Bakım blogu

3 Mesajlar 537 Okunma
smmexpress

yonca84 yonca84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Çoğunluğu erkek belkide hepsi erkek olan bir forum sitesine böyle bir konu açmak çok saçma olucak belki ama, buradan çok destek almıştım kurarken blogumu, tamamen kendim uğraştım, şimdi ise destek istiyorum, nasıl olacak bilemiyorum şu durumda, kadın üyeler varmı yada ne şekilde sizler bana yardımcı olabilirsiniz kestiremiyorum ancak yinede destek istiyorum. Blogum henüz yeni, sosyal alanlardan da devam ettiriyorum ancak yinede çok düşük hevesim aşırı kırgın.

Sözün özü bakım içerikli bloguma nasıl olacağını bilmeden katılmanızı yada teşvik etmenizi diliyorum. Bu konularda bilmediğim çok çok şey var, belki bir yolu vardır bilemiyorum..

Teşekkürler karışık oldu biraz ama..

wmaraci
reklam

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
Bu işlere merakın varsa, daha fazla özgün içerik üretebileceğini düşünüyorsan marka olabilecek alan adı almaya bak, bloğu yeni açmışsın belli, en az 3-4 ay site ziyaretçi sayın beklediğinden az olabilir. Siteyle ilgili yapacağın ilk işlemler şu şekilde olmalı.

-Site açıklaması, blog ismi, anahtar kelimelerini ayarlamalısın
-domain alabilir, aldığın domaini bloğuna yönlendirebilirsin.
-siteni arama motorlarına kayıt ettirmelisin. google, yandex, bing.
-Google analiz aracına kayıt yaptırabilir. Kim nerden gelmiş, kaç dakika kalmış, hangi konu popüler bunun analizini yapıp ona göre kanalize olabilirsin.
-bloğun içi sosyal medya hesapları açmalısın ve bu mecralarda sitenin reklamını yapabilirsin.

yonca84 yonca84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim..Sosyal alanlardan devam ettiriyorum evet ama diğer saydıklarınızı yavaş yavaş anlayarak yapabilirim sanıyorum domain vs gibi..Şuan daha basit bir gidişata ihtiyacım var sanırım.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al