wmaraci reklam

Siteme Reklam Alabilir miyim?

29 Mesajlar 3.352 Okunma
wmaraci reklam

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)

murat709 adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim reklamport var. ama ben başvurmuştum aylık sayfa gösterimi 1 milyonu geçmesi lazım demişlerdi. Buna benzer bi çok firma var. Aktif haber sitelerinin altındaki reklam bölümünden bulabilirsiniz.

Tamamdır,araştıracağım teşekkürler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)

DeepWebTR adlı üyeden alıntı

Tamamdır,araştıracağım teşekkürler.

Rica ederim. Trafiğiniz iyi. Forum sitelerinden kendinizde reklam alabilirsiniz.
DeepWebTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)

murat709 adlı üyeden alıntı

Rica ederim. Trafiğiniz iyi. Forum sitelerinden kendinizde reklam alabilirsiniz.

Hocam blogumda çok link çıkışı olmasın istiyorum.Bir alanı -örn. 250x250- reklama ayırayım.Orada sabit fiyattan reklam yayınlayayım.İsteğim budur.Yardımlarınız için teşekkürler.

MGencTurk MGencTurk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ögrenciyim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Dostum benim site 370 k alexası var :) günde 4 k hiti 3 aylık daha dün başladım reklam satmaya 150 tllik bir fiyata :) o paralar ilede kendi reklamımı yaptırcam millete. Sitem büyüsün

wmaraci

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)

MGencTurk adlı üyeden alıntı

Dostum benim site 370 k alexası var :) günde 4 k hiti 3 aylık daha dün başladım reklam satmaya 150 tllik bir fiyata :) o paralar ilede kendi reklamımı yaptırcam millete. Sitem büyüsün

150 lira benim sitem için çok hocam ya.Benim site 277k da fakat hiti günlük 2k yı geçmiyor.Şimdi düşünüyorum ne yapayım diye.Adsense den de pek kazanamıyorum.Siz daha büyük düşünüyorsunuz ama ben şimdilik maliyetini çıkarsın yeter diyorum.

MGencTurk MGencTurk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ögrenciyim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Dostum sıkma canını, imzamdaki site ilk sitem 3 ay önce atıldım bu işlerle bu haftada bu foruma başladım kimseden yardım almadan bilinçsiz bir şekilde başladım. ve şimdi 4000 tekil hite sahipim verdigim parayı fazlasıyla verdim pardon :D 40 tl verdim domain + host en kalitesiz firmadan şimdi taşıcam hostumu yani dmem o ki canını sıkma hitli içerikler paylaş :)

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)

MGencTurk adlı üyeden alıntı

Dostum sıkma canını, imzamdaki site ilk sitem 3 ay önce atıldım bu işlerle bu haftada bu foruma başladım kimseden yardım almadan bilinçsiz bir şekilde başladım. ve şimdi 4000 tekil hite sahipim verdigim parayı fazlasıyla verdim pardon :D 40 tl verdim domain + host en kalitesiz firmadan şimdi taşıcam hostumu yani dmem o ki canını sıkma hitli içerikler paylaş :)

Mesajın için teşekkürler.Canımı sıkmıyorum da ne bileyim,bari bir elektrik faturamız çıksaydı şu işten. :cool:
Neyse zaten bir nevi hobi bu iş benim için.Dediğin gibi,çalışmaya devam.Zamanla her şey olur.
MGencTurk

kişi bu mesajı beğendi.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

DeepWebTR adlı üyeden alıntı

O firmalardan bildiğiniz var mı hocam? Ne olarak aratmalıyım Google da?

reklampazar diye bir firma var, oraya sitenin reklam alnlarını, aylık gösterimlerini vs yazıyorsun, oradan birilerinin gelip senin sitene reklam vermesini bekliyosun. Ama bence onlarla uğraşma, Adx dubleclik reklamlar için başvur, yada AdMatic diye bir reklam birimi var, onlara başvur. Ben google Adsense, Maxad ve AdMatic firmalarıyla çalışıyorum. 1k hit olursa 4-5 tl veriyor günlük. Reklam olayında süreklilik ve sağlamlık istiyorsan Adsense ve onunla çalışanlardan şaşma. Diğer türlü bir defa reklam alırsın, sonra aylarca site boş kalır.
DeepWebTR

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

reklampazar diye bir firma var, oraya sitenin reklam alnlarını, aylık gösterimlerini vs yazıyorsun, oradan birilerinin gelip senin sitene reklam vermesini bekliyosun. Ama bence onlarla uğraşma, Adx dubleclik reklamlar için başvur, yada AdMatic diye bir reklam birimi var, onlara başvur. Ben google Adsense, Maxad ve AdMatic firmalarıyla çalışıyorum. 1k hit olursa 4-5 tl veriyor günlük. Reklam olayında süreklilik ve sağlamlık istiyorsan Adsense ve onunla çalışanlardan şaşma. Diğer türlü bir defa reklam alırsın, sonra aylarca site boş kalır.

Çok teşekkürler bilgilendirme için.Hemen bahsettiğiniz firmalara bakayım.Adsense ile bahsettiğiniz firmaları aynı sitede kullanmak bir sorun çıkarmaz sanırım değil mi?

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Maxad ve AdMatic zaten google ile birlikte çalışıyorlar. Eğer Adsense hesabın varsa bu sitelere başvuruyosun, google premium yayıncı oluyosun. Ben şuan sitemde hem normal adsense, hem Maxad hem de AdMatic firmalarından reklam gösteriyorum. Sitemi inceleyebilirsin, üst ortadaki normal adsense, sağ üstteki maxad, sayfayı aşağı kaydırınca sağ taraftan çıkan pencereli olan reklam da AdMatic reklamı.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al