wmaraci reklam

Sosyal paylaşımın miladı olacak proje!

32 Mesajlar 3.551 Okunma
smmexpress

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

fyani adlı üyeden alıntı

Mantıklı ve zekice ama yazılım maliyeti yüksek ve sermaye lazım. Öncelikle fikrin detayını kimse ile paylaşma iyice düşün detaylandır. Sermaye konusuna gelince yatırımcı bulmana yardımcı oluruz bunun için biraz zaman gerekli. Kötü yazılımla piyasaya sürersen iş patlar tutulmaz insanların seveceği faydalı bir hizmet olmalı. İnşallah fikir mezarlığına atılan bir şey olmaz.

Çok teşekkürler. Abicim fikir çok güzel. Herkes burada bir şeyler paylaşıyor o kadar küçük şeylerle uğraşıyoruz ki. Şimdi okuyanlarda diyorsur ala sana bir hayalperest diye. Evet maliyet çok yüksek olacaktır eminim bilgi akışını sağlayacak sunucu varmıdır onu bile bilmiyorum :D

wmaraci
reklam

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)

kdrucr adlı üyeden alıntı

Çok teşekkürler. Abicim fikir çok güzel. Herkes burada bir şeyler paylaşıyor o kadar küçük şeylerle uğraşıyoruz ki. Şimdi okuyanlarda diyorsur ala sana bir hayalperest diye. Evet maliyet çok yüksek olacaktır eminim bilgi akışını sağlayacak sunucu varmıdır onu bile bilmiyorum :D

Sen inanıyorsan başarırsın önemli olan o biraz zaman verirsen sana yatırımcı da buluruz. Yaptığın sunum çok önemli belki başlangıç için hibe kredi bile alabilirsin.

iqhaber.com

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

fyani adlı üyeden alıntı

Sen inanıyorsan başarırsın önemli olan o biraz zaman verirsen sana yatırımcı da buluruz. Yaptığın sunum çok önemli belki başlangıç için hibe kredi bile alabilirsin.

Dediğiniz gibi fikri açmak istemiyorum. Diğerlerinden farklı olacak ve ben gerçekten buna inanıyorum. O facebook çılgınlığı varya bunun yanında sönük kalacak. Tabii bunun birde yazılım tarafı var bu içeriği nasıl kaldıracak. Şablon belli, anahatlarda belli. Hayırlısı
seomweb

kişi bu mesajı beğendi.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Dediğiniz gibi fikri açmak istemiyorum. Diğerlerinden farklı olacak ve ben gerçekten buna inanıyorum. O facebook çılgınlığı varya bunun yanında sönük kalacak. Tabii bunun birde yazılım tarafı var bu içeriği nasıl kaldıracak. Şablon belli, anahatlarda belli. Hayırlısı

bunu yapacak para var mı? :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

bunu yapacak para var mı? :D

"Kaz gelecek yerden, tavuk esirgenmez" bulunur.

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
para olduktan sonra yazılımcı bulunur önce fikri detaylandırıp sağlam bir sunum hazırla parayı almaya razı et insanları yazılımcı aranıyor die iş ilanı ver gerekirse kariyer net gibi sitelere. Hatta yatırımcılar yazılımcıyıda bulur bence sadece ikna etmekte olay bana kalırsa.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

para olduktan sonra yazılımcı bulunur önce fikri detaylandırıp sağlam bir sunum hazırla parayı almaya razı et insanları yazılımcı aranıyor die iş ilanı ver gerekirse kariyer net gibi sitelere. Hatta yatırımcılar yazılımcıyıda bulur bence sadece ikna etmekte olay bana kalırsa.

Abi sonunda bildiğiniz en iyi sosyal paylaşım sitelerinin pabucu dama atılacaksa, oradan gelecek parayı hayal edin. Projenin % 5 hissesini kapatsa yatırımcı ona yeterde artar bile. Bu sadece sosyal paylaşım sitesi olarak kalmayacak, daha farklı diyorum konsept olarak.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
hocam ciddi bi mebla yatıramayacaksanız elinizde imkan yoksa aynı zamanda yazılımı tam anlamıyla kendiniz yapamıyorsanız buna yönelmek zorundasınız başka çözüm yok bana kalırsa.
3 seçenek var
1.parayı kendiniz verip yazılımı yaptıracak reklam bütçesini vs halledeceksiniz.
2.yazılımı komple kendiniz yapacaksınız ve sponsorlar bulacaksınız.
3.melek yatırımcılıkla parayı adamlardan alacak yazılımı onlar sayesinde halledecek sadece fikri öne sunarak para kazanacaksınız.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

hocam ciddi bi mebla yatıramayacaksanız elinizde imkan yoksa aynı zamanda yazılımı tam anlamıyla kendiniz yapamıyorsanız buna yönelmek zorundasınız başka çözüm yok bana kalırsa.
3 seçenek var
1.parayı kendiniz verip yazılımı yaptıracak reklam bütçesini vs halledeceksiniz.
2.yazılımı komple kendiniz yapacaksınız ve sponsorlar bulacaksınız.
3.melek yatırımcılıkla parayı adamlardan alacak yazılımı onlar sayesinde halledecek sadece fikri öne sunarak para kazanacaksınız.

Öğretmenim ve düşündüğüm için evimi, arabamı satsam da (başka birşeyim yok) kovuğuna yetmez. Şu 3. seçenek onu düşünüyorum ciddi ciddi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

Öğretmenim ve düşündüğüm için evimi, arabamı satsam da (başka birşeyim yok) kovuğuna yetmez. Şu 3. seçenek onu düşünüyorum ciddi ciddi.

4. seçenek devlet yardımı yani hibe almak bunu iyice araştırın varmı bir örneği bir bakın derim.

son olarak melek yatırımcı olarak size Özgür Bayraktar'ı öneririm kendisini bir araştırın derim, bire bir tanıştım ve eğer fikriniz iyise gerçekten ilgilenecektir.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al