wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook'a reklam verdim ama...

25 Mesajlar 2.926 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Merhaba arkadaşlar nedir bu facebook reklam işi diyerekten. 3TL'lik say için gönderi reklamı oluşturdum. ( Biz paylaşıyoruz. Herkezin haber kaynağına düşen reklam ) Neyse verdim. Bugün kart haraketlerine baktım 1 TL çekmiş başkada yok hesaba girdim 2.5 TL borç mevcut. Öde butonuna basıyorum. Oda olmuyor 24 TL'nin altındaki tutarları ödeyemessin diyor borçlu kaldık :) Nedir bu işin aslı astarı bilen varmı ?

wmaraci
reklam

meltem meltem Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek Makale ve Haber Sitesi Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 33 / 20
  • Ticaret 18, (%100)
3 tl olduktan sonra karttan otomatik çekiyor ödeme takviminize göre haftalık yada aylık :)

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Bu reklamların faydasını gördünüz mü?

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

serdar01 adlı üyeden alıntı

Bu reklamların faydasını gördünüz mü?

Tanıtımınız oluyor, 3 TL ile inanılmaz bir kitleye ulaştım. :) Şu ödeme işinin yaparsam ciddi rakalamla reklam vermeyi düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

mertekin34 mertekin34 Beşiktaş Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğrafçı, Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Tanıtımınız oluyor, 3 TL ile inanılmaz bir kitleye ulaştım. :) Şu ödeme işinin yaparsam ciddi rakalamla reklam vermeyi düşünüyorum.

Bende reklam vermeyi düşünüyorum dün baktım da, acaba istatistik açısından ne miktarda yarar sağladı? Bütçeyi ayarlayınca günlük xxx-xxx tıklama diyor o gerçekse eğer hiç vermeye gerek yok. Bütçenize güldüm bu arada, 10 lira yapsaydın bence :)

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

mertekin34 adlı üyeden alıntı

Bende reklam vermeyi düşünüyorum dün baktım da, acaba istatistik açısından ne miktarda yarar sağladı? Bütçeyi ayarlayınca günlük xxx-xxx tıklama diyor o gerçekse eğer hiç vermeye gerek yok. Bütçenize güldüm bu arada, 10 lira yapsaydın bence :)

Sıkıntı değil 20'de verirdimde, kartta 3 TL vardı dedim ne kadar gelecek acaba. Reklam oluşturdum. ( Facebook'ta 1$'a bile reklam oluşturabilirsiniz diye bir yazı görmüştüm ondan ) dedim zaten 3 tl'ye ne gelecek burda kullanayim sonra kartı doldururum. Verdim 3 TL Tarih ayarladım 1 Gün içinde izlenim artmaya başladı sayfa konusu ilgi odağı birşeyse yorum + paylaşım & beğeni'de seri şekilde artıyor. Ama ayakabı reklamı yok kıyafet reklamıysa pek bir değişim olmuyor açıkcası :)
mertekin34

kişi bu mesajı beğendi.

mertekin34 mertekin34 Beşiktaş Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğrafçı, Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Sıkıntı değil 20'de verirdimde, kartta 3 TL vardı dedim ne kadar gelecek acaba. Reklam oluşturdum. ( Facebook'ta 1$'a bile reklam oluşturabilirsiniz diye bir yazı görmüştüm ondan ) dedim zaten 3 tl'ye ne gelecek burda kullanayim sonra kartı doldururum. Verdim 3 TL Tarih ayarladım 1 Gün içinde izlenim artmaya başladı sayfa konusu ilgi odağı birşeyse yorum + paylaşım & beğeni'de seri şekilde artıyor. Ama ayakabı reklamı yok kıyafet reklamıysa pek bir değişim olmuyor açıkcası :)

Anladım hocam sağolun, bir güzel yanı var direk ana sayfaya düşüyor reklamları herkes görüyor. Başlığı iyi ayarlamak kalıyor geriye. Bende 10-20 lira ile başlamayı düşünüyorum öğrenciyiz malum, ileri de inşallah adsense ile kazanırsam bütçeyi 10 kat arttırabilirim :)

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

mertekin34 adlı üyeden alıntı

Anladım hocam sağolun, bir güzel yanı var direk ana sayfaya düşüyor reklamları herkes görüyor. Başlığı iyi ayarlamak kalıyor geriye. Bende 10-20 lira ile başlamayı düşünüyorum öğrenciyiz malum, ileri de inşallah adsense ile kazanırsam bütçeyi 10 kat arttırabilirim :)

Sosyal medya günümüzde çok etkili bir rol oynamakta :) Hayırlısı inşallah istediğinize ulaşırsınız.
mertekin34

kişi bu mesajı beğendi.

senol senol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Facebook a reklam veren arkadaşlar acaba geri dönüşlerden memnunmusunuz?
Adwords ve Facebook arasında ağırlıklı reklam bütçesini sizce nasıl ayarlamalıyım.Yardımlarınız için teşekkürler.

www.corapci.com

ozgurinceist ozgurinceist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnsan Kaynakları Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** İ**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 12 / 54
  • Ticaret 12, (%100)
Geri dönüşümler nasıldı hocam 3 tl kaç tekiş hit sağladı sitenize ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al