wmaraci reklam
lidertakipci

Hostinger Premium

41 Mesajlar 5.399 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mesut1515 mesut1515 www.tekparcahdizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
fazla girişlerde sıkıntı diye biliyorum caydırmak gibi olmasında

wmaraci
reklam

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

serkandinc adlı üyeden alıntı

Hostingeri kesinlikle tavsiye etmem. İnternet sitenize günde aynı anda 10 kişi girsin internet siteniz patlıyor. Çok yavaşlıyor. Ben 8 adet site barındırdım hepsi Wordpress ancak hiç birini tam verimli kullanamadım. Sürekli 503 hatası aldım durdum. Ardından tüm sitelerimi Godaddye taşıdım. Şuanda Godaddy ve Turhostu kullanıyorum. Eğer dışarıya iş yapıyorsanız yaptıınız internet sitelerine bir girilir bir girilmez rezil olursunuz.

Merhaba,

Yaşadığınız olumsuz deneyim için özür dileriz.

"sitenize günde aynı anda 10 kişi girsin internet siteniz patlıyor."
Lütfen bunu nasıl tespit ettiğinizi yazar mısınız? Böylece inceleme yapabilir ve sistemimizde bir problem var ise düzeltebiliriz.

"Sürekli 503 hatası aldım durdum"
Siteniz limitlerini aştığında veya askıya alında 503 hatası almanız olağandır. Maalesef ücretsiz plandaki limitler ücretli planalrımızdaki kadar yüksek değildir ve tüm siteler ücretsiz planımız için uygun değildir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurdunuz mu?

"Ben 8 adet site barındırdım hepsi Wordpress ancak hiç birini tam verimli kullanamadım."
Wordpress sitenizi daha az cpu kullanacak şekilde optimize etmeyi denediniz mi?

-- Bunlar ve başka problemler hakkında bizimle kontrol panelinizn üzerinden yardım fişi oluşturarak iletişime geçerseniz, sitenizi inceleyebilir ve siteniz hakkında size en doğru bilgiyi iletebiliriz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

VektorMedya VektorMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ben ücretsiz servisini kullanıyorum Hostingerin Anlık 20 online olan sitem mevcut ve çok memnunum. Ara sıra spam e-postalardan dolayı uyarı e-postaları alsamda sağolsunlar hep ilgileniyorlar. Ücretsiz hosting ve süper destek sistemi mevcut. Sitemden gelir elde etmeye başladığımda üyeliğimi yükselteceğim, ben kesinlikle premium öneririm size.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

VektorMedya adlı üyeden alıntı

Ben ücretsiz servisini kullanıyorum Hostingerin Anlık 20 online olan sitem mevcut ve çok memnunum. Ara sıra spam e-postalardan dolayı uyarı e-postaları alsamda sağolsunlar hep ilgileniyorlar. Ücretsiz hosting ve süper destek sistemi mevcut. Sitemden gelir elde etmeye başladığımda üyeliğimi yükselteceğim, ben kesinlikle premium öneririm size.

Merhaba,

Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Bu tür mesajları okumak bizi sevindiriyor. Bir problemle karşılaştığınızda lütfen bizimle iletişime geçmeye çekinmeyiniz. Sitenizde başarılar dileriz...

wmaraci
wmaraci

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Bir çok kez yeni projelerimde ücretsiz hosting hizmetlerini kullandım, hız konusunda bir sorun yaşamadım. İyi optimize edilmiş bir sistem ücretsiz hosting hizmetlerinde dahi çok iyi bir hit kaldırabilir.

yelkovan yelkovan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 65 / 65
  • Ticaret 14, (%100)

serkandinc adlı üyeden alıntı

Hostingeri kesinlikle tavsiye etmem. İnternet sitenize günde aynı anda 10 kişi girsin internet siteniz patlıyor. Çok yavaşlıyor. Ben 8 adet site barındırdım hepsi Wordpress ancak hiç birini tam verimli kullanamadım. Sürekli 503 hatası aldım durdum. Ardından tüm sitelerimi Godaddye taşıdım. Şuanda Godaddy ve Turhostu kullanıyorum. Eğer dışarıya iş yapıyorsanız yaptıınız internet sitelerine bir girilir bir girilmez rezil olursunuz.

