wmaraci reklam

PSD to CSS/jQuery Hizmeti - Hızlı Teslimat - Ucuz Fiyat

2 Mesajlar 539 Okunma
wmaraci reklam

emreokay emreokay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
Malum üniversiteler tatile girmeye başladı. Ben de tatildeki boş vaktimi bu işlere ayırmak istedim. Amacım hem kendi harçlığımı çıkarmak hem de sizin izniniz olursa yaptığım çalışmaları referanslarım arasına eklemek. Epeyce zamandır html/css biliyorum. Son geliştirdiğim ckplayer(bilenler bilir) html5 video player ile de jQuery bilgimi epeyce arttırmış durumdayım.

• Referanslarımı isterseniz şuan elimde bulunan birkaç referansı gösterebilirim.

• Çalışmalarınızın önizlemesini Ö.M. yoluyla ulaştırmanız halinde gereken zamanı ve fiyatı(20-40 lira arasında) belirtirim.

• Belirttiğim ücretin tamamını iş bittikten sonra alırım.

• Eğer memnun kalmaz iseniz ücretiniz iade edilir :)

• İş yaparken her türlü fikrinizi her türlü iletişim kanalını kullanarak belirtebilirsiniz.

NOT: Kampanya niteliğindeki bu hizmeti tatilim bitene kadar yapacağım. Umarım işler beklediğim gibi gider :)

wmaraci
reklam

SoloTurk1 SoloTurk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 17, (%100)

emreokay adlı üyeden alıntı

Malum üniversiteler tatile girmeye başladı. Ben de tatildeki boş vaktimi bu işlere ayırmak istedim. Amacım hem kendi harçlığımı çıkarmak hem de sizin izniniz olursa yaptığım çalışmaları referanslarım arasına eklemek. Epeyce zamandır html/css biliyorum. Son geliştirdiğim ckplayer(bilenler bilir) html5 video player ile de jQuery bilgimi epeyce arttırmış durumdayım.

• Referanslarımı isterseniz şuan elimde bulunan birkaç referansı gösterebilirim.

• Çalışmalarınızın önizlemesini Ö.M. yoluyla ulaştırmanız halinde gereken zamanı ve fiyatı(20-40 lira arasında) belirtirim.

• Belirttiğim ücretin tamamını iş bittikten sonra alırım.

• Eğer memnun kalmaz iseniz ücretiniz iade edilir :)

• İş yaparken her türlü fikrinizi her türlü iletişim kanalını kullanarak belirtebilirsiniz.

NOT: Kampanya niteliğindeki bu hizmeti tatilim bitene kadar yapacağım. Umarım işler beklediğim gibi gider :)

Skype adresinizi Pm atarmısınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al