wmaraci reklam
lidertakipci

Yapmam gereken ne var ?

3 Mesajlar 578 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

boranyesildal boranyesildal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Yeni bir site üzerinde çalışıyorum yaklaşık bir aydır ve bence hazır bir duruma geldi fakat bilgim çok da iyi seviyede olmadığı için emin olamıyorum.
Sitemin anahtar kelimelerine yoğunlaşarak üst sıralara çıkarmayı planlıyorum. Alexa kaydını daha yeni yaptım o yüzden sıralamam da daha gözükmüyor.Günlük hit sayım da az 30 - 40.
Site içi optimizasyon olarak ne yapmam gerekiyor ? ve sizce eklemem ya da eksiltmem gereken neler var ?
Sitem : Link

ozvatannakliyat.com
wmaraci
reklam

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam öncelikle sitenizin kullanımı deneyimi bana yetersiz geldi.

Breadcrumb eklentisini kurmanızı tavsiye ederim.

Demek istediğim kullanıcıyı sitede dolaştırmalısınız. Baktığım zaman üstteki menüler dışında farklı sayfaları gezmek için kullanıcının elinin altında tıklanılacak alanlar yok.

Bir sticker menu yapabilirsiniz.

Örn: mcatakcin.com biz imleci aşağı doğru indirirken sizle birlikte inen yapıya sticker menü diyoruz.

yada scroll to top yapabilirisiniz. örn:

http://codyhouse.co/demo/back-to-top/index.html yine aşağı indiğimize tek seferde yukarı gitmemizi sağlayan kısa yol.

Bunlara ek olarak sitenize bir favicon ekleyebilirsiniz.

Ayrıca wordpress temanız içerisindeki düzenlenmemiş ingilizce bölümleri düzenleyin.404 sayfasını, arama sayfasını türkçeleştirin.

Temanız hoş sade fakat içerikte zengin görseller kullanın ki profesyonel olduğunuz izlenimini verin. Gerekirse stock sitelerinden parayla resim satın alın. Yani sitenizin çok boş bölümü var doldurun, değerlendirin.

Bunların dışında link yapısı falan gayet uygun. Benim görebildiklerim bunlar. İyi çalışmalar.

uzayperformans.com

boranyesildal boranyesildal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım hocam .
Teşekkürler zaman ayırıp baktığınız yorumladığınız için .
Biraz daha kullanıcıya kolaylık sağlayacak ve onu sitede daha fazla tutmayı sağlayacak şeylere yönelmeliyim herhalde.

ozvatannakliyat.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al