wmaraci reklam
lidertakipci

Blogger-Hit Sorunu

5 Mesajlar 994 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

temizer temizer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)
Arkadaslar lutfen yardim edin imzamdaki egitimsaglik sitesinde 100+ ozgun yazi var ancak gunluk tekil hit 10-20 civarlarinda.
Ne kadar ugrasirsam ugrasiyim hit artmiyor lutfen tavsiye verin

wmaraci
reklam

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam farklı sitelere ufak ufak yorum atın falan geniş kitleli bir facebook, twitter sayfası açın yazılarınızı orada paylaşın.. yazılarınızı imleme falan yapın sitenin tasarımını okunabilir hale getirin.. 50 falan olur günlük ondan sonra 50 falan görünce güzel herkezin tıklayabileceği bir yazıyı facebook'ta sponsorlu bir gönderide paylaşırsınız 100'ü falan görürsünüz daha sonrada bir şey yapmanıza gerek kalmayacak zaten..

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
dofollow backlink ve tanıtm yazısı ama boyle seo ya uygun keywords bağlantalı falan güzel sitelerden al arkana yaslan

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
siteyi açmadan evvel aranmaya baktınız mı yani cazip mi konu insanların ilgi duyduğu şeyler reyting alır bu sebeple söylüyorum mesela Google trends inceleyin mutlaka en çok neler aranmış aranıyor büyük fikir verecektir. bir de bedava siteler alt yapılar her zaman 2. planda hele yeni ise Google ücretli alan adı ve hostinge daha kalıcı diye bakıyor :)

Ek Olarak:

ToR adlı üyeden alıntı

dofollow backlink ve tanıtm yazısı ama boyle seo ya uygun keywords bağlantalı falan güzel sitelerden al arkana yaslan

bulsam ben alacam dofollow backlink te bu satanların hep sitesi yabancı içerik yada ne ararsan var binlerce link çıkışı var link çöplüğü olmuş e konuda benzer olması lazım onu zaten hiç bulamıyorsun bu arkadaşın da işi zor benim gibi :)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
wmaraci

temizer temizer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)

Muhsin ASLAN adlı üyeden alıntı

Hocam farklı sitelere ufak ufak yorum atın falan geniş kitleli bir facebook, twitter sayfası açın yazılarınızı orada paylaşın.. yazılarınızı imleme falan yapın sitenin tasarımını okunabilir hale getirin.. 50 falan olur günlük ondan sonra 50 falan görünce güzel herkezin tıklayabileceği bir yazıyı facebook'ta sponsorlu bir gönderide paylaşırsınız 100'ü falan görürsünüz daha sonrada bir şey yapmanıza gerek kalmayacak zaten..

Hocam bakim aylik 5k-30k aranmali konular var sitede.
Sanirim face reklami kredi kartla oluor.Benim kartim yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al