wmaraci reklam
lidertakipci

wp mi blogspot mu

21 Mesajlar 2.526 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

blogger, wordpress gibi uğraş gerektirmiyor. Eğer blog kuracaksan blogger kur gitsin. Bir sorun olacağı yok ama eğer sorun olursa alan adıyla falan wordpress'e geçersin sorunsuz... Hit arttığı aman vps'e falan geçmen gerekeek v.s. v.s. hem uğraş hemde para gerektiriyor. Dediğim gibi blog kullanıcaksan blogger kur. Ben senelerce kullanıyorum gayet iyi.

gelirin ne kadar? hitin? sınırsız hız lımıtte host var

wmaraci
reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

gelirin ne kadar? hitin? sınırsız hız lımıtte host var

probllog.com adında bir bloğum vardı, ben onu çürümeye terketmeden önce günlük 7 bin tekil hit'i vardı.. O zamanlar reklamla da ilgilenmiyordum. Sonra terslikler oldu, ben blog işinden soğudum, bloğu kapattım falan iyice bozdum işi.. Şimdi ise yeni bir blog açtım onunla ilgileniyorum günlük 100-120 tekil hit'i var.. yakında o da probllog gibi olur ama

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Şimdi şöyle bir şey var blogta her şey güzel hosting yok siteniz saldırı asla bile zar zor kapanır google altyapısı sonuçta kolay kolay hacklenmez ama bazı şeyleri kısıtlı her şeyi istediğiniz gibi yapamıyorsunuz.Wordpress ise aksine hosting ihtiyacı duyulan ve hacklenme ihtimali olan bir sistem tabiki warez tema ve sitenizin güvenlik önlemlerini aldığınız sürece bu geçerli,sonra da hitiniz arttığı zaman vps ihtiyaç duyulur ama blogger avantajı ise her şeyi yapabilirsiniz.Tema seçeneği boldur.Bu arada limitsiz host diye bi şey yok
lordex arkadışımız için.Son olarakta seo konusu tabiki azıcıkta olsa bloggerin önde sayılır ama normal sitenize seo yaptırtığınız zaman gerisi boş.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Wordpress

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
wmaraci

natsutr natsutr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
blogger uzun vadede sıkıntı wp istediğimi eklentilerle rahatça hallediyorum blogger tema geçişlerinde bile sıkınt çıkarabiliyo ama kod bilgisi iyiyse sorun olmaz 2. olarak sitenin açıldığı zamanlarda blogger direk hit alıyo ama uzun vadede wp daha karlı para yönünden zaten godaddy de kodla host+domain 26 tl domain fiyatı çok ucuz zaten ilk seneden sonra siten kazanmaya başlar.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Tabikide blogger ! kur blogger keyfine bak. host ücretin yok , öncelikle ordan kara geçiyorsun. Blogger her alanda avantajlıdır. Yüzlerce premium yada ucretsiz güzel ve seo uyumlu temaları mevcut kullanabılırsın. Uzun vade de oldukça hoşuna gidiceginden eminim. Önemli olan içeriktir bu sektörde, istersen özel yazılım site kurdur , işi bilmezsen yıpranırsın. Ben yaklaşık 5 yıldır blogger kullanıyorum, kullandıgım temalar özel yazılım sitelere taş çıkartır derecede. Yanlızca 1 blog dan 5 k hit alıyorum günlük. Blogların hepsi saglık alanı ile ilgili, birçok kelimede ilk sırada. Aylarca kelimede kafaya çıkmak için ugrasan wp tabanlı sitelere geçit bile vermiyor blog öyle anlatayım sana..git bir blogger kur,sonra com uzantısınıda çak, git bir de premıum tema giydir şaha kaldır. Blogger her alanda kazandırır için rahat olsun

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Bende bir çok arkadaş gibi Wordpress'i öneriyorum.

MelihAKKUS MelihAKKUS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 55 / 43
  • Ticaret 9, (%100)
Wordpress ;)

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Tabikide blogger ! kur blogger keyfine bak. host ücretin yok , öncelikle ordan kara geçiyorsun. Blogger her alanda avantajlıdır. Yüzlerce premium yada ucretsiz güzel ve seo uyumlu temaları mevcut kullanabılırsın. Uzun vade de oldukça hoşuna gidiceginden eminim. Önemli olan içeriktir bu sektörde, istersen özel yazılım site kurdur , işi bilmezsen yıpranırsın. Ben yaklaşık 5 yıldır blogger kullanıyorum, kullandıgım temalar özel yazılım sitelere taş çıkartır derecede. Yanlızca 1 blog dan 5 k hit alıyorum günlük. Blogların hepsi saglık alanı ile ilgili, birçok kelimede ilk sırada. Aylarca kelimede kafaya çıkmak için ugrasan wp tabanlı sitelere geçit bile vermiyor blog öyle anlatayım sana..git bir blogger kur,sonra com uzantısınıda çak, git bir de premıum tema giydir şaha kaldır. Blogger her alanda kazandırır için rahat olsun

blooggerda cok sıkıntı cıkıyo bence. html le ugrasmak gerek. elestırı sıteıne gıdebılcek bır tema bılıyormusunzu?

alpmusti alpmusti www.alpmusti.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger oldukça basit yani hedefiniz çok da büyük değilse is görür ama wordpress tam bir profesyonel işi. WordPress'in eklentileri , indekslenme hızı , seo uyumu gibi nedenlerden dolayı daha iyi. Ben WordPress tavsiye ederim. Hatta paran da varsa ücretli tema seçeneklerini düşün. Genesis Theme güzel olur sizin için eğer paralı bir tema düşünürseniz.

Kişisel Blogum -> www.alpmusti.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al