wmaraci reklam
lidertakipci

adaletsizliğin daniskası

28 Mesajlar 2.834 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

azamet azamet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
eminim bana bunu kendisi söylemiş bulundu ve adsensi bugün aldı kodu eklememiş olabilir ama bana yalan borcu olan yada salakca hava atmaya calisan birisi degildir. adsense olmasını istememin tek sebebi kazancın yüksek olması ve kullanımının cok rahat olmasıdır ve ben eskiden uzmanhacker.org sitesine adsense alırken (10 sene evel) durumlar öyle bir degismiski 400 konulu 70 üyeli siteye adsense alamiyom ama bu hack sitesinin hiti sıfırdı bnunuda eklemek isterim tema siyahtı konu calıntıydı simdi hersey politikaya uygun maxad sponsor linkine irtibat kurdum bana bir form yolladı doldurmak istemedim güvenemedim cünkü kisisel bilgiler girmem gerekiyor ve googleden olusturulmus düz bir sayfada yetkili partner diyor buda wmaracının reklamıdır ve ben buna güvenemedim eger yapan varsa ordanda denerim kafam karıstı yaw napacamı anlamadım bukadar masraf az degil

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
adsense senin üye, konu, hit sayına bakmaz ki, manuel incelemeye denk gelmemişsindir. çoğu başvuru botlar tarafından reddediliyor. eğer sonrasında yine başvurursan ve ısrar etmezsen mühendisler siteyi inceliyorlar ve hesabını açıyorlar

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
35 kere başvurdum? bir kere bu mühendislere (Turkish adsense Mustafa's)'lara denk gelmedimi?

Ek Olarak: wmaracında sponsor reklamda maxad güvenilirmidir ne düşünüyorsunuz? kişisel bilgileri onun yolladıgı google sitesine girmek uygunmudur sizce depresan?

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
1. Adsensenin hitle alakası yok kesinlikle.
2. Bende bordo ve siyahı çok severim hocam ama kullancı açısından pek çekici gelmiyor adsense olmasada kullanıcı için değiştirmeniz uygun olacaktır bence.
3. Google 400 konun var demez index sayınıza bakar bu nedenle görsel indexiniz düşük genel indexinizi biraz daha arttırmalısınız. Ayrıca 400 konun orjinal olması demek çok daha fazla indexe neden olmalı yada konular çok kısa.
4. Sürekli başvurmak yerine 2-3 haftada bir başvurmak daha mantıklı olacaktır kesinlikle hiddetlenmeye gerek yok adamlar google :D

wmaraci
wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
maxad a para yedirmeye gerek yok
aç bi tane blogspot, günlük kişisel blog tut
sonrasında blogspot üzerinden adsense kaydını yap farklı email adresi ile

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
4 ayda 35 kere basvurdugumda 120/35 artık kac günde bir yollamısım bilmiyom :D ama 4 aydır beni görmedi google sizce bir ümit varmıdır halen? adsense ümidini keseyimmi yada 2 ay sonra deneyeyimmi ve red alırsam bu işi bırakayımmı :D

Ek Olarak: bedava diyor para istemiyor ondan süphelendim acıkcası depresan en azından bir bedel istese daha inandırıcı olurdu cünkü alması bu kadar zor olan bi meret ücretsiz olamaz diye düsünüorum (heleki türkiyede bedava adsense :D) cem yılmazın dedigi gibi o binayı yıkarlar :D

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
Yeni acilan bi site icin milyarlik sunucuya ne gerek var afedersiniz, benim sitemde yeni acildi, bende reklam veriyorum aylik tas catlasin 30tl, 2 ayda 100 lira harcamamisimdir. Reklamlarla 35-200 arasi hit var, sitemin altinda metricadan bakin, bende adsenseye basvurdum en son 240 indexleindexle reddetti, 2,cinin sonucunu bekliyorum, olmasada zarari yok, 200 hit gunluk adsense maks 50 kurus getirecek 2 tiklama, eger olmuyorsa hit arttirmaya bak, ozel reklam al, mesela ben 2 siteye ozel reklam veriyorum, gayette iyi hit geliyor,

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
Adsense için sektörün yanlış
Forum siteleri özgün içerik üretemediğinden google pek sevmez
Kabul etse pin göndermez
pin gönderse paranı vermez
adsense başvursunun en pratik yolu youtube ile adsense alınarak. youtube adsese yi sitede kullanmaktır
1 haftalık 15 makeleyi bu şekilde siteme ekledim
forum işine devam edeceksen
forum sitesinde temel renk mavi-beyazdır
sitede kullandığın tema renklerini değiştirmelisin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al