yahoo 186 bing 75 indexleme mevcut alexaya henüz girememişsin ki çok normal bir durum. Yani şuan bir sorun sadece tahminime göre günlük 5 makale girildiği için google biraz temkinli davranıyor makale olayını şimdilik günlük 3 e indirebilirsin ayrıca makaleleri peşi sıra girme aralarında bir kaç saat olsun. En önemlisi de sosyal paylaşım sitelerinde makalelerinizi paylaşın her makaleyi tek tek paylaşın şuan facebook da bile sadece 6 paylaşım görünüyor 200 küsür makalede 6 paylaşım çok az. Birde temanında kodlanma mantığı çok iyi gelmedi bana sanki temanında butür şeylerde çoook önemi var bunuda belirteyim fakat temanız güzel kalsın böyle diğer dediğim önerileride uygulayın ve sabredip bekleyin. :)

İlginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Söylediklerinizi kısmen uygulamaya çalışıyorum aslında. Daha çok dikkat ederim.
Tekrar teşekkürler ...

Bizimkadin Bizimkadin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 8, (%100)
aynı sıkıntı bendede mevcut yaklaşık 1 yıllık sitem en son 8-9 ay önce içerik girmiştim ortalama hiti 300 civarındaydı o zaman hitte hiç bir azalma olmadı fakat yaklaşık son 10 gündür 10 adet yeni içerik girdim sayfaları indexledi fakat o sayfalar hiç hit gelmiyor şuanda ve etiketlerini de indexlemiyor şuanda bende beklemedeyim senin gibi

omerabanoz omerabanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Güzel açıklamış arkadaş günlük 5 makale gerçekten çok ilerleyen zamanlarda alanınız ile ilgili konu bulamazsanız sıkıntı yaşarsınız günlük 3 bilemedin her gün 1 er tane girmen en sağlıklı olanıdır. Aslında günde 3 bile çok dediğim gibi ilerleyen zamanlarda siten değer kazandığında konu bulamazsan haliyle hedeflediğin sıralamalardan geriye düşebilirsin.

Ömer ABANOZ | Dijital Pazarlama Uzmanı - Yazılım Geliştirici |
www.omerabanoz.com

Fear Fear ♥ AdSense $$$ Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 108 / 44
  • Ticaret 2, (%100)
Google gibi getir'de sıkıntı yaşıyorsanız Buradan ekleme isteği gönderebilirsiniz.

Anında index alıyor ; https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?q&dq&submit=Adres+Ekle

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al