freelance iş ilanları

GoDaddy mod_security sorunu

3 Mesajlar 780 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

vencra vencra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere kullandığım scriptin bazı özellikleriyle, mod_security güvenlik eklentisi çakışıyor. defalarca destekten yardım istememe rağmen hiçbir şekilde bunun kapatılamayacağını söylediler. htaccess dosyası üzerinde kapatma kodları bulunmakta fakat bunlar da herhangi bir işe yaramıyor. sizden isteğim, daha farklı bir şekilde bunu kapatabilir miyim? veya post ve get filtrelerini devre dışı bırakma şansım var mı?

onun haricinde film sitesi için alternatif hosting şirketi önerebilecek varsa, önerileri alabilirim.

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Dostum scriptin installer ayarlarından gereklilikteki "mod_security kapalı" yazan bölümü bul ve onun yanındaki değer ture ise false yap 1 ise 0 yap. Veya tam terslerini yap. Ayrıca dizi film sitesi için neden wordpress kullanmoyorsun?

vencra vencra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
scriptin yapımcısıyla iletişim halindeyim, sorundan haberdar. çözüm için öneriyi o sundur zaten mod security kapatılmasıyla ilgili. ücretli script kullanıyorum bu yüzden wordpress tercih etmedim. önerilerin için teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al