wmaraci reklam
lidertakipci

yeni ingilizce micro niche blog iş yapar mı?

4 Mesajlar 672 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sixpackiyi sixpackiyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar arkadaşlar. Yakın bir arkadaşım ne zamandır blog açmayı düşünüyordu fakat daha yeni açtı. İngilizcesi fena olmadığından ingilizce içerikle yayın yapacak. Henüz belirlemedi fakat bir yemek seçip sırf onun türlü türlü tariflerini paylaşacak. Bu şekilde Google reyizin dikkatini çekip adsense felan yayınlamayı düşünüyor. Çocuk daha önce blog felan yazmadığından anlamıyor bu işlerden ben de bildiğim kadar yardımcı olabildim. Fikir nasıl sizce işe yarar mı? Ya da tavsiyeleriniz vardır elbet, onları alabilir miyim?

Ek Olarak: Arkadaşlar fikirlerinizi esirgemeyin :)

wmaraci
reklam

hasan1145 hasan1145 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İngilizcesi iyiyse kafası rahat olsun çok rahat gelişeceğini düşünüyorum. Türkçe olsaydı biraz sıkıntı olurdu niye dersen bizim Türkler okumayı sevmiyor. İngilizceyle google+ yıda kullanarak çok iyi ziyaretçi çekebilir. açarsanız kesinlikle google + da topluluklarda paylaşın gönderileri. Ben blogumu açtğım ilk gün türkçe paylaşim yaptiğim halde google+ sayesinde 400 organik hit aldım

son olarak bir oneride bulunayim sadece bir yemek değilde türk yemeklerini yabancilara tanitabilirsiniz.

sixpackiyi sixpackiyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

hasan1145 adlı üyeden alıntı

İngilizcesi iyiyse kafası rahat olsun çok rahat gelişeceğini düşünüyorum. Türkçe olsaydı biraz sıkıntı olurdu niye dersen bizim Türkler okumayı sevmiyor. İngilizceyle google+ yıda kullanarak çok iyi ziyaretçi çekebilir. açarsanız kesinlikle google + da topluluklarda paylaşın gönderileri. Ben blogumu açtğım ilk gün türkçe paylaşim yaptiğim halde google+ sayesinde 400 organik hit aldım

son olarak bir oneride bulunayim sadece bir yemek değilde türk yemeklerini yabancilara tanitabilirsiniz.

o zman niche olmaz diye tavsiye etmedim arkadaşıma. Sadece kebab tarifleri vere bir blog açtık şimdi. Bir de organik hit alsa daha faydalı sosyal ağlardan gelenler genelde reklamlara tıklar mı acep?

Ek Olarak:

sixpackiyi adlı üyeden alıntı

o zman niche olmaz diye tavsiye etmedim arkadaşıma. Sadece kebab tarifleri vere bir blog açtık şimdi. Bir de organik hit alsa daha faydalı sosyal ağlardan gelenler genelde reklamlara tıklar mı acep?

Bakalım dostum adam neler yapacak. İnşallah Google sever de iyi indexler.

hasan1145 hasan1145 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

sixpackiyi adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Bakalım dostum adam neler yapacak. İnşallah Google sever de iyi indexler.

Yavaş biraz kardeş senin once belli bir içerik yapman blogunu yayman gerek. Elbette tıklarlar sonuçta onlar bloguna giren birer insan dikkatlerini çekerlerse neden basmasinlar.
Google+ kesinlikle kullanın yabancı toplulukların nüfusu daha kalabalik orda.
Ben google + turk topluluklarimda paylaşiyorum 3 gunde gelen hitin 100 tanesi yabanci birde yabanci topluluklarda paylaştiğinizi duşunun

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al