wmaraci reklam
lidertakipci

Firma Logolarının Reklam Verildiği Site

9 Mesajlar 907 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

immajeste immajeste WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
www.reklamserisi.com

Sitelere banner ya da yazılı olarak verilen reklamlardan ziyade olarak, mevcut sitemizde uygulanan tek kural özel firmaların, kurumların veya kişisel sitelerin logolarının belirli boyutlarda sitemiz içerisindeki uyumluluğu bozmamak şartıyla yayınlanmasıdır.

Logoların Yayınlanma Biçimi

* Logoların boyutları, içeriğin görünürlüğünü bozmayacak şekilde olan tüm logolar kabul edilir.

* Logolarda " cinsel içerik, siyaset, dini, karşıt görüş, insan düşüncesine ve yapısına aykırı, kötüleyici ve insan haklarına ters düşme " izlenimi veren hiç bir logo yayınlanmaz.

* Logolar mevcut siteye eklendikten sonra logoyu veren firmanın, kurumun ya da kişisel sitelerin, logosunun üzerine tıklandığı anda verdikleri link ( Web-site ) adresine yönlendirme yapılır.

REKLAM MÜŞTERİNİN SİGORTASIDIR.

Site : http://www.reklamserisi.com

İLETİŞİM

Mail : info@reklamserisi.com / majesteyazilim1956@gmail.com / majesteyazilim1956@hotmail.com

wmaraci
reklam

gurcu87 gurcu87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Networker
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
yani bu tüm ünlü markalar bu siteye reklam weriyor öyle mi?

peki 125X125 boyutlarinda reklam wermek istesek bize maliyeti nedir?

Airdrop, Bounty, Kripto icin Gruba Dahil Olmaniz Yaterlihttps://linktr.ee/gurcu87

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni reklam anlayışı ile artık metin reklamlar sizin de fark ettiğiniz üzere pek rağbet görmüyor. Artık firmalar kendi sitelerine gerek kullanıcı olsun gerek müşteri çekmek için farklı yöntemler deniyorlar. Bu kullandıkları yöntemler hem firmalarının büyümesi hem de insanların aklında daha kalıcı olabilmesi için farklı reklam yöntemleri geliştiriyorlar. Logo reklamlama da bu geliştirilen yöntemlerden birisidir. Bu tüm ünlü markalar olarak ifade edilen büyük firmalar da gündemden düşmemek, kullanıcı kaybetmemek ve de müşteri kaybetmemek amacıyla bütün fırsatları değerlendiriyorlar.

Site kuralları gereğince size buradan bir fiyatlandırma çıkaramıyorum. Fakat info@reklamserisi.com / majesteyazilim1956@gmail.com / majesteyazilim1956@hotmail.com adreslerinden herhangi bir tanesine mail olarak bildirinizi yaptığınızda yetkili çalışma arkadaşlarım size gerekli bilgiyi vericektir.

Teşekkürler.

Saygılarımla.

Majeste Yazılım & Games

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
http://www.milliondollarhomepage.com/ sitesine özenmişsiniz ama Neden burada sizin de logonuz olmasın? sorusuna verdiğiniz cevap yetersiz. Hatta hiç cevap vermemişsiniz. Bunu nedenlere dayandırırsanız, daha iyi olacağını düşünüyorum. Şuradaki gibi bir SSS oluşturabilirsiniz, örneğin.

Ek olarak; Yukarıdaki yazınızı görmeden önce yazmıştım ama kasmaya gerek yok bence. Çünkü o sebepler de bana göre yeterli değil. Fakat Allah işinizi rast getirsin.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sayın bilgive,

Bildiğiniz üzere günümüzde kullanılan tekniklerin hepsi birbirleri arasında mutlak benzerlik gösterecektir. Fakat kullanılan tekniklerin hepsinin ayrı ayrı kendine has özellikleri vardır. Bu özellikler, kullanılan tekniğin detaylarını gerektirir. Detayların kullanılıp kullanılmaması yönünde yetkili arkadaşlar gerekli çalışmaları yapıyorlar. Bu çalışmalarda bir SSS ya da başka bir görev oluşturulabilir. Ancak günümüz şartlarına bakılarak bunların belirlenmesi için gerekli bazı anketler yapılıyor. Bu çalışmalar sonucunda siz de mevcut kullanımda olan sitenin farkını görebileceksiniz.

Teşekkürler.

Saygılarımla.

Majeste Yazılım & Games

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Kusura bakmayın, ben günümüzdeki reklamcılık ve müşteri hizmetleri anlayışını yazdığınız türde anlayamıyorum. Elbette kibar gibi gözükmek ve belki bilmeden bir laf eder ve müşteri kırılır diye tüm müşteri hizmetleri yapıyor. Fakat bunun yavan olduğunu, hepimiz biliyoruz. Neyse konumuz bu değil, yazdığınız türü de yargılamak haddime değil ama burasının bir forum olduğunu unutmamanız için yazdım.

Yazınıza gelirsek, ben milliondollarhomepage ile aranızda ne şimdi, ne de gelecekte bir fark olacağını düşünmüyorum. milliondollarhomepage sitesinin sahibi medya sayesinde ün yaptı ve ardından 3-5 yıl binlerce taklidi çıktı. Bu şekilde kullanılan teknik yerine başka bir şey söyleseydiniz; örneğin, biz bu sitenin tüm ortamlar için mobil sürümlerini de yaptık veya viral reklam yaptık gibi bir şeyler söyleseydiniz anlardım.

Konunuzu baltalamış gibi oldum ama müşteri hizmetleri yaklaşımınızdan ziyade sitenizi buraya tanıtım için ekleyen yoruma açık yeni bir site olarak yorumladım.Teşekkürler.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Kullanıcıların düşünceleri bizler için tecrübe kaynağı olacaktır. Teşekkürler.

Saygılarımla.

Majeste Yazılım & Games
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

ulas1907 ulas1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Siteler Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 30, (%100)
fiyat almak istiyorum. Logom da budur

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Size özel mesaj olarak bildirim yapılmıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al