freelance iş ilanları

Seo Paketi Alanlar Neden Sonuçları Paylaşmaz?

61 Mesajlar 7.741 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

akilliphone akilliphone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Şımdı backlınk türkiyede 20 tllik bronz paket olmuş halbukı 20 tane 500000 lınk veren site yerine şurada kendi katagorisinde makale tanıtımı alan bir siteye 1adet özgün makale ile backlınk verseniz bu sıkıntıyı asla yaşamaz daha fazla dönüş alırsınız. Aslında backlınk kötü birşey değil fakat sen aynı makaleyi 1000 tane siteye paylaşırsan ne olur bılıyormusun ? Sİteni spama sokarsın..

wmaraci
reklam

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

akilliphone adlı üyeden alıntı

Şımdı backlınk türkiyede 20 tllik bronz paket olmuş halbukı 20 tane 500000 lınk veren site yerine şurada kendi katagorisinde makale tanıtımı alan bir siteye 1adet özgün makale ile backlınk verseniz bu sıkıntıyı asla yaşamaz daha fazla dönüş alırsınız. Aslında backlınk kötü birşey değil fakat sen aynı makaleyi 1000 tane siteye paylaşırsan ne olur bılıyormusun ? Sİteni spama sokarsın..

İşte benim sitemi böyle çöp ettiler muhtemelen :)

• Üyelik 12.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ben birçok kez bu olayla karşılaştım çözümünü biliyorum aslında çok basıt. sadece 1-2 ay aşağıda durmanız gerekiyor fakat benim spam yiyen sitelerde bile üst tarafta tuttuğum siteler oldu biraz kafayı yormanız gerekecek geçerli dökümanı size yazarım bir ara.

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
bende bir süredir almayı planlıyorum çünkü pazarlama çok iyi ilgi çekici ucuz oooooo diyor insan almalıyım sitemde artış olsun. Diğer taraftan arkadaşlar diyor ki özgün yaz özgün yaz yazıyoruz ama hitte değişen bir şey değil tabi buda anahtar kelimelerin aranma hacimleri ile alakalı bir durum. Seo ya kurumsal bir şirkete yaptırılmalı yada kendi emeğiniz ile uğraşmalısınız.
Bu arada hiç bir backlink almadan anahtar kelimemde 22. sıraya gelmeme rağmen seocu bir arkadaşa 1. sayfa için ne istersin dediğimde benden 1000 tl istedi maşşallah dedim yani resmen **************lık.(basit bir kelime)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

akilliphone adlı üyeden alıntı

Ben birçok kez bu olayla karşılaştım çözümünü biliyorum aslında çok basıt. sadece 1-2 ay aşağıda durmanız gerekiyor fakat benim spam yiyen sitelerde bile üst tarafta tuttuğum siteler oldu biraz kafayı yormanız gerekecek geçerli dökümanı size yazarım bir ara.

Aslında çözümsüz bir durum değil ama hevesim kaçmıştı şimdi bi işe girişiyorsunuz beklentiler var belli bir yere getiriyorsunuz bir anda çöpe dönüyor ve işlemez hale geliyor. Burada en büyük suç bizlerin aslında bu tip sahtekarlara kendimiz pirim verip aramıza kendimiz alıyoruz. Sonuçlarına da katlanmış oluyoruz ister istemez.

• Üyelik 12.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Seo paket işi değildir. Seo 3 kelime ile 5000 tl ödenecek bir rakamda değildir. Seo mantıklı çalışmaktır. Anlamıyorum 1000tyle nasıl 3 kelimede 1.sıra garantısı veriyolar bukadar müneccim bir bilgiye sahip olan kişi zaten googleyi altüst eder hadi diyelim böyle bir sonuç var sen 1000tl lik seo çalışması yaptırdın bunun 500ünü adam cebine attı bunun 400ünü cebine atan bir firma senin üstüne çıkar . Yanı demem şu ki Paket ile satış yapan tüm fırmalar bana göre para tuzağıdır.

• Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

bende bir süredir almayı planlıyorum çünkü pazarlama çok iyi ilgi çekici ucuz oooooo diyor insan almalıyım sitemde artış olsun. Diğer taraftan arkadaşlar diyor ki özgün yaz özgün yaz yazıyoruz ama hitte değişen bir şey değil tabi buda anahtar kelimelerin aranma hacimleri ile alakalı bir durum. Seo ya kurumsal bir şirkete yaptırılmalı yada kendi emeğiniz ile uğraşmalısınız.
Bu arada hiç bir backlink almadan anahtar kelimemde 22. sıraya gelmeme rağmen seocu bir arkadaşa 1. sayfa için ne istersin dediğimde benden 1000 tl istedi maşşallah dedim yani resmen **************lık.(basit bir kelime)

Hocam kurumsal şirketlerin etkisi çok büyük bu işte ona kimse laf edemez ama bence ellerindeki en büyük silah yine içerik :) Ansiklopediyi açıp sayfalarca içerik giren ve bunu birbirinden bağımsız paravan sitelerde yayınlayıp ana siteyi güçlendiren tonla örnek gördüm web aleminde. Tabi başka bir çok etkeni de ele alıyorlar ama bence en güçlüsü makaleler.

Bu olaydan sonra sırf denemek için bir blog açtım ve anahtar kelime odaklı çok uzun makaleler yazdım makalelerde özgün resimler de vardı bu şekilde bir uygulama yaptığımda kısa bir zaman içinde yazdığım uzun makaleler başlık eşleşmesinde ilk sıralara oturdu. Bu benim tekniğim tabi daha kolay yolları illaki vardır ama kazık yiyince öğrenmiş olduk bazı şeyleri

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)

Addison123 adlı üyeden alıntı

Ben almadım paket ama almayı düşünüyordum yorumları okuyunca vazgeçtim almaktan. Bu kadar çok mağduriyeti olan arkadaş varsa bir beyin fırtınası yapalım SEO paketleri yerine neler kullanabileceğine dair. Ben başlıyorum

1-Reklam vermek;
-Google Adwords
-Buysellads

bu kanallar aracılığıyla reklam verilebilir

İçeriğini düzenli ve özgün bir şekilde giren ekiplerden, görsel veya tanıtım yazısı almanız hepsinden daha faydalı olacaktır. Ama dikkat etmeniz gereken husus çalışma yapacağınız siteler kendi kulvarlarında düzenli olarak çalışıyorlar mı...

Bunun içinde PR ve Alexa birazda sizin site hakkındaki yorumunuz yol göstericî olacaktır.

Lawyer

YunusG YunusG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
paket satışı yapılan sitelerin çoğu filtreye takılmış durumda bu tür paketlerden alındığı zaman siteniz ya geriler ya da sandbox'a düşer. Ben de backlink paketi aldım 6-7 aylık siteme ve site sandbox'a girdi. Geri çıkartana kadar da sitenin tüm hitleri gitti. Çıkınca da geri toparlaması çok zor oluyor. Link ve tanıtım yazısı alımı zamana yayılmalı ve kendinizin belirlediği fazla link ve tanıtım yazısı çıkışı olmayan kaliteli sitelerden yapılmalı.

Batarya Batarya SEO & Wordpress Bronz Üye
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1115
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Konu hakkında çok güzel bir makale yazmıştım. Okumanızı tavsiye ederim :)

http://bemreuzun.com.tr/webmaster-forumlaridaki-sahte-seo-uzmanlari/

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al