wmaraci reklam

Çok Güzel Reyting Bunlar !

5 Mesajlar 975 Okunma
wmaraci reklam

berqan berqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sürücü Eğitmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 11 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
yazıma bir televizyon programına istisnaden yazıyorum.
Benim gözlemlediğime göre programın ismi "Ağlar mısın? Ağlamaz mısın?" olması gerekiyor diye düşünüyorum.Hiç takip etmem ama fox haberi genelde takip ederim aslında bu bir şikayet gibi yazıyorum.Şimdi bu programa her kim çıkarsa çıksın ağlıyor işte hayat hikayesi berbat oluyor vs vs. Yani program para kazanmak değil, nebilim böyle kadın programları olurdu serap ezgi sunardı işte kızımı kaçırdılar felan filan gibi hatta atv de var şuanda buna benzer program.Fox haber de bunları yayınlıyor inanın bana bakın nete genelde bu şekilde tablo ya ilk defa ses duyar kardeşinin bunu reyting uğruna yapmanın alemi ne bir de yetmiyormuş gibi ana haber'e taşıyorlar.Bizde haber diye izliyoruz.Sözlerimi burada sonlandırıyorum saygılı bir şekilde tartışabiliriz arkadaşlar.
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)

berqan adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar,
yazıma bir televizyon programına istisnaden yazıyorum.
Benim gözlemlediğime göre programın ismi "Ağlar mısın? Ağlamaz mısın?" olması gerekiyor diye düşünüyorum.Hiç takip etmem ama fox haberi genelde takip ederim aslında bu bir şikayet gibi yazıyorum.Şimdi bu programa her kim çıkarsa çıksın ağlıyor işte hayat hikayesi berbat oluyor vs vs. Yani program para kazanmak değil, nebilim böyle kadın programları olurdu serap ezgi sunardı işte kızımı kaçırdılar felan filan gibi hatta atv de var şuanda buna benzer program.Fox haber de bunları yayınlıyor inanın bana bakın nete genelde bu şekilde tablo ya ilk defa ses duyar kardeşinin bunu reyting uğruna yapmanın alemi ne bir de yetmiyormuş gibi ana haber'e taşıyorlar.Bizde haber diye izliyoruz.Sözlerimi burada sonlandırıyorum saygılı bir şekilde tartışabiliriz arkadaşlar.

İnanırmısın haberi gördüğümde aynen yazdıklarını aklımdan geçirdim , adamlar para uğruna yapmacağı şey yok ya .. Bu duruma kadar geldik , gelecek için endişeleniyorum :confused:

1337

berqan berqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sürücü Eğitmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 11 / 16
  • Ticaret 5, (%100)

Rick35 adlı üyeden alıntı

İnanırmısın haberi gördüğümde aynen yazdıklarını aklımdan geçirdim , adamlar para uğruna yapmacağı şey yok ya .. Bu duruma kadar geldik , gelecek için endişeleniyorum :confused:

İlk başlarda dini duyguları sömüren stv vardı sürekli işkence dizileri işte sırlar kapısı vs yayınlardı.İllallah dedim ya, anneannem geçerdi tv karşısına ağlardı bunları izlerken defalarca anlatırdım fakat öyle bir yapmışlar ki biz gençleri ele geçiremiyorlar fakat belli bir yaş aralığını ele alıyorlardı.Şimdi de çoğalmaya devam ediyorlar.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Şu açıdan bakıyorumda; ben bu programı niye izlemeliyim, bana ne kazandırıyor diye kendi kendime sorduğumda bir cevap bulamıyorum. Doğru bir yazı bence.

wmaraci
wmaraci

BarisBeyin BarisBeyin Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İzlemem,yanımda da izlettirmem kısacası...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al