wmaraci reklam
lidertakipci

Bakımlı Bayan

11 Mesajlar 1.139 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zeynep2013 zeynep2013 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 25 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmişten günümüze kadar bayanların genç ve güzel kalabilmek adına uyguladıkları birçok doğal bakım reçeteleri olmuştur. Kimi süt banyosu yaparak cildini daha genç ve diri tutmaya çalışırken, kimisi de saçlarına değişik bitkilerle kür uygulayarak daha parlak ve güzel görünmelerini sağlamaya çalışmıştır. İnsanoğlunun tarihi kadar eskidir kadınların güzel kalabilmek için doğal bakım uygulamaları.

Kadınların geçmişte kullandıkları doğal bakım yöntemleri kuşaktan kuşağa aktarılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Kimyasal içerikli ürünler ve estetik ameliyatların zararlı etkileri ortaya çıktıkça bayanlar doğallığa ve doğal bakım uygulamaya yönelmişlerdir. Biz de bakimlibayan.com olarak bayanların bakımlı olmasını ve bunu da sağlıklarını riske atmadan, keselerine uygun doğal ürünlerle yapabilmelerine destek olmak amacıyla yola çıktık. Sitemizde bayanlara yönelik evdeki doğal malzemelerle yapılan cilt ve saç bakım maskeleri hakkında bilgiler veriyor, " çirkin bayan yoktur, kendine bakamayan bayan vardır." sloganıyla geçmişten günümüze kadar ulaşan güzellik formüllerini paylaşıyoruz.

Her bayanın güzelleşmeye ve kendine bakım yapmaya hakkı vardır. Bunun için avuç dolusu para dökmeye gerek yok; amacımız bayanların güzelliğine doğal bakım yöntemleriyle katkı sağlamak, edindiğimiz bilgileri onlarla paylaşmak. Baştan ayağa bakımlı bir kadın olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sitemiz daha 1 aylıktır. Eksik gördüğünüz yerleri ya da olmasını istediklerinizi yazabilirsiniz arkadaşlar...
ily82 PiN

kişi bu mesajı beğendi.

bakimlibayan.com
wmaraci
reklam

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
güzel site ancak daha canlı bir tema kullanmanızı öneririm başarılar
zeynep2013

kişi bu mesajı beğendi.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

• Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 25 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Tema konusunda bir bilgim yok, arkadaşım önerdi bende kullandım. Aslında bana canlı da gelmişti ama menülerden ya da işlevlerinden mi bahsediyorsunuz acaba?

bakimlibayan.com

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
tema tırt alt sayfaları lisans sayfası diye bir yere yönlendiriyor :S sıkıntılı
zeynep2013

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 25 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yeni diye öyle oluyor sanmıştım :( Bilgisizliğim işte. Bu gün bir bakarız çok da beğenmiştik aslında ümitliydik ama

bakimlibayan.com

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
siten direk lisans sunucusuna bağlanıyor her defasından buda siteni yavaşlatır bende bir ara altım bu firmadan tema bin pişman oldum sana tavsiyem daha güzel bir tema ama tema senin olsun kafasına göre kapatacak insanların elinde değil
themeforest.net gibi firmalardan almanı tavsiye ederim temalarını en azından senin yönetiminde olur destek buradan hızlıdır :) ve para iadesi almanda kesindir :) beğenmezsen

• Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 25 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Ben makale yazma işinde 6 yıllık bir deneyime sahibim ama site yönetimi açma kapama düzenleme falan filan da hiiiç tecrübem yok. Sitenin ilk kurulma aşamasında tema yüklenmesinde bayağı sıkıntı olmuştu ama sonradan düzelmişti. Dediğiniz yere de bir bakalım. Olmazsa bu şekilde kullanayım düzelecek yerleri varsa düzelsin sitem yükselebilirse daha uygun bir temaya geçiş yaparız

bakimlibayan.com

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
bir sürü wp uzmanı var forumda ticaret bölümüne yaz yardım ederler

• Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 25 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim, önce bir siteyi açmada yardım eden çalışma arkadaşıma bir danışayım, fark etmemiş mi bir sorayım (kendisi de ilerleyen günlerde bu temayı kullanacaktı) o bir çözüm bulmazsa konu açarım. Çok teşekkür ederim, tema dışında gözünüze batan bir şey var mı peki bu aşamada başka

bakimlibayan.com

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
site anahtar kelimede sıralama yükselmesi zor cok fazla kod çöplügü var seo yaptırsan bile başkalarına göre 2 kat fazla yapman gerekecek

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al