wmaraci reklam
lidertakipci

Maşallah İyi Gidiyor

8 Mesajlar 826 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elakefidak elakefidak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Bu foruma kaydolduğumda ilk açtığım konulara cevap yazılmayınca birnevi kaale alınmayınca çok kızmıştım ama bugün admin kardeş bile sağolsun cevap verdi. Yeni bloggerım 7 aylık bir şey yeni yetme dersiniz ya ondan. şimdi blogum alexada 2.134.000 Türkiyedede 35.000 her gün bu sayı daha aşağıya iniyor yani üst sıralara tırmanıyorum. Bu ALEXA linkim. Buda benim blog BSG sizce kaçıncı sıralamaya geldiğimde artık bu blog oldu diyebilirim. Birde forumda dikkat ettiğim kimse benim gibi linkini paylaşmıyor pmden özel olarak atıyorlar ben mi yanlış yapıyorum ? Fikirlerinize değer veriyorum çünkü çok acemiyim ?

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Hevesinizi kırmak istemem ancak henüz çok başlardasınız ideal bir duruma gelmek için Sitenizin dünyada 300K Ya düşmesi gerekiyor ve Tr değeride 5k Olması gerekiyor birşeyler oluyor demek için

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Kimsenin emeklerin hakkında değerlendirme yapmasını bekleme. Çünkü en iyi cevap kendinde diyebilirim. Şayet sen sitene eklediğin konuların güncelliğinden eminsen ve bir de güzel içeriklerle kullanıcıya oynuyorsan emin ol daha iyi yerlere gelecektir siten.

Web sitesi açmak ve geliştirmek emek işidir. :) Emek verdiğini düşünüyorsan istediğin noktada görürsün siteni. Kolay gelsin.

YazilimciHoroz YazilimciHoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)
hocam site daha yeni, sen her gün düzenli ilgilendiğin için alexa düşüyor. Yani daha yeni olduğundan bir gün bir şey yapma gerilemeye başlarsın. Forumda da kendi sitenin reklamı amaçlı link paylaşımı yasak olduğu için millet riske girmiyor her konuya link vermiyor gereken bir şey olursa o kişi yardım edecekse "bana siteyi pm at inceleme yapayım" diyor. kimse durduk yere uzaklaştırılmak istemez :)

wmaraci
wmaraci

elakefidak elakefidak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Vallaha yorum yazıp ayırdığınız vakte kurban :) Sağolun evvela dostlar. Murat hocam biliyorum yolun başındayım henüz hevesimi kırmaz merak etme daha da iyi oldu bu dediklerin daha bi aşkla sarılıyorum bloga :) Yazilimci horoz sağol yaw bilmiyordum boşuna yiyecektik banı :) Ne bilem burda açık açık konuşuluyodur dedim :)

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)
Başlığı okuduğumda heycanlanmıştım fakat ben yeni blog açsam zaten 1 haftada bu değere ulaşabilirim ki webajani.com sadece 2 yayın var en fazla 3 haftalık bir blog dünya 1milyon TR 16K da

dvyprt dvyprt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek pazarlama uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Bence tasarımı değiştirip, logo ekleyip işin başındayken de .com uzantın geçmek lazım.

blogdoktoru blogdoktoru WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bir Blogger Yazarı Daha...Sana tavsiyem premium bir blogger teması alman ve siteyi .com uzantılı yapman.

BlogDoktoru.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al