wmaraci reklam

Site Açma Hakkında Yardım ?

7 Mesajlar 921 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sercan1515 sercan1515 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 3 arkadaş bu işlere girmek istiyoruz ancak aklımızda bi fikir yok sizce ne sitesi açmalıyız , nelere dikkat etmeliyiz , ne tür siteler tutar yardım edicek arkadaşları bekliyorum :)

wmaraci
reklam

kral55 kral55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 118 / 35
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam bana sorarsanız cebinizde ilk olarak 300tl ve üzri bir paranızın olması gerekli. Bunun makalesi, domain ücreti,sınırsız hosting veya sunucusu gibi bir süre cartı curtu var. Ayriyetten site açıldıktan sonra link alımları v.s reklam, tanıtım yazısı almanız gerekli. Yoksa istediğiniz sonucu elde edemezsiniz.

Bunlar size önerimdir ;) İster dikkate alın, ister kendi bildiğiniz gibi biz yaparız sorun olmaz diyebilirsiniz. Sorun yok.

Eee, site önerisi olarak apk oyun, uygulamalarının olduğu bir indirme sitesi olabilir, ya da pdflerin paylaşılabileceği eğitim sektörünü öneririm, 10 ile 20 yaş arasına hitap eden herşey üzerine site açabilirsiniz. ;)

Kolay gelsin...

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kral55 adlı üyeden alıntı

Hocam bana sorarsanız cebinizde ilk olarak 300tl ve üzri bir paranızın olması gerekli. Bunun makalesi, domain ücreti,sınırsız hosting veya sunucusu gibi bir süre cartı curtu var. Ayriyetten site açıldıktan sonra link alımları v.s reklam, tanıtım yazısı almanız gerekli. Yoksa istediğiniz sonucu elde edemezsiniz.

Bunlar size önerimdir ;) İster dikkate alın, ister kendi bildiğiniz gibi biz yaparız sorun olmaz diyebilirsiniz. Sorun yok.

Eee, site önerisi olarak apk oyun, uygulamalarının olduğu bir indirme sitesi olabilir, ya da pdflerin paylaşılabileceği eğitim sektörünü öneririm, 10 ile 20 yaş arasına hitap eden herşey üzerine site açabilirsiniz. ;)

Kolay gelsin...

sağolun hocam tabikide dikkatte alıcam. Reklam için zaten bütcemiz var sadece konu yok biraz daha kapsamlı konular bulursak güzel olur hocam :)
kral55

kişi bu mesajı beğendi.

Osman Osman hayat cesurları sever Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 97 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba.

Açmak istediğiniz siteyle ilgili bir fikriniz hedefiniz yoksa sizin için erken olduğunu düşünüyorum. Sonuçta zevkler ve renkler asla tartışılmaz. Birisi video film hayranidir, diğeri oyun v.s hayranıdır..Sizin ilgili alanınız ve yapmak istediğiniz bir hedefi bulun daha sonra site açma yolunda alt yapıdan başlarsınız. Domain kaydı, hostu, içeriği ve reklamları v.b bir çok yapıyı zaman zaman halledebilirsiniz. Ancak hedef yoksa ne yaparsan yap site açmanız da hiç bir artı eksi yok olduğunu düşünüyorum. Yada kendinize ait veya 3 arkadaş olarak sizi temsilen bir Blog açıp, orada kendi makalelerinizi yazabilirsiniz. Buradan başlayarak zaman zaman önünüze çıkacak mevzular dan da, artık hedef belirleyip Bir site açabilirsiniz. Blog hem sizin için bu işin zorluklarını hemde kolaylıklarını gösterir..
sercan1515 PiN

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat Cesurları Sever
wmaraci
wmaraci

hihaho hihaho WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Eğer amaç site üzerinden para kazanmak ise, size önerim film/dizi sitesine yönelin. Veya başka bir önerim daha var bu konu da. Wordpress üzerine genel bir blog sitesi. PC Donanım, şiirler, fıkralar, PHP-ASP, kadınlar, erkekler vs. aklınıza ne gelirse. İlerde adsense başvurusu da yaparsınız.

Eğer, yok biz amacımız reel arkadaşlarımız ile paylaşım sitesi olsun diyorsanız da. vBulletin üzerine genel bir forum. Lisans alacak durumunuz yok ise de, MyBB tavsiyemdir. Tabi, bunlar öneri. Sizin amacınız nedir bilemem.
sercan1515 PiN

kişi bu mesajı beğendi.

kral55 kral55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 118 / 35
  • Ticaret 10, (%100)

sercan1515 adlı üyeden alıntı

sağolun hocam tabikide dikkatte alıcam. Reklam için zaten bütcemiz var sadece konu yok biraz daha kapsamlı konular bulursak güzel olur hocam :)

Aklıma gelen bunlar ;) Ama dediğim gibi bu konulara ağırlıklı ve anlatımlara ağırlık verirseniz en kısa zaman zarfında para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin...
sercan1515

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
tşk. herkese

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al