wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal Hit Olayının Geleceği ?

14 Mesajlar 2.394 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

LadyArch3r LadyArch3r Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 60 / 102
  • Ticaret 3, (%100)
yabancı bir hit sitesine kayıt olmuştum .gelen bir maille +1 olayı o kadar hızlıki 5 +1 verdim siteme döndüm 5 +1 vardı.Kullanıcısı çoktu.güzel bir sistemdi..Sizde gelişmiş bir sistem yazabilirsiniz.Bu sayede kullanıcısıda çok olur.bir tavsiye daha vermek isterim çoklu dil seçeneğide olmalı ingilizce gibi.

wmaraci
reklam

Biyorum Biyorum 4ukj46k46uk Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yjkj46j
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
ulan ah be azcık bendede beceri olsa kodlama olsada konuya yazılanları yapabilseydim. siteyi ilk önce ingilizce yapardım,zaten Türk arkadaşlar sistemin kullanımı kolay oldugundan bir zorluk cekilicegini zannetmiyorum.

domain ismini ingilizce yapar hostu tostu tanıtımı yabancı sitelerde yapardım. gerisi Allah Kerim.

zaten Türkiyede tutan bir sistem var,ve bir çok taklidi var, büyük bir reklam ve tanıtım olmadan sitenizin tutcagına inancım yok güzel kardeşim.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Garantihit, kesintrafik, milyonhit, cogulhit tarzında isimleri görünce önyargı oluşuyor bende. :) Hit sitelerini sevmiyorum, siz daha farklı bir sistem yapacağınız için bence ismi de farklı olmalı. :)

Domain konusu sıkıntılı anlaşıldı bu gece ona çözüm arayacaz.Görüşünüz için sağolun hocam.

LadyArch3r adlı üyeden alıntı

demek istediğim buydu aynı kanıda bir kişi daha.

Ben farklı açıdan baktım hocam :) Kusura bakmayın, teşekkürler.

sosyalhit adlı üyeden alıntı

şimdi hocam sosyalhit.com benimdi fakat sattım.. milletimiz inked, last.fm, friendfeed vb. çoğu sosyal imleme sitesini pek fazla kullanmıyor onları genellikle yabancılar kullanıyor ama çok farklı fikirlerle en öne geçebilirsin

Günü gelir diğerlerinin değeri anlaşılır o vakit seve seve kullanırlar hocam :)

Serhan adlı üyeden alıntı

Hocam işin içinde siz varsanız çok güzel şeyler ortaya çıkacaktır zaten. Bu arada alan adını beğendim. Farkınızı fark ettirin :D

inşAllah :)

LadyArch3r adlı üyeden alıntı

yabancı bir hit sitesine kayıt olmuştum .gelen bir maille +1 olayı o kadar hızlıki 5 +1 verdim siteme döndüm 5 +1 vardı.Kullanıcısı çoktu.güzel bir sistemdi..Sizde gelişmiş bir sistem yazabilirsiniz.Bu sayede kullanıcısıda çok olur.bir tavsiye daha vermek isterim çoklu dil seçeneğide olmalı ingilizce gibi.

Ecnebiye hizmet vermek saçma geliyor bana hocam :D Bakalım diğer arkadaşlar onay verirse yapabiliriz :)

Biyorum adlı üyeden alıntı

ulan ah be azcık bendede beceri olsa kodlama olsada konuya yazılanları yapabilseydim. siteyi ilk önce ingilizce yapardım,zaten Türk arkadaşlar sistemin kullanımı kolay oldugundan bir zorluk cekilicegini zannetmiyorum.

domain ismini ingilizce yapar hostu tostu tanıtımı yabancı sitelerde yapardım. gerisi Allah Kerim.

zaten Türkiyede tutan bir sistem var,ve bir çok taklidi var, büyük bir reklam ve tanıtım olmadan sitenizin tutcagına inancım yok güzel kardeşim.

Bakalım neler olacak :)

SERHAT SERHAT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Seo'cu adamın sitesi illaki tutar :D
Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al