wmaraci reklam
lidertakipci

Seosuzda Yükselmek Mümkün Sanırım

21 Mesajlar 3.085 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Benim anlamadığım şu, 2-3k hit ile günlük 20-25 tl nasıl kazanıldığı. Benim de sitem günlük 3k civarı hiti var, premium yayıncıyım, 3 farklı reklam firması ile çalışıyorum (adsense+adsense partneri 2 firma) en fazla aldığım 10 tl oldu, o da hit 5k civarı olan bir gündü.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
reklam

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
Merhabalar, özgün içerik ve paylaşımlarda bir seo yöntemidir, farkında olmadan seo çalışması yapıyorsunuz yani. Bence başlık şöyle olmalıydı, "Seo Masrafı Ödemeden Yükselmek Mümkün"
kendoka PiN

kişi bu mesajı beğendi.

seokafasi seokafasi Herkes Seo kafasi .. Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi diyorsunuz ki SEO OLMADAN YÜKSELIRIZ. SEO İŞİNİ BÜYÜTMEYİN.
2 Kelime vericem.
Haber
Forex
Hadi içerikle Yükselin bakayım. Size 1 sene :cool:
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

seo mu ? bu neyin kafasi ?

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)

seokafasi adlı üyeden alıntı

Şimdi diyorsunuz ki SEO OLMADAN YÜKSELIRIZ. SEO İŞİNİ BÜYÜTMEYİN.
2 Kelime vericem.
Haber
Forex
Hadi içerikle Yükselin bakayım. Size 1 sene :cool:

bariz bir şekilde resmen rekabetin harman olduğu bir alanda neredeyse imkansız :)
GuestLion

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
wmaraci

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Bizde sabırsızlık çok fazla. Aşırı çabalar harcayıp zamanı kısaltmak için her şeyi yapıyoruz. Zengin olmak istiyor nefes bile almadan gece gündüz bu hayal uğruna SEO çalışıyoruz. Şimdi bu doğru olabilir mi? Duygusuz yatırımcı diye bir tabir vardır "Borsa'da"... Tamda bizim google ile SEO savaşımıza uyan bir tabir. Duygularımızı bir tarafa bırakıp samimi olarak kendi sitemiz ile ilgilenip sabırlı olabilsek bir şey olacakken, aslında doğal ve doğru giden içerikleri de bozuyoruz. Sonra bu hızlı yükselişin bedelini mutlaka ödüyoruz. Biz SEO adına ne kadar zamanı kısaltırsak Google o kadar yüklü adisyonu güncellemeler de tahsil etmeye botlarını gönderiyor...
PiN

kişi bu mesajı beğendi.

Pawnedb Pawnedb Pills Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 5, (%100)
Sıfır seo ile yükselen bir sitem mevcut bencede şart değil ama belli bir yerden sonra gerekebiliyor.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)

adlbelge adlı üyeden alıntı

Bizde sabırsızlık çok fazla. Aşırı çabalar harcayıp zamanı kısaltmak için her şeyi yapıyoruz. Zengin olmak istiyor nefes bile almadan gece gündüz bu hayal uğruna SEO çalışıyoruz. Şimdi bu doğru olabilir mi? Duygusuz yatırımcı diye bir tabir vardır "Borsa'da"... Tamda bizim google ile SEO savaşımıza uyan bir tabir. Duygularımızı bir tarafa bırakıp samimi olarak kendi sitemiz ile ilgilenip sabırlı olabilsek bir şey olacakken, aslında doğal ve doğru giden içerikleri de bozuyoruz. Sonra bu hızlı yükselişin bedelini mutlaka ödüyoruz. Biz SEO adına ne kadar zamanı kısaltırsak Google o kadar yüklü adisyonu güncellemeler de tahsil etmeye botlarını gönderiyor...

alanında lider sayılabilecek siteyi sadece içerikle geride bıraktım tembellik sadece hit kaybı yapar çalışmayana.hazırcıyız vesselam armut piş misali arada 70 tl civarı günlük adsense print paylaştığım olmuştur emekle oluyor arkadaşlar her konuda uzman olmayabilirsiniz ama zaten örgü sitelerinin hepsinin editörleri bayanmıdır ?

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

Revexserv Revexserv Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek internet works ~
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 3, (%100)
seo vardır, siz zaten şuanda seo'nun altın kuralı olan özgün içerik kısmını hallediyorsunuz. +olarak illegal birşey yapmıyorsunuz doğal yollardan ilerliyorsunuz.

Google'da bunu seviy :D
PiN

kişi bu mesajı beğendi.

tiwaly tiwaly NodeJS / PHP / NoSQL Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad i** A**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 135 / 104
  • Ticaret 7, (%100)
"Seo yaptırdım, seo yaptırmadım, seosuz yükseldim, seo kasmıyorum sadece içerik ekliyorum..."

Arkadaşlar SEO nedir ? Niye yapılır ? Bilip bilmeden de yapılabilir mi ?

Eğer gidipte Kütahya porselen başlığı ile GTA:V oyununu anlatıp konunun etiket kısmına da Kas geliştirme ile alakalı kelime yazmıyorsanız zaten doğal olarak seo yapmışsınız demektir. :) Hepimiz ucundan kenarından yaparız ama farkında olmayız. Bana kalırsa seo üzerine yoğunlaşmak yerine sitenize girenleri memnun etmeye odaklanmak daha iyi. Çünki bu şekilde zaten seonun alasını yapmış olacaksınız.

Eğer ki websitesi ile para kazanmak istiyorsanız, websiteniz sizin dükkanınızdır ve kullanıcılar da müşterileriniz. Siz müşterilerinizi memnun etmeye çalışmak yerine sadece dükkana müşteri gelsin diye dükkan önünde çığırtkanlık yaparsanız sadece dükkana giren çıkan sayısını arttırmış olursunuz, satışlarınızı değil. ;)
benibenimlebirak akbas PiN

kişi bu mesajı beğendi.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar biz seo=içerik diyebilecek kadar içerik delisiyiz. Siz şuan bu söylediklerinizle o 300 forum tanıtım 10 lira diyenlerden 300 kat daha iyi seo yapıyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al