wmaraci reklam

Kendi blogum için yaptığım tasarımım

3 Mesajlar 789 Okunma
wmaraci reklam

WMF WMF erayemrah.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 2 haftadır diğer işlerimden kalan zamanımında çizip karaldım bişeyler. Hazır sonlara yaklaşmışken dedim eksiklerim nedir öğreneyim, önerileri ve eleştirileri alayım.

Bitirdikten sonra CSS'e dökcem. İlerleyen zamanlarımdada Wordpress'e uyarlayacağım İnşallah. :)

wmaraci
reklam

Huracine Huracine WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 63 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
biraz fazla karanlık sanki hocam, biraz daha büyütürseniz çok hoş olur bence.^^
free yayınlarsanız çok şahane olur wp sürümünü. :rolleyes:

WMF WMF erayemrah.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Huracine adlı üyeden alıntı

biraz fazla karanlık sanki hocam, biraz daha büyütürseniz çok hoş olur bence.^^
free yayınlarsanız çok şahane olur wp sürümünü. :rolleyes:

Yorumun için teşekkürler hocam. İçerik kısmı 750px genişliğinde de burda resim küçülmüş o yüzden küçük çıkmış galiba. CSS'e dökünce gayet normal gözüküyor. Bilerek öyle 750px yaptım. Küçük olsun blog teması sonuçta. Öyle full ekran kaplatmak bilmiyorum ben sevmiyorum öyle. Gerekirse CSS'e dökerken dediğini dikkate alırım. Karanlık demişsin o arkaplandan oluyor ilk başlarken renk kodunu #303030 yapmıştım öyle başladım çok kez değiştirdim ama beğenmemiştim şimdi arkaplanı griye yakın yaptım. :) Böyle daha güzel oldu dediğiniz gibi bakalım. :) Diğer arkadaşlar ne diyecek. Birde 2 farklı menü yaptım bir adet açılır bir adette yatay menü ikiside yakışıyor. :) Artık temayı kullananlar istediğini kullanır. Free yayınlamaya gelince bu kendi blogumun teması kolay kolay free yayınlamam onun yerine ilerleyen zamanlarda bir tane daha buna benzer çalışma yaparsam ki yaparım onu burda gerçekten isteyenlere mail olarak atarım. :) Bir işi iyi yapıyorsan asla bedavaya yapma demiş Joker abimiz. Aslında bu söz yanlış anlaşılmasın burda öyle her yaptığınıda parayla satıcaksın değilde iyi yaptığın işin ardındaki emek var ter var. Yoksa iyiliği bende severim. :)

Resim: http://erayemrah.com/home.png
Huracine

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al