wmaraci reklam

Sizce ne sitesi açmalıyım yardım?

7 Mesajlar 1.332 Okunma
wmaraci reklam

ustali ustali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar bi site acmayı düşünüyorum. hem insanlara hitap edicek hem googlenin sevecegi hemde para kazandırıcak bişey düşünüyorum :)
film sitem var 25 günlük fakat çok ilgi ve para istiyor. fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar.
-saglık
-islami site
- kadın
-diyet
önerilerinizi bekliyorum ???

Film İzleme Adresiniz: www.maxizlehd.com
wmaraci
reklam

H1N1i H1N1i Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Yazılım & Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Bence kadın ama geniş kapsamlı bir kadın sitesi olsun. Modadan tutunda sağlıga kadar . Sağlıktan tutun da kadın şiddetine kadar geniş bir site kurarsanız iyi iş yapacağınızı düşünüyorum.

senvedat senvedat Webmaster/Grafiker/Editör Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ş**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 79
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam hergün 3-5 adet aynı konudan farklı farklı arkadaşlar açıyor. Cevabı gayet basit, bilgi birikiminizin çok olduğu bir konu ile ilgili bir site açıcaksınız, veya makale yazabileceğiniz bir konu seçip o konu ile ilgili site açılabilir. Ben makale yazdırırım, param var diyorsan, bu yazdıkların arasında, sağlık en mantıklısı ve bana yakın olanı, artık internette araştırıp öğrenebilecek düzeye geldi insanımız, en küçük birşeyde helede sağlıkla alakalı hemen internete sarılıyorlar. Sağlık alanı yazdıklarınız arasında en mantıklısı paranız var ise, ama çok para harcayamam diyorsanız en iyi olduğunuz konuya yönelin dediğim gibi.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Forex ile alakalı olabilir. Veya Borsa & Forex ama rekabet yüksek

iqhaber.com
wmaraci
wmaraci

serkanes serkanes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SAP
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 5 / 29
  • Ticaret 15, (%100)
İlgi alanı ve bilgi birikimi çok önemlidir. Portal kadın sitesi olabilir. Tbm miktarları diğer sitelerden daha yüksek olur.

umat umat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 16 / 31
  • Ticaret 5, (%100)
Kesinlikle ilgi alanın, hobin, mesleğin yani sürekli özgün makaleler yazabileceğin ve yazmaktan sıkılmayacağın bir konu olmalı. Ayrıca google'ın seveceği konular aramaktan vazgeç bence, sen gerçekten sıkılmadan özgün makaleler yazabileceğin konuyu bul, makalelerini düzenli bir şekilde yaz google zaten sevecektir.

Sırf reklam geliri veya çok hit almak için ilgi duymadığın bir konuya yönelirsen kısa sürede sıkılacağını, yazmayı bırakacağını düşünüyorum. Ve hatta blogunda internetdeki milyonlarca çöp blog arasına katılacaktır ilgisizlikten...

Klavye Ustasi Klavye Ustasi klavyeustasi.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

senvedat adlı üyeden alıntı

Hocam hergün 3-5 adet aynı konudan farklı farklı arkadaşlar açıyor. Cevabı gayet basit, bilgi birikiminizin çok olduğu bir konu ile ilgili bir site açıcaksınız, veya makale yazabileceğiniz bir konu seçip o konu ile ilgili site açılabilir. Ben makale yazdırırım, param var diyorsan, bu yazdıkların arasında, sağlık en mantıklısı ve bana yakın olanı, artık internette araştırıp öğrenebilecek düzeye geldi insanımız, en küçük birşeyde helede sağlıkla alakalı hemen internete sarılıyorlar. Sağlık alanı yazdıklarınız arasında en mantıklısı paranız var ise, ama çok para harcayamam diyorsanız en iyi olduğunuz konuya yönelin dediğim gibi.

Sizce yeni kurulan bloglar rekabet yapabilecek duruma gelirler mi ? Benimde blogum yeni ancak çok zor gibi görünüyor. Yazmayı sevdiğim için yapıyorum sadece ben :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al