freelance iş ilanları

seoculara tek soru Hep Merak etmişimdir

22 Mesajlar 2.890 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

vhisne adlı üyeden alıntı

Ben cevaplıyım, 1 kişi ile anlaşma gerçekleştirildikten sonra aynı kelimede gelen diğer müşteriler geri çevrilir. :)

Makul bir cevap değil. Hiç bir seocu 1. sıra garantisi vermez. Genelleme yaparak 1. sayfa garantisi verir. Nedeni ise büyük firmalardan muhtemel gelebilecek tekliflere açık olabilmek içindir. Örneğin bir kişinin x sitesi için 500 TL seo ye anlaştınız. Bir firma size aynı keyword de 10 bin verse onu geri mi çevireceksiniz ? Tabiki çevirmezsiniz. 500 TL veren kişiyi ilk 10'a sokmak için uğraşıp 10 bin vereni ise ilk 3 e sokmak için uğraşırsınız. Yani 1 keyword için ortalama 5 müşteriyle anlaşılabilir. Türkiyedeki seocuların %80 ide böyle çalışır.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

makalecii makalecii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster,
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 39 / 12
  • Ticaret 12, (%92)
En Çok parayı verene 1. sıra garantisi veririm. İstediğimi düşürürüm istediğimi çıkartırım. Seo cunun işi bu zaten kardeşim.

vhisne vhisne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 153 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Makul bir cevap değil. Hiç bir seocu 1. sıra garantisi vermez. Genelleme yaparak 1. sayfa garantisi verir. Nedeni ise büyük firmalardan muhtemel gelebilecek tekliflere açık olabilmek içindir. Örneğin bir kişinin x sitesi için 500 TL seo ye anlaştınız. Bir firma size aynı keyword de 10 bin verse onu geri mi çevireceksiniz ? Tabiki çevirmezsiniz. 500 TL veren kişiyi ilk 10'a sokmak için uğraşıp 10 bin vereni ise ilk 3 e sokmak için uğraşırsınız. Yani 1 keyword için ortalama 5 müşteriyle anlaşılabilir. Türkiyedeki seocuların %80 ide böyle çalışır.

Konu 1. sıra değil 1. sayfa garantisini içermekte. 1. sıra garantisi zaten verilmez. 500 lira için 10.000 lira geri çevrilir efendim bu ticaret ahlakı ve verilen söz ile ilgilidir. 1 Kelime için 1 bir müşteri ile anlaşılır bizim çalışma şeklimiz budur. Para üstüne değil ahlak ve verilen sözler üstüne kurulu bir ticaret anlayışımız mevcuttur. 500 liralık işe müşterimiz 10.000 tl teklif ettiğinde o işin ederinin 500 lira olduğunu belirtiriz zaten. Amacınız para kazanmak olursa 3-4 ay para kazanırsınız, bizim amacımız insan kazanmak. Ve emin olun bahsettiğiniz ali cengiz oyunlarını yapmadan daha çok gelir elde ediyoruz.
isousluer birsevda Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

Konu 1. sıra değil 1. sayfa garantisini içermekte. 1. sıra garantisi zaten verilmez. 500 lira için 10.000 lira geri çevrilir efendim bu ticaret ahlakı ve verilen söz ile ilgilidir. 1 Kelime için 1 bir müşteri ile anlaşılır bizim çalışma şeklimiz budur. Para üstüne değil ahlak ve verilen sözler üstüne kurulu bir ticaret anlayışımız mevcuttur. 500 liralık işe müşterimiz 10.000 tl teklif ettiğinde o işin ederinin 500 lira olduğunu belirtiriz zaten. Amacınız para kazanmak olursa 3-4 ay para kazanırsınız, bizim amacımız insan kazanmak. Ve emin olun bahsettiğiniz ali cengiz oyunlarını yapmadan daha çok gelir elde ediyoruz.

