wmaraci reklam

AkvaryumPedia - Akvaryum Hobisinde Yeni Adresiniz

5 Mesajlar 612 Okunma
smmexpress

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

Yine bir akvaryum sitesi projemle çıkıyorum karşınıza arkadaşlar. Uzun süre aradan sonra tekrar siteye başlangıç yapıyorum. Evet buyrun arkadaşlar. :o

Akvaryum ve tüm su canlıları hakkındaki bilgiler ve makaleleri sürekli güncel olan www.akvaryumpedia.com adresinden bulabilirsiniz. Herkes evinin bir köşesinde güzel bir akvaryumu olsun içerisinde cıvıl cıvıl balıkları olsun, insanların gözlerine hoş bir görüntü oluşsun ister. Akvaryumları ve balıkları alıp akvaryuma atmakla işiniz bitti sanmayın! Çünkü akvaryumlar ve balıklar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız vardır. Bu tür bilgilerin hepsini bloğumuzda bulabilirsiniz.

Bloğumuzda akvaryum, balıklar, yemler, balık türleri gibi bir çok kategoride bilgiler bulunmaktadır. Makalelerimiz kendimize özgün ve sadece sizlere hitap etmektedir. Bloğumuzda akvaryumların fiyarları, akvaryum temizlikleri, akvaryum bakımları, akvaryum malzemeleri cichlid balıkları özellikle malawi cichlidleri tropheus cichlidleri ve amerikan cichlidleri hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Balık türleri hakkında bilgi arayanlar içinde bloğumuz bire birdir. Tüm tatlı su canlılarının fotoğrafları ve açıklamarı yer almaktadır. Lepistes, canlı doğuranlar, tuzlu su akvaryumları,cichlidler, acı su akvaryumları, akvaryum kurulumları, akvaryum bakımları v.b konuda size bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Balıklarınıza attığınız yemler hakkında da bloğumuzda güncel makalelerimiz bulunmaktadır. Her türlü balıkların incelenmesi yapılmış ve makalelerimizde balıkların hangi özellikleri taşıdıkları, nasıl yaşadıkları hakkında bilgi verilmiştir.

Akvaryum ve Balıklarınız için daha fazla bilgi almak için, hemen www.akvaryumpedia.com ziyaret edin !

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
akvaryumpedi veya akvaristlik com'ları boşta. Siteniz yeni ise ve isterseniz bu alan adını alarak kullanın bence. Çünkü ben Türkçe akvaryum yazdığınızdan dolayı ingilizce pedia son ekini değil de, pedi olan Türkçe son eki düşünür ve öyle arardım. Yani İngilizce aquapedia yazarım ama Türkçe akvaryumpedi yazarım. Elbette bu benim düşüncem.

Sürekli taşındığım için akvaryum hobisini bırakmak zorunda kalmıştım. Güzel web sitesi olmuş. Elinize sağlık. Daha sonra ticaret düşünüyor musunuz?

Ayrıca http://theaquariumwiki.com/ web sitesinde bilgiler en sağlıklı olanlardır. Bence oradan çeviri yaparsanız, Türkçemize güzel içerik kazandırırsınız. CC-BY-SA-3.0 içeriğe sahip olduğu için sadece yazınızın altında aldığınız içeriğe bağlantı vermeniz yeterli olur.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
Düşünceleriniz için teşekkürler lakin domain 2.5 senelik . Daha önce çok uğraştığım için bir çok makalem var. Lakin dediginiz siteden de çeviri yapabilirim. Yorumlarınız için çok teşekkürler..

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Öylesine dün gece yapmıştım, elektrik belası yüzünden atamamıştım. Belki seversiniz.

Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Öylesine dün gece yapmıştım, elektrik belası yüzünden atamamıştım. Belki seversiniz.

Çok hoş olmuş destekleriniz ve verdiğiniz fikirler adına çok teşekkür ederim :)
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al