wmaraci reklam

Seosuzda Yükselmek Mümkün Sanırım

21 Mesajlar 3.138 Okunma
wmaraci reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)
merhaba arkadaşlar bir forumdan şatış konularında birinden dikkatimi çekti ve bir site aldım satan arkadaş aylardır içerik girmiyormuş aldım aldığım gün ekledim sayacı ve başladım içerik eklemeye genel paylaşımlar yapılan bir sitedir..günlük bazen 2 bazen 10 içerik ekledim şimdi siteye içerik girdikten maximum 10 dk sonra google da hatrı sayılır bir sıradan indexe giriyor bir kaç siteden tanıtım yazısı aldım kaliteli sitelerde olmasına rağmen ne yazıkki sıralamada zerre faydası olmadı :( bıraktım bu sitem için link alımını sadece içerikle bu aşamaya geldi bence çok uzun bir zaman değildir 1 ay ve günlük 20 lira civarı verdiğide oldu benim gördüğüm seo yerine seo ya uyumlu içerik sizi daha fazla zirveye taşıyor;

Servet USLUER

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
reklam

PiN PiN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 107 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bencede SEO şart değil. Daha kaliteli ve daha hızlı ilerlemek adına düşünülen bir şey ama bana da fuzuli geliyor. Kendince mutlaka faydaları olsa da, hiç ona bulaşmadan, kendi yağında bir şeyler yapıp özgün olabilmek en iyisi. Kendin pişir, kendin ye misali. Aslana ne sormuşlar ve o da ne cevap vermiş malum :) Eskiden SEO mu vardı hem?

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)

PiN adlı üyeden alıntı

Bencede SEO şart değil. Daha kaliteli ve daha hızlı ilerlemek adına düşünülen bir şey ama bana da fuzuli geliyor. Kendince mutlaka faydaları olsa da, hiç ona bulaşmadan, kendi yağında bir şeyler yapıp özgün olabilmek en iyisi. Kendin pişir, kendin ye misali. Aslana ne sormuşlar ve o da ne cevap vermiş malum :) Eskiden SEO mu vardı hem?

aynı alandaki siteler var dikkat ediyorum örnek 10 k hiti vardı sitenin birinin 1 aydır arada bakıyorum 1 adet içerik eklemedi siteye ve bu gün gördüm arama motoru sizi nasıl zirvede tutuyorsa aynı şekilde yerin dibinede sokabiliyor aynı site bu gün 1k tekille zor bitirir :( arada satış konuları açıp site satıyorum ve satarken para almam sorun değil mesele senin siteyi çöp etmemen diyorum bakamıycaksan alma kardeşim paran cebinde sitem bende kalsın diyorum :)

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam seosuz yükselen sitelerden birine sahibim bir çok anahtar kelimemde 2.yim her hangi bir seo çalışması yapılmadı fakat footer backlinkin hayrını gördüğümü düşünüyorum

wmaraci
wmaraci

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam merak ettim site adresini pm atarmısınız. Benimde bir sitem seosuz çok iyi yerlere gelmişti.

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)
Site yasi ve ozgun icerikte 1 SEO kiriteridir hocam. :)
Umitunal kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

zamanteknoloji zamanteknoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 13 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
seo işi arkadaşlar bence çok gözde büyütülmesi gerekmemeli önemli olan google size bakış açısı çünkü en iyi diye görünen arkadaşlara aralıklarla seo çalışması yaptırdım ama benim yaptıklarım kadar bile faydası olmadı diyebilirim yada hale gerçekten bu işle uğraşan biri karşımıza çıkmadı :)
PiN

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.sorgulamasi.gen.tr

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Bence özgün ve düzenli girilen içerik belli yerlere gelmede yeterli. SEO için ise işinde uzman arkadaşların Siteyi google taleplerine göre düzenlemesi, zararlı linklerin engellenmesi vs vs. Durumları için bütçesi olana öneririm. Ama şahsi görüşüm SEO anlık yükseliş sağlar siteye bakılmazsa aynı hızla düşer.

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
SEO olmadan yükselmek diye bir şey yoktur aslında. Fark etmeden de olsa özgün içerik girerken ve doğal olmaya çalışırken Seo kurallarının en önemlilerini uyguluyor olmaktasınız. Bence arkadaşların anlatmak istediği, "Bizim acelemiz yok, teknik anlamda seo öğrenmedikçe zaten doğal olacak ve öyle kalacağız." sanırım. Aslında en büyük White hat seo bu değil midir zaten?

Saygılarımla
sorueki PiN

kişi bu mesajı beğendi.

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Özgün ve düzenli içerik ve site yaşı herşeyi etkiler
PiN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al