wmaraci reklam
lidertakipci

İkinci Web Sitesine Adsense Reklamı Ekleme

17 Mesajlar 2.273 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onurozmen onurozmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar merhaba;
İkinci web sitem için adsense reklamı eklemek istiyorum. Adsense hesabımdan herhangi birşey yapmama gerek var mıdır? Direkt reklam birimi ekleyip kod eklemem yeterli midir? Ayrıca üst menünün hemen altına reklam eklemem sorun yaratır mı? Bazı yerlerde sorun olacağı yazmış. Anlamadım.

wmaraci
reklam

ferdi925 ferdi925 gazeteci Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 53, (%100)
bir sorun çıkmaz bildiğim kadarıyla. dilediğin kadar site için tek hasaptan reklam kodu çıkarabilirsin. ayrıca menü altındaki reklam yeri mükemmel bir seçenek . google zaten bu reklamı şuraya koysan daha iyiydi diyor zaten :D bildiğim kadarıyla yanıtladım. daha tecrübeli arkadaşlarında fikirlerini alırsak süper olur.
onurozmen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 13, (%100)

ferdi925 adlı üyeden alıntı

bir sorun çıkmaz bildiğim kadarıyla. dilediğin kadar site için tek hasaptan reklam kodu çıkarabilirsin. ayrıca menü altındaki reklam yeri mükemmel bir seçenek . google zaten bu reklamı şuraya koysan daha iyiydi diyor zaten :D bildiğim kadarıyla yanıtladım. daha tecrübeli arkadaşlarında fikirlerini alırsak süper olur.

cevabınız için çok teşekkür ederim.

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Ferdi925 arkadaşın dediği gibi bendeki hesabımın hangi siteye ait olduğunu bile hatırlamıyorum 2007 den beri aynı hesapla devam ediyorum. Sahte tıklama hariç banlanma ihtimalin çok az site uymazsa genelde sadece site banlanıyor yada bir süre hesabınız askıya alınıyor. Bir adsense hesabını google adsense politikaları ile uyumlu istediğiniz kadar site de kullanabilirsiniz.
onurozmen

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 13, (%100)

oktayt adlı üyeden alıntı

Ferdi925 arkadaşın dediği gibi bendeki hesabımın hangi siteye ait olduğunu bile hatırlamıyorum 2007 den beri aynı hesapla devam ediyorum. Sahte tıklama hariç banlanma ihtimalin çok az site uymazsa genelde sadece site banlanıyor yada bir süre hesabınız askıya alınıyor. Bir adsense hesabını google adsense politikaları ile uyumlu istediğiniz kadar site de kullanabilirsiniz.

Cevap için teşekkür ederim. Şunuda sormak istiyorum. Adsense'ye site eklerken ne yapma gerekiyor. Yeni url kanalı mı oluturmalıyım. Yoksa yeni kod oluşturup eklemeli miyim?

kalpsiz02 kalpsiz02 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 15 / 7
  • Ticaret 5, (%100)

oktayt adlı üyeden alıntı

Hocam bu adnense hakkında benimde bi sorum var. benimde adnense hesabım var. fakat bi sitem için adnense içn başvuru yaptım ama adnense onaylamadı daha sonra tekrar deneyin gibi bişey politikalar felandan bahsediyodu. fakat oraya eklesem kodu bi sakıncası olurmu ?

• Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 13, (%100)

kalpsiz02 adlı üyeden alıntı

Hocam bu adnense hakkında benimde bi sorum var. benimde adnense hesabım var. fakat bi sitem için adnense içn başvuru yaptım ama adnense onaylamadı daha sonra tekrar deneyin gibi bişey politikalar felandan bahsediyodu. fakat oraya eklesem kodu bi sakıncası olurmu ?

Hocam benimde pek bilgim yok Adsense konusunda. Daha yeni kullanmaya başladım. Benim ilk başvurumda sitem onaylanmadı. İkinciye başvurduğumda onaylandı.

kalpsiz02 kalpsiz02 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 15 / 7
  • Ticaret 5, (%100)

onurozmen adlı üyeden alıntı

Hocam benimde pek bilgim yok Adsense konusunda. Daha yeni kullanmaya başladım. Benim ilk başvurumda sitem onaylanmadı. İkinciye başvurduğumda onaylandı.

ilk göndermenizle ikinci göndermeniz arasında ne kadar süre oldu

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam site adresinizi bilemediğim için buradan ne desem boş. Önceden herhangi bir blogspot uzantılı bir adres açıp 3 5 içerik girdikten sonra google direk onaylıyordu. Sonra bizim çok bilen uyanık kısa zaman da para kazanma hevesli webmaster arkadaşlar yüzünden işleri çok zorlamaya başladı artık siteleri otomatik kabul etmiyor (yaklaşık 3 yıldır) siteyi google adesne ye bağlı birimde çalışan kişiler manuel olarak kontrol edip onay veriyor. Sitenizin kabul edilmemesi için site yaşı az ( 10 günlük gibi) olabilir; içerik adsense politikaları ile uyumlu olmayabilir ( +18 içerik, film gibi telif hakkı vb. ) ya da yeterli derece de içerik olmayabilir. Site adresinizi özelden ya da buradan verebilirseniz elimden geldiğince bildiklerim ölçüsünde yardımcı olmaya çalışırım.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

ferdi925 ferdi925 gazeteci Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 53, (%100)

onurozmen adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkür ederim. Şunuda sormak istiyorum. Adsense'ye site eklerken ne yapma gerekiyor. Yeni url kanalı mı oluturmalıyım. Yoksa yeni kod oluşturup eklemeli miyim?

yeni kod oluşturarak devam edin hocam. kanala gerek yok. yaklaşık 2 dk sonra zaten reklam görünmeye başlıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al