freelance iş ilanları

Yapacak İş Bulamıyorum

11 Mesajlar 2.270 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Merhaba arkadaşlar,

Ben grafik tasarımla uğraşan bir kardeşinizim. Yeterli düzeyde html & css bilgim de var. Azıcık da PHP. Ama bilgisayarın başında sürekli boş boş duruyorum. Yapacak iş arıyorum ama bulamıyorum. Bir mobile merak salıyorum bir uygulama tasarlayayım diyorum, tasarlasam nolacak kodlayamayacağım diyerek bırakıyorum. Bazen bir site açmata karar verip tema çizmeye başlıyorum bu seferde SEO vs den anlamadığım için vazgeçiyorum. 3D'ye de merak saldım, bilgisayarım yetmedi, yettiği yerde de kaynak bulamadım onu da öyle bıraktım. Sizin anlayacağınız artık vazgeçip durmak yerine bir şeyler yapmak istiyorum. Bu yüzden de sizden yardımı istiyorum, illaki aynı duruma düşenler, düşmüş olanlar vardır. Yardımlarınızı dört gözle bekliyorum.
ilkanbalkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
haythuyt reklam ajansı "iş at" adı altında iş topluyor. kendine referans sağlayabilirsin ama paylaşma kriterleri çok yüksek bilgin olsun.

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Bak Güzel Kardeşim daha 15 yaşındasın, bir site aç, SEO ya takılı kalma, SEO dan anlamaman site açmana engel değil, yazılar gir konular gir, sevdiğin bilgileri paylaş, siteni geliştirmek için çabala, mesela senin yaşındakiler oyun çarı kasmak için yıllarını verirler, sende site kas, Mutlaka senin de yapabileceğin bişi vardır.
Muhsin ASLAN brown

kişi bu mesajı beğendi.

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Bahsettiğin bilgilerde yeterli seviyede olduğuna göre o bilgilerle alakalı bir site açabilirsin.
Avantajın içerik konusunda sıkıntı yaşamaman olacaktır. Seo konusuna gelince temel seo kurallarını uygulaman bile seni belli yerlere çıkaracaktır. Takipçilerine logo banner konusunda ücretsiz hizmet sağlarsan ve tasarımsal konularda tema vs çalışma yapıp çekilişler yaparsan okuyucularına etkinlik düzenlersen başarıyı elde edebilirsin.

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Şu an geleceği en parlak iş mobil uygulamalarda. Eğer bilgine güveniyorsan birkaç ciddi firmaya ucuza ya da referans amaçlı mobil uygulama geliştir. Eğer yeteneğin ve estetik görüşün iyiyse çok kısa zamanda kazanılabilecek en iyi parayı kazanırsın. Ben şahsen bahsettiğin alanlardan birine yoğunlaşacak olsam kesinlikle uygulama geliştiriciliği üzerine giderdim. Ha ruhunda tembellik varsa o ayrı. Onnun yetenekle bir alakası yok. Hayat boyu o mu bu mu derken üç kuruşa tamah eder durursun öyleyse.

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)
Bende 15 Yaşındayım ve bu işlere 1.5 sene önce bir blog açarak ilk adımımı attım. Daha sonra Grafik-Web Tasarıma merak saldım ve kendimi ilerlettim. Css-Html Öğrendim. Animasyon'a da başladım. Hiçbir zaman pes etmedim. Eleştirileri dikkate aldım. You Tube üzerinden de para kazanmaya başladım ve devamını getiriyorum. Ne olursa olsun pes etme bir işe başladıysan ilerle, kendini geliştir... Başarılar dilerim... :)

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Mert Can Eyriyer adlı üyeden alıntı

Bende 15 Yaşındayım ve bu 1.5 sene önce bir blog açarak ilk adımımı attım. Daha sonra Grafik-Web Tasarıma merak saldım ve kendimi ilerlettim. Css-Html Öğrendim. Animasyon'a da başladım. Hiçbir zaman pes etmedim. Eleştirileri dikkate aldım. You Tube üzerinden de para kazanmaya başladım ve devamını getiriyorum. Ne olursa olsun pes etme bir işe başladıysan ilerle, kendini geliştir... Başarılar dilerim... :)

Teşekkür ederim, sana da :)

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Bunlar çoğu kişide olağan şeyler dediğin gibi, tavsiyem ileride işine yarayacak olan KODLAMA öğrenmen herhangi bir dil olabilir , PHP ile temel atıp Java , C++ gibi programları öğrenebilirsin hem uygulama geliştimene yardımcı olur hemde mantığını çalıştırır.Ve bunlara bu yaşta başlarsan şanslı olursun çünkü çok fazla TÜRKÇE kaynak var.PHP kodlama öğrenmek için ibrahim cevrük'e bakabilirsin.Ayrıca azıcık ondan azıcık bundan deme , tamamen olmasada bir dalda ilerleme kaydet çünkü günü gelince o sana lazım olacak ve şunu unutma bu işlerle uğraştığın için herkes sana bilgisayarcı gözüyle bakacak her sorununu google yerine sana soracak bunlara zaten alışıksındır , biraz bilgisayardaki olası hatalara bak arkadaşlarına yardım edebil. :)
brown

kişi bu mesajı beğendi.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Bilgisayarın fişini çek dışarıdaki hayata bir göz at. Kafandaki onlarca düşünce kaybolduğunda bir proje ile pc başında bulursun kendini.
ibo71 KaanCelik chimera

kişi bu mesajı beğendi.

HakanTemel HakanTemel Web Site ve Seo İşleriniz Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri Bölüm Öğ
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 49 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Logo , arayüz , site temaları felan geliştirebilirsin.
Bende thugraphic diye alan adı aldım.Aldıktan sonra ne yapıcam diye kaldım ortada.
Site tema , logo , kapak fotoğrafı vb. tasarımlar yapıcam.
Siteyi henüz hiç kullanmadım istersen beraber geliştirebiliriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al