wmaraci reklam

PHP Sözlük Programı (eksisozluk, uludagsozluk vs.)

17 Mesajlar 3.200 Okunma
smmexpress

burokoli burokoli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ekran görüntüsü bu şekilde. Sağ ve sol kısım aynı facebook uygulaması gibi açılıp kapatılabiliyor.

wmaraci
reklam

tiwaly tiwaly NodeJS / PHP / NoSQL Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad i** A**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 135 / 104
  • Ticaret 7, (%100)
Konu sahibi arkadaş ne istediğini bilmiyor sanırım. PHP programdan kastınız ne ? Ekşi sözlük uludağ sözlük PHP ile yazılmış scripttir fakat siz sözlük scripti değil diyorsunuz :)
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Ertug adlı üyeden alıntı

Hayır, gayet hatasız programlar da yazılabilir. Bir dönem GUI'lerinde HTML kullanmam gereken projelerde TideSDK kullandım. IO ve database işlemleri için kullanıyordum PHP'yi. TideSDK'ya bakmanızı tavsiye ederim. :)

Ek olarak:
Küçük büyük fark etmez. Programın amacına göre dil seçiminin mantıklı olup olmaması etkiler daha çok.

Şuanda konumuz bu mu? Konuyu açan arkadaş daha ne istediğini bile tam bilemezken, sizin bu söylediklerinizi kastediyor olduğunu zannetmiyorum. Konuya dönelim isterseniz. TideSDK hakkında bilginizi göstermek için yeni bir konu açabilirsiniz.

@s3mih isterseniz siz ne istediğinize tam olarak bir karar verin, daha sonrasında en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırız.
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

s3mih s3mih Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Ilk once yardim eden arkadaslarin hepsi cok sagolun, ben simdi istedigim sozluk isini goren bir programdi.Fakat soyle bisey yapmaya karar verdim bi siteye herhangi bir sozluk scripti kursam, bunu nasil program haline getirebilirim, programini olusturabilirim?

wmaraci
wmaraci

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)

s3mih adlı üyeden alıntı

Ilk once yardim eden arkadaslarin hepsi cok sagolun, ben simdi istedigim sozluk isini goren bir programdi.Fakat soyle bisey yapmaya karar verdim bi siteye herhangi bir sozluk scripti kursam, bunu nasil program haline getirebilirim, programini olusturabilirim?

adamı intihar ettirirsin! :)

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

looktr adlı üyeden alıntı

adamı intihar ettirirsin! :)

Hocam bilginiz yoksa konuşmayınız.Herşeyi biliyor sanıp arkadaşa bu tarz kelimeler kullanmayın arkadaşın istediği sozluk sistemi ama diyorki bilgisayar kurulsun herkes bilgisayarına kurararak kullandırcam. yapımı çok basit kurulucak bi sozluk scripti php olarak sonra visual basic ten iframe ile Yazılımda site gosterilcek aslında masaüstü kısayolu gibi birşey istemekte fakat o onun isteği mantıksızda olabilir.Uslup yanlış. Demekki olabiliyormuş denerseniz biraz bilginiz varsa görürsünüz.

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Hocam bilginiz yoksa konuşmayınız.Herşeyi biliyor sanıp arkadaşa bu tarz kelimeler kullanmayın arkadaşın istediği sozluk sistemi ama diyorki bilgisayar kurulsun herkes bilgisayarına kurararak kullandırcam. yapımı çok basit kurulucak bi sozluk scripti php olarak sonra visual basic ten iframe ile Yazılımda site gosterilcek aslında masaüstü kısayolu gibi birşey istemekte fakat o onun isteği mantıksızda olabilir.Uslup yanlış. Demekki olabiliyormuş denerseniz biraz bilginiz varsa görürsünüz.

"Web sitesini program üzerinden kullanmak" deseydi hem anlaşılırdı, hem de daha mantıklı olurdu. Bir web sitesini programa çevirmek demek çok farklı bir anlama geliyor.
Android geliştiriciler, her türlü web sitesini uygun fiyata Android uygulamasında gösterebiliyorlar. Gayet de güzel ve kullanışlı oluyor. Arkadaşın istediği de sanırım böyle bir şeydi.
Bilgim yoktur, haklı olabilirsiniz. Ama her şeyden önce TÜRKÇE ŞART!
Kalın sağlıcakla...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al