freelance iş ilanları

DMOZ ve Bumerang Platin Üyelik

54 Mesajlar 5.580 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
bir tane dogru düzgün sitesi olmayan bir dmoz editörü buraya gelmiş kafasına göre hava yapıyor.. Çokta tındı dmozda olmak filan..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net
wmaraci
reklam

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Dmoz çoluk çocuğun elinde çöplük haline gelmiş kafasına göre ekleyen ekliyor, canı isterse onaylanıyor. Sen istediğin kadar başvur değişen birşey yok google da artık pek önemsemiyor.

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)

teknomakale adlı üyeden alıntı

Dmoz çoluk çocuğun elinde çöplük haline gelmiş kafasına göre ekleyen ekliyor, canı isterse onaylanıyor. Sen istediğin kadar başvur değişen birşey yok google da artık pek önemsemiyor.

Yanılıyorsunuz Google hala site açıklamalarını dmozdan çekiyor.

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

aXeL adlı üyeden alıntı

dmoz var bumerang platin var yandex news var hiç bir faydası yok boşa fazla uğraşmaya gerekmez diyorum..
dmoz a cevap 6 ayda da gelebiliyor beklemek lazım.
bumerang 10 defa başvurursun bi bakmışsın platin olmuş önceden neden değildi şimdi nasıl oldu dersin kendi kendine ama olmuştur öyle ilginç bişey.

Dmoz'a cevap 6 ayda gelmiyor boşuna bekleyerekte hata yapmış olursunuz sırf ego tatmini yapan bir editöre denk geldi iseniz malesef adam ağzınızla kuş tutsanız yine sitenizi kabul etmiyor ve bu bir günde oluyor öyle 6 ay 7 ay beklemenize gerek yok diğer işini düzgün yapan adam akıllı editörlere sözümüz yok onuda belirteyim

www.parkpera.com
wmaraci
wmaraci

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

teknoimage adlı üyeden alıntı

ben öyle siteleri hiç eklemedim eklemem-de ciddiyeti olmayan hiç bir siteyi eklemiyorum
tabi bu benim görüşüm eyer dediğiniz gibi siteler varsa siteyi şikayet ederseniz 7 sat içinde çıkartılıyor

http://www.dmoz.org/docs/tr/guidelines/include.html#notinclude

Kriterlerde reklam yayınlama ile ilgili bir Madde bulamadım hocam. Kendi insiyatifinizi kullanıyor olabilirsiniz ama bence yanlış yapıyorsunuz (:

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

faruk adlı üyeden alıntı

Yanılıyorsunuz Google hala site açıklamalarını dmozdan çekiyor.

Siz yanılıyorsunuz google site açıklamalarını dmoz'dan çekmez kendi botları ile sitelerden çekiyor dmoz'a kayıt olan bir sitenin açıklaması ise site kodlarında yapılan açıklama aynı değildir örneğin wmaracı sitesini ele alalım hemen dmoz açıklaması : "Ücretsiz olarak web sitelerine ait detaylar hakkında ayrıntı sorgulama hizmeti" yazıyor ama wm aracının google botlarının açıklamasına bakalım: "webmaster portalı, webmaster aracı" yani dediğinizin alakası yok yani ;) dmoz açık kaynak kodlu bir çalışma ve google tarafından destekleniyor dmoz'a kayıt olmasınız sitenizin onaylanması demek hit patlaması yaşayacağınızı yada her konunuz saniyede indexlenecek demek değildir sadece sitenizi google gözünde bir tık daha üst sıraya koyar başka birşey değil

www.parkpera.com

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Adama ne çok laf geldi ya. Yüzü varsa yazsın bakalım. 7 saatlik editör bozuntusu.

cagdaskorkmaz.com.tr

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
7 saatlik derken (ing. 2 senedir Türkçede 1 Senelik Editörüm ) arkadaşlar boşta bir sürü kategori var sizi dmoz editörü olmaya davet ediyorum bu yazılanlara bakarsak hepiniz mükemmel editör olacaksınız lütfen editörlük başvurularınızı yapın hepsini aynı gün onaylanacaktır bu kadar bilgi birikim boşa gitmesin herkesin uzman olduğu bir konuda sektörde editörlük yapıp insanlara yol göstermesini istiyorum

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
DMOZ 'u haddinden fazla önemsedikleri için bu kadar göklere çıktı sanıyorum. Ben yıllar önce boşverdim DMOZ 'u. Kaydı olan arkadaşlarımında bir faydasını gördüğünü bugüne kadar görmedim (DMOZ 'da artık para döner. 3 5 koklatın anında onaylanın ille de olsun olsun diyorsanız).

Bumerang 'a gelince, arkadaşlar güzel bir temanız (Olağanüstü bir şey olmasına gerek yok), güzel bir yazım diliniz de varsa Platin olmanız çokta zor değil. Bir de son zamanlarda, sosyal ağ hesaplarınızı da bağlayabildiğiniz için sanıyorum onları da tabip ediyorlar. Bunları aktif kullanırsanız, Platin olmanız daha da kolaylaşır. Benim bir sitem bir de bloğum var platin olarak.

www.hakancolak.com

UmutGocer UmutGocer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Batman
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
bumerang a direk başvurduğumda platin oldum. site veya blog işaretleyip bi kaç kere site türünü değiştirdim yine platin yaptılar. öyle çokta önem vererek başvuru yapmadım.

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al