wmaraci reklam
lidertakipci

Arama açıklaması nasıl olmalıdır?

5 Mesajlar 615 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sametozkan sametozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Facebook Ticareti
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Örneğin bloğunuzda "Yılın en iyi filmleri" adlı bir yazı yazdınız. Arama açıklaması kısmına;

Bu yazımızda "Yılın en iyi filmleri" listesini hazırladık. Yılın en iyi filmi "......" olurken, "...." filmi onu takip etti.

Yoksa;

Yılın en iyi filmleri, 2014 en iyi film, film, en iyiler, 2014 film, en iyi film listesi......

Hangi türde atıyorsunuz, hangisi daha iyi ziyaretçi getirir?

"Derdim kadar olsaydı kuvvetim, benimle baş edemezdi kasvetim." -Sagopa Kajmer
wmaraci
reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Hangisi doğru bilmiyorum; ancak kimi ulusal gazetelerin bile rahatsız edici bir şekilde tercih ettiği ikinci yöntem yerine, daha bilinçlendirici ve okuyucuyu aydınlatan ilk yöntemi kullanıyorum.

etic etic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 16, (%100)
2.yöntemin türkçesi spam :)

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Yanlış anlama sözüm sana değil ama hangisinin daha iyi indeks getirdiğini, herhalde doğru yöntemle indeks alan biri burada paylaşmaz. Adam ne diye daha kazançlı yöntemi açıklayıp kendi eliyle kendisine rekabet oluştursun ki? Tamam webmaster forumu, bilgi pasylsaştıkça güzel vs. vs. de. Adsense ödemelerinden bu kadar adam şikayetçiyken 10 kuruşu paylaşacak hali yok pek.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama sözüm sana değil ama hangisinin daha iyi indeks getirdiğini, herhalde doğru yöntemle indeks alan biri burada paylaşmaz. Adam ne diye daha kazançlı yöntemi açıklayıp kendi eliyle kendisine rekabet oluştursun ki? Tamam webmaster forumu, bilgi pasylsaştıkça güzel vs. vs. de. Adsense ödemelerinden bu kadar adam şikayetçiyken 10 kuruşu paylaşacak hali yok pek.

Bu Lafınıza İstinaden Soylım. Bunun da Sırlık bir tarafı yok.Deneme Yanılma Yöntemi ile sende bulabilirsin.
Ben Bu dedıgınızı 2 farklı sıtede denedım.
1. Yontem uzun surede google arama motorlarında cıkıyorsunuz.Kalıcı oluyorsunuz.
2. yontemse kısa surede Arama motorlarında ılk sayfayı yakalıyorsunuz ama kısa sureli oluyor. Bunu Sureklı yaptıgınız zamanda bir sure sonra aramalarda çıkmıyorsunuz.
Ama İlk yöntemin Daha Şuana Kadar Riskini Görmedim.
Sunuda Belırteyim ek olarak Sıtenızde sabit bir konu yoksa ara ara bu yontemi denedıgınızde guzel hit alırsınız.
Ama Sabit Ornek olarak şirket veya kurumsal bir site ise size tavsiyem 1. yöntemi denemenizdir.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al