wmaraci reklam

Blogumun yeni hali nasıl olmuş ?

2 Mesajlar 591 Okunma
smmexpress

Yusufsayar42 Yusufsayar42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 5, (%80)
Arkadaşlar blog işinde yeniyim 1 ay önce açtım blogumu ve sürekli özgün paylaşıyorum gerek makale gerek indirme paylaşıyorum.resimlere kadar özgün olmasına dikkat ediyorum.Sizce blogum nasıl ? SEO puanı 77 sizce eksiklerim + larım neler arkadaşlar.Ayrıyetten birde soru sormak istiyorum 10 15 tane illegal içerik var bunları silip başlıgı değişip yerine yeni içerik yazmayı dusunuyorum adsense basvurmak için (google botları geldiğinde linki kırık görmesin diye gerçe 404 hata sayfası var) bi skntı olurmu seo açısından çok etkilermi teşekkür ederim.

http://guncelteknolojisitesi.blogspot.com.tr

Ek Olarak: Arkadaşlar 6 kişi gelmiş burdan bloguma iyi kötü yorumlarınız yokmu :(

wmaraci
reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Özgün olmaya çalışman güzel.. Bence blog adresi çok uzun olmuş. Hele ki sonuna blogspot.com eklenince iyice uzamış.. Şu oyun indirme makaleleri çok kısa olmuş, linklerin torrent olması biraz bozmuş gibi sanki.. Kendin upload edip link verseydin yanına da alternatif olarak torrent'i koysaydın iyiydi. Çünkü torrent'den indirmek isteyen direk torrent sitelerine başvuracaktır bence. Onun dışında tema falan iyi güzel durmuş.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al