freelance iş ilanları

Kişisel Blog

3 Mesajlar 528 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

elakefidak elakefidak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu sitede inanın size çok ihtiyacım var. Blogspot açtım ama uzun yıllardır site tasarım daha çok google arama motoru optimizzasyonu üzerinde çalışıyorum sağolsunlar yardım edenler oluyor. Sizde bi bakar mısınız neyi doğru yapıyor neyi eksik yapıyorum ?

BSG

wmaraci
reklam

elakefidak elakefidak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bu siteye kaydolduğumda doğru yerdeyim dedim. Türkiyede hatta dünyada sayılı siteler arasında webmasterların ustalarıda burda üstelik. Hızla büyütürüm blogu diye düşündüm. Hepitopu 2 soru sordum bir cevap alamadım ne adsense ile ilgili ne de blogumu büyütmeye hatalarımı söylemeye yönelik. Burada büyüklerin küçükleri eğitmesi büyüyen küçüklerinde yeni gelenlere büyüklerinden öğrendikleri yolu göstermesi gerekir. Hadi üyeler bencil anlayış gösteririmde en azından site yönetimindeki arkadaşlar küçükte olsa zaman ayırmalı. Lütfen şu bloguma bakar mısınız hatalarımı söylermisiniz ? BSG

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Selam;

Merhaba kardeşim seve seve yardımcı olayım sana aşağıda vereceğim konuma mesaj bırak lütfen en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağım sana

http://wmaraci.com/forum/seo-isleri/wmaraci-uyelerinin-sitelerini-ucretsiz-inceliyoruz-44960-45.html#post1183188

Saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al