wmaraci reklam

Grafiker Arıyorum - Çok acil.

3 Mesajlar 604 Okunma
smmexpress

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Proje hakkında:

[*]Turan Online,php tabanlı bir browser oyundur. İnternet dünyasında bulunan bir çok text tabanlı oyuna kıyasla çok daha akıcı ve detaylı bir oyun sunar. 17 yaşındaki bir gencin yıllardır hayalini kurduğu "Abi benim neden online oyunum yok!" "Elin gavurunun oyununda canavar keseceğinize benim oyunumda kessinler ne olacak!" gibi ilginç,saçma düşüncelerle yola çıkılmış büyük bir heves ve emek ile oluşturulmaktadır.

#TuranOnline 24şubat günü kapalı beta ile karşınıza çıkmayı hedeflemektedir.

Bu oyunda Kullanılan teknolojiler>
    -php
    -mysql
    -javascript(jquery)
    -socket.io
    -html5
    -css3

İletişim : İletişim
    Resmi site: DevBug

Grafik konusunda desteğe ihtiyacım var,Ancak ne yazıkki sizlere şuan için maddi bir şey sunamıyorum. Ama Eğer oyun projeniz var ise, Oyun içinde bulunacak reklam alanında Ücretsiz olarak gösterebilirim. Ayrıca Geliştiriciler kısmına adınızı ekleyebilirim, eğer oyundan gelir elde edersem yaptıklarınıza karşılık bir miktar parada yollamaya çalışabilirim.

Muhtemelen millet babasının hayrına neden böyle bir şey yapsın gibisinden diyeceksiniz. Açıkcası haklısınız. Keşke para ödeyebilecek durumda olsam ancak malum lise dönemi,fakirlik diz boyu sigara pahalı,ekmek pahalı sunucu parasını zor denkleştirdim açıkcası. Bu yüzden şuan için para ödeyebilecek durumda değilim bunuda belirtmek istedim.

wmaraci
reklam

Troublet Troublet AllahümmeSalliÂlâMuhammed Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci-Çalışan
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
grafik olarak nelere ihtiyacın var onları belirt kardeşim belki parça parça halinde birileri yardımcı olur ben yeteri kadar yetenekli olsam yardımcı olurdum sana. mesele her zaman para değil. bir şeyler yapabilmek için emek harcıyorsun, bizim de az da olsa katkı sağlamamız gerekiyor senin gibi arkadaşlara.

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Daha öncede belirtmiştim, yardımcı olmak isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al