Aynı sorunu maalesef bende yaşadım.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

yelkovan adlı üyeden alıntı

Aynı sorunu maalesef bende yaşadım.

Merhaba,

Sitenizin durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmiş miydiniz? Hesabınız üzerinden yardım fişi oluşturursanız, sitenizin hangi limiti aştığı hakkında bilgi verebilir ve neler yapabileceğiniz hakkında yardımcı olabiliriz.

yelkovan yelkovan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 65 / 65
  • Ticaret 14, (%100)

Hostinger TR adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Sitenizin durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmiş miydiniz? Hesabınız üzerinden yardım fişi oluşturursanız, sitenizin hangi limiti aştığı hakkında bilgi verebilir ve neler yapabileceğiniz hakkında yardımcı olabiliriz.

Wordpress kurulu sitemde 1-3Mblık bir eklentiyi sisteme yüklerken, Bir kategori oluştururken veya bir yazıyı tamamlamış kaydederken sürekli olarak sistem hatası nedeniyle çalışmalarımda zaman kaybı yaşatıyordu.
Siz açıklama olarak ücretsiz ''Hosting paketlerimiz kısıtlıdır bazı özelliklerin yeterli olmayacağından...'' bahsetmiştiniz.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

yelkovan adlı üyeden alıntı

Wordpress kurulu sitemde 1-3Mblık bir eklentiyi sisteme yüklerken, Bir kategori oluştururken veya bir yazıyı tamamlamış kaydederken sürekli olarak sistem hatası nedeniyle çalışmalarımda zaman kaybı yaşatıyordu.
Siz açıklama olarak ücretsiz ''Hosting paketlerimiz kısıtlıdır bazı özelliklerin yeterli olmayacağından...'' bahsetmiştiniz.

Merhaba,

Lütfen bu teknik sorun hakkında hesabınız üzerinden yardım fişi oluşturur musunuz? Lütfen ayrıca mesajınıza ek olarak problemi tarafımızda nasıl görebileceğimizi yazınız. Böylece size daha iyi yardımcı olabiliriz.

serkandinc serkandinc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

Hostinger TR adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Yaşadığınız olumsuz deneyim için özür dileriz.

"sitenize günde aynı anda 10 kişi girsin internet siteniz patlıyor."
Lütfen bunu nasıl tespit ettiğinizi yazar mısınız? Böylece inceleme yapabilir ve sistemimizde bir problem var ise düzeltebiliriz.

"Sürekli 503 hatası aldım durdum"
Siteniz limitlerini aştığında veya askıya alında 503 hatası almanız olağandır. Maalesef ücretsiz plandaki limitler ücretli planalrımızdaki kadar yüksek değildir ve tüm siteler ücretsiz planımız için uygun değildir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurdunuz mu?

"Ben 8 adet site barındırdım hepsi Wordpress ancak hiç birini tam verimli kullanamadım."
Wordpress sitenizi daha az cpu kullanacak şekilde optimize etmeyi denediniz mi?

-- Bunlar ve başka problemler hakkında bizimle kontrol panelinizn üzerinden yardım fişi oluşturarak iletişime geçerseniz, sitenizi inceleyebilir ve siteniz hakkında size en doğru bilgiyi iletebiliriz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

503 konusunda iletişime geçtim. Ancak ne hikmetse siz hiç bu hata ile karşılaşmadınız. Yine ne hikmetse hep ben Wordpress admin panelinde işlem yaparken karşılaştım ve onca emeğim her defasında boşa gitti.

Kullandığım hosting planı ücretsiz değil Business hesaptı. Ve bir çok müşterime sizin yüzünüzden rezil oldum. Çoluk çocukla uğraşmaktansa 14 tl yerine 25 tl verip daha düzgün bir hosting almasını herkese tavsiye ederim.

Kullandığınız hosting firmasının da telefon ile destek ve belirli bir adresi olmasına dikkat etmenizi özenle söylerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al