Ben seo işleriyle uğraşmıyorum ama a dan z ye çalışanlarını da tanıyorum yaptıkları işide biliyorum. Bü güne kadar para teklif edipde geri çevirenini görmedim. 1 kelimede 1 den fazla kurumla çalışamamak acemilik ve kendine güvenememe göstergesidir . İş ahlakıyla alakası yoktur. Adı üzerinde 1. sayfa garantisi veriyorsunuz. 1. sıra değil. 2-3. sıralarda olmakla 10. sırada olmak aynı fiyat değildir elbette. Buna göre hesabınızı yapıp standartlarınızı belirlemeniz gerekir. Müşteri memnuniyeti ve ahlakından söz ediyorsanız hizmetinizin fizibiletesini arttırıp sağlam iş yapmanız müşterileriniz tarafından sevilmenizi sağlar zaten. Kolay gelsin...
vhisne

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

mertcndgn mertcndgn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 43 / 17
  • Ticaret 4, (%100)

Yazdıklarınızı o kdr yurekten ve icten söylüyorsunuzki şu zamanda böyle insan bulunması cok zor keske herkes sizin gibi düşünse. ictenliginizden ve samimiyetinizden dolayı sizi tebrik ederim önünüzde şapka cikarilacak insansınız. Selametle.
vhisne

kişi bu mesajı beğendi.

yasduk yasduk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek elektirik mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
kelimede 1 ayda-3 ayda ilk 3-4. sayfaya girene 5bin tle bin tl gibi seo yarışmaları yapılıyor ki bazen başarı elde edilemiyor veya onlarca kişiden 1-2 tanesi yapıyor kaldı ki 50-60 liralık paketlerle ilk sayfaya girilsin bunu yapacak adam yarışmalarla özel işlerle veya kendi site kurarak parayı götürür, sorunun cevabı olarakda madem öyle bi yetenekle yapıyorum sıralamaya göre listelerim yani ilk gelen ilk sıraya geçer aynı şartlarda diğer müşteri gelince ilk sırayı o alır diğeri 2. sıraya 1. istiyosa tekrar çalışma yaptırsın :D

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

Ben cevaplıyım, 1 kişi ile anlaşma gerçekleştirildikten sonra aynı kelimede gelen diğer müşteriler geri çevrilir. :)

şu kadar yazışma içinde en güzeli ve mantıklı cevap budur.
Teşekkürler.

Cevabınıza ek soru olarak bu dediğinizin ispatı istenilse kişilere güven haricinde bir belge sunuyor musunuz?
vhisne

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 153 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

mertcndgn adlı üyeden alıntı

Yazdıklarınızı o kdr yurekten ve icten söylüyorsunuzki şu zamanda böyle insan bulunması cok zor keske herkes sizin gibi düşünse. ictenliginizden ve samimiyetinizden dolayı sizi tebrik ederim önünüzde şapka cikarilacak insansınız. Selametle.

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, saygılarımla.

HeroTürk adlı üyeden alıntı

şu kadar yazışma içinde en güzeli ve mantıklı cevap budur.
Teşekkürler.

Cevabınıza ek soru olarak bu dediğinizin ispatı istenilse kişilere güven haricinde bir belge sunuyor musunuz?

Referanslarımız en büyük ispatımızdır, her sektörden yanlızca bir adet firma ile çalışıyoruz ve çalışma yaptığımız kelimeler tbm 7 liraya kadar ulaşabilen kelimelerdir. Bu referanslar üzerinden müşteriler telefon numarama ulaşarak istekte bulunuyorlar reddetme durumunda olduğumuzu farklı kelimelerde çalışabileceğimizi anlatıyoruz gerekli uslupla. Saygıyla karşılıyorlar teşekkür ederek telefonu kapatıyorlar, ama yazılı olarak böyle bir konuşma yapılmadı, yapılsa dahi bunu burdan paylaşmam benim ve müşterilerim açısından sorun yaratacağından dolayı paylaşmamayı tercih ederdim.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, saygılarımla.

Referanslarımız en büyük ispatımızdır, her sektörden yanlızca bir adet firma ile çalışıyoruz ve çalışma yaptığımız kelimeler tbm 7 liraya kadar ulaşabilen kelimelerdir. Bu referanslar üzerinden müşteriler telefon numarama ulaşarak istekte bulunuyorlar reddetme durumunda olduğumuzu farklı kelimelerde çalışabileceğimizi anlatıyoruz gerekli uslupla. Saygıyla karşılıyorlar teşekkür ederek telefonu kapatıyorlar, ama yazılı olarak böyle bir konuşma yapılmadı, yapılsa dahi bunu burdan paylaşmam benim ve müşterilerim açısından sorun yaratacağından dolayı paylaşmamayı tercih ederdim.

çalışmalarınız bu denle yapıyorsanız tebrikler.

• Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 153 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

çalışmalarınız bu denle yapıyorsanız tebrikler.

Yapılması gerekeni yapıyoruz sadece, üstünde söyledikleriniz sizin teveccühünüzdür teